Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול מרוצים לבן הזוג (אנגליה, בלגיה, איטליה, ברצלונה)

Moran V Berman
שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

הלוואי שאמצא כאן את המענה למבוקשי.

בן הזוג אמר שיש לו חלום לנהוג במסלול מרוצים.

שני פרטים חשובים:

1. זו הפתעה.

2. הוא יקבל יום או שני ימים הכשרה בארץ כי אין לו ניסיון קודם.

משום שאין מסלול רציני בארץ, התחלתי לקרוא על מסלולים בחו"ל.

יש חשיבות רבה לאורך המסלול, מס' מכוניות שמכניסים, סוגי מכוניות...

נראה שבלגיה ואנגליה לוקחות. מצד שני, הוא לא היה אף פעם בברצלונה (ת'כלס גם לי בא עליה קצת).אבל המסלול בברצלונה, למרות שהוא קצר רק בקמ מזה של אנגליה - נראה ממש lame.

>אנגליה ובלגיה פחות מרתקות מבחינה תיירותית (הוא גם היה בבלגיה בסקי ושבר שם את הרגל).

השאלה היא עד כמה, מבחינה חווייתית, המסלול באנגליה, איטליה ובלגיה - שווה את ההקרבה של כל השאר.

שמעתי על ראם ועל מורים נוספים. בארץ יש לי פחות בעיה לערוך השוואות כי יש לא מעט מקורות מידע.

אבל נראה כי בנוגע למסלולים ברחבי העולם יהיה עליי להיכנס לפורומים ייעודיים אוניברסאליים.

אם תוכלו לעזור לי לפני שאני פונה לכל מיני פורומים שההתמצאות שלי בהם, בז'רגון שלהם, בפרטים ובכללים - לא גרויסע מציאה, אודה לכם אם יש מישהו שיכול להמליץ!

תודההההה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ ללכת לפאלמר ספורט באנגליה, נוהגים על 6 רכבים מגניבים ביום אחד, הרבה זמן נהיגה על מגוון מסלולים. עולה כ1000 פאונד, התמורה הכי טובה לכסף.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה ההגה בצד ימין.

לי לוקח מס' ימים "להתאפס" על החלפת הילוכים חלקה באמצעות יד שמאל.

קורס מרוצים ברכב ידני עלול להיות פחות אפקטיבי אם חלק מתשומת הלב מוקדשת לתפעול ההילוכים.

קחי זאת בחשבון, מניסיון אישי שלי.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפאלמר כל הרכבים אוטומטיים עם מנופים מאחורי ההגה, רק הקייטרהאם ידנית, אבל זה לא ממש במסלול, אלא ג'ימקנה קטנה, עם שתי העברות, ראשון-שני, ושני-ראשון.

לדעתי זו החויה האולטימטיבית, גם כי מדובר בתחרות בין המשתתפים באותו יום (על זמנים), וגם כי נוהגים על מגוון רכבים ב-4 מסלולים שונים, המדריכים דוחקים בך לתת גז ולא לפחד - המסלולים מאד בטוחים וסלחנים לטעויות, והמחיר מאד משתלם ביחס לתמורה. יש גם ארוחת בוקר וצהריים ברמה של מסעדת גורמה איכותית וכל העסק מאד מתוקתק.

המקום נמצא בבדפורד, שעה נהיגה צפונית ללונדון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כמובן משנה את התמונה... אני עשיתי קורס נהיגת ראלי ברכב ידני.

פאלמר בהחלט נשמע טוב (סביר שהייתי מוצא עצמי מנסה לגנוב זמן נוסף בקייטרהאם הידנית)

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהגים גם בקייטרהאם כמובן, אחד מ-8 רכבים שכולם נוהגים עליהם (מכל סוג רכב יש כמה יחידות במקביל). שניים מתוך ה-8 זה קארט 4 פעימות ולנד רובר בשטח שזה קצת לא קשור, אבל השאר רכבים מדהימים, אפשר לראות כאן :

http://www.palmersport.com/full-day-programme.aspx

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משמעות למחיר בלי מידע מה זה כולל בדיוק. ב-500 יורו אני מניח שמדובר במספר מאד מוגבל של הקפות.

אם יש לך לינק או מידע יותר מפורט יהיה אפשר להשוות למה שמציעים בפלמר למשל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש.. זו רשימה של אופציות מתחת ל-500 פאונד, שרובן לא רלוונטיות בכלל (לא נהיגה). על מה ספציפית את מסתכלת? איזה תוכנית ?

בעיקרון כל האתרים האלה של חבילות הרפתקה לא משתלמים כל כך, כי הם למעשה מתווכים בין הלקוח לבין המפעיל עצמו, המסלול.

ברוב המקרים אפשר לסגור ישירות מול המפעיל ולחסוך את דמי התיווך.

מציע לך להסתכל על פאלמר שוב, יש להם גם תוכניות של חצי יום בעלות של 500 פאונד.

לנהוג במסלול עם מכוניות מירוץ זה סיפור מאד יקר, וגם אז זה לא באמת מירוץ, אלא הקפות עם מדידת זמנים במקרה הטוב.

סתם לסבר את האוזן - אם רוצים לנהוג במכונית פורמולה 1, שזה הטופ של הטופ, זה מתחיל מסביבות 2500 פאונד, וגם אז מקבלים כמה הקפות ברכב יותר צנוע קודם, כדי ללמוד, ואז 2-3 הקפות בפורמולה 1. לא ממליץ על הכיוון הזה מבחינת עלות/תועלת, בטח לא למי שפעם ראשונה על מסלול.

פאלמר מתאים מאד גם למתחילים, ומציע חבילה מאד משתלמת ומפנקת מכל הבחינות (ממליץ להשקיע ביום המלא).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

תוכל בבקשה לתת לי פרטים נוספים?

לינק?

כמו כן, ראיתי פה בפורום את אלו, מה דעתך עליהם?

זה:

http://www.driftschool.com/experience-day

ואת זה:

http://www.driftschool.com/intensive-drift-course

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...