Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שילוט בכביש עירוני

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי אני פונה אם אוטובוס מחנה אצלי ברחוב וזה מאוד מפריע?

הרחוב צר וללא מוצא, האוטובוס מחנה פה כל יום ותופס נתיב אחד וגורם לכולם לסטות בדיוק בכניסה לרחוב שגם ככה אין בה ראות טובה (הוא בעצמו יוצא מהרחוב ברברס כי אין לו מקום להסתובב), למי אני פונה כדי לשים שילוט שלא יכנסו רכבים גדולים או ספציפית לגבי האוטובוס הזה? זה אוטובוס של אגד

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אני לא טועה תפנה לאגד

או לעיירה שלך

תרשום עצומה של כל השכנים ברכוב למה אתם רוצים שיישמו שלט באזור, תחתים את כולם ותשלח את זה לעיירה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו The Delusion שרשם מעלי, תפנה בשמך ובשם כל הדיירים, לחברת האוטובוסים שממנה האוטובוס הזה מגיע.

תתלונן קודם כל בכתב, אחרי כמה ימים תתקשר ותציק, אחרי זה תלך אליהם עם עוד כמה שכנים ותתלונן במשרדים שלהם.

תתלונן ו(אולי) יטפלו בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטובוסים ומשאיות כבדות אמורים לחנות בחניונים מיוחדים להם.. אסור להם לחנות סתם ככה ברחוב :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי פונה לטמבור (ואני לא ממש צוחק, בכלל לא), קונה ספרי בצבע האהוב עליך, ומתחיל לרסס לו את השמשה הקדמית.

כמובן שגם משאיר פתק עם הסבר לסיבת הריסוס.

אגב, אני לא חושב שיש טעם לדבר איתו וכדומה, בנאדם לא מפגר, ואני די בטוח שהוא שם לב לזה שהוא מהווה מטרד והפרעה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי פונה לטמבור (ואני לא ממש צוחק, בכלל לא), קונה ספרי בצבע האהוב עליך, ומתחיל לרסס לו את השמשה הקדמית.

כמובן שגם משאיר פתק עם הסבר לסיבת הריסוס.

אגב, אני לא חושב שיש טעם לדבר איתו וכדומה, בנאדם לא מפגר, ואני די בטוח שהוא שם לב לזה שהוא מהווה מטרד והפרעה.

מעניין מה היה קורה אם כולם היו חושבים כמוך...

יש צורה לכל דבר... אם מישהו מעצבן אותך בכביש אתה יורה בו?!

קודם כל צריך לדבר, אח"כ לפעול בצורה חוקית... ואם זה לא עוזר... אז לנסות שוב ושוב...

לרסס שמשות, לנפץ פנסים, לפוצץ פנים - תשאיר לבני עוולה(המשפט נערך-גזענות לא תתקבל)...

פה נוהגים (תרתי משמע!) בתרבות...

אח"כ מתפלאים למה רוצחים בגלל חניה או כסא...

הכל נאמר בידידות... אבל עדיין, תפנים!

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים ויש מקרים שלא הולך בתרבות:

ברחוב של סבא שלי, מחנים לו בדיוק בכניסה לבית, משאיות, ואוטובוסים, הדבר מפריע מאוד, יצרנו קשר עם כל גורם אפשרי (החל מהחברות אליהם שייכים כלי הרכב, בעלי הרכב, וכו'), אבל, עדיין חונים שם, אני מוכן לעשות מיני פרוייקט "ריסוס חלונות רכב מפריע"...

ובוא תאמר לי אתה, מה אני יכול לעשות עכשיו, עדיין בגדר החוקיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתם והכל לא עזר:

אני מדבר על מכתב מוועד השכונה.. או לפחות מנציגים של השכונה לעיריה, משטרה, ולחברת האוטובוסים והמשאיות...?

אם כל זה לא עזר... תמשיכו לנסות... אל תוותרו!

עם קצת קשרים - כתבה קטנה בעיתון יכולה לעשות פלאים - לא מדבר על ידיעות... אלא על העיתון המקומי... ששמח למלא את הדפים בכתבות כאלו...

בנוסף אם יש לך איזשהו קיק עם צביעה... פשוט תצבע את המדרכות באדום לבן... ככה סתם... ואז תזמין פקחים - לך תדע, אולי זה יעבוד :wink:

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של לצבוע מדרכות יכול להיות נחמד, בתוספת קשרים עם ה"פקח"...

להזמין עיריה, ולכתוב מכתב ולהחתים את השכנים, לא הולך טוב...

זה בית פרטי, אשר משתרע על שטח לא קטן, והם מחנים בדיוק ככה שהם חוסמים את הבית שלו בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תנסה בדרך "היפה" כמו שנאמר פה.

אבל אם העיניין לא עוזר, תעשה מה שעושים בתי מלון בהרצליה, רכבים שלמים מפוצצים במדבקות "אין חניה", מצחיק לעוברי ושבים, ובטח מציק לנהג.

אולי אתה לא יכול למלא את כל האוטובוס במדבקות כאלו, אבל אני חושב שעל השמשה הקדמית זה בהחלט מספק !

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תתעלם מ ORSE וכל הדבילים האחרים שטוענים שצריך לשבור שמשות וכו.

דבר שני, פנה לנהג, אולי הוא באמת ובתמים חושב שהוא "קצת" מפריע ולא כמו שאתה טוען.

דבר שלישי, אם לנהג לא עזר, פנה לחברת האוטובוסים עם חתימה של כל דיירי הבניין, אבא שלי לשעבר סגן מנכ"ל במטרופולין כבר ביקש מ לפחות 4-5 עובדים שלו שלא לחנות ברחוב שלו עקב פניות של הדיירים.

-- בנוסף. בתור מישה שלאבא של חבר שלו יש משאית, ולשכנים נמאס וחתכו לו את הברזנט, במקום פשוט ... לבקש... או להשאיר פתק על החלון ... זה היה לא נעים. והוא כלל לא ידע שהוא מפריע (יש מקום חניה בצד מעיין מפרץ.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן אל תדאג, עדיין לא הגעתי איתו לדרך אלימה, אני עדיין בדרך של דיבורים. דווקא אתמול שתכננתי להשאיר לו פתק על האוטובוס הוא פשוט לא חנה שם. אני מחכה שהוא יחנה ואז אני אשאיר לו פתק שהוא מפריע וגורם לסיכון ביציאה מהרחוב. העניין הוא שבכלל הרחוב הזה מוזנח ואני רוצה קצת לשפר את המצב פה לכן זה הנושא הראשון שעלה כי זה מפריע כל יום כמעט. הצעד הבא זה לסלול כביש חדש (אחרי 20 שנה שלא סללו) עם פסי האטה בגלל שיש פה בית ספר עם תלמידים ערסים ומכוניות פשע שעשו 205 תמימה פושעת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, במכתב שתשאיר לנהג האוטובוס, נסה לא להשמע כאחד הערסים \ טון מאיים

פנה אליו בצורה חביבה, ונסה להסביר את הבעיה ולא להאשים אותו , תסביר לו שלך ולעוד המון דיירים קשה מאוד לצאת ולהיכנס לרחוב, ואפילו הוא משתמש ברוורס, ושתשמח אם יוכל להחנות את האוטובוס ברחוב המקביל (לא רחוב "אחר" משמע לזרוק אותו איפשהו) בכדי לעזור לכולכם להיות יותר מבסוטים

רצוי שגם תשאיר פלאפון ושם למען ירצה לחזור אליך.

חשוב להיות מנומס - גם אם הוא מפריע - הוא בנאדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...