Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונונת עם מונית

שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[TABLE=class: cf gJ]

[TR=class: acZ xD]

[TD=colspan: 3][TABLE=class: cf adz, width: 658]

[TR]

[TD=class: ady]me

cleardot.gif

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שלום רב,

לפני כחודשיים נסעתי ברחוב אלנבי בת"א, בו יש נתיב ימני לתחבורה ציבורית ולרכבים הפונים ימינה. אותתי לפנות ימינה לרוטשילד, והתחלתי לעקוף מונית שהאטה וראיתי את הנהג מסתכל ימינה לאיסוף נוסעים. בהכנסי לנתיב המונית נתקעה בפינה הימנית האחורית של הרכב. הנזק שנגרם לו היתה שריטה קטנה בצד השמאי הקידמי. לי התעקם הפח שמעל הגלגל ונשרט הרכב. כיוון שקניתי את האוטו שעתיים קודם לכן, לא היה לי עדיין ביטוח. הצעתי לנהג המונית שנלך לתקן את הרכבים ושכל אחד יישלם על תיקון הרכב של השני. הוא סרב למרות שהודה שגם הוא אשם בתאונה. שלשום קיבלתי מכתב שהוא פתח נגדי תיק בבית משפט השלום והוא טובע אותי ע"ס5117 שח. מה עליי לעשות:roll:? עליכם הברכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[TABLE=class: cf gJ]

[TR=class: acZ xD]

[TD=colspan: 3][TABLE=class: cf adz, width: 658]

[TR]

[TD=class: ady]me

cleardot.gif[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שלום רב,

לפני כחודשיים נסעתי ברחוב אלנבי בת"א, בו יש נתיב ימני לתחבורה ציבורית ולרכבים הפונים ימינה. אותתי לפנות ימינה לרוטשילד, והתחלתי לעקוף מונית שהאטה וראיתי את הנהג מסתכל ימינה לאיסוף נוסעים. בהכנסי לנתיב המונית נתקעה בפינה הימנית האחורית של הרכב. הנזק שנגרם לו היתה שריטה קטנה בצד השמאי הקידמי. לי התעקם הפח שמעל הגלגל ונשרט הרכב. כיוון שקניתי את האוטו שעתיים קודם לכן, לא היה לי עדיין ביטוח. הצעתי לנהג המונית שנלך לתקן את הרכבים ושכל אחד יישלם על תיקון הרכב של השני. הוא סרב למרות שהודה שגם הוא אשם בתאונה. שלשום קיבלתי מכתב שהוא פתח נגדי תיק בבית משפט השלום והוא טובע אותי ע"ס5117 שח. מה עליי לעשות:roll:? עליכם הברכה!

1. במידה ואתה יודע שאתה צודק, תגיש תביעה מנגד שגם לך נגרם נזק ואתה תובע את הצד ג' שלו. (במידה והוא רוצה להפעיל).

2. יש לך היום ביטוח? דיברת איתם? ממליץ לך להתייעץ עם משהו בכל מקרה מתחום הביטוח.

3. נראה שבכל מקרה תצתרך כנראה לשלם במידה ובאמת יש לך אשמה. הכל תלוי כמה - 5117 נשמע כמו מחיר של פגוש. תראה דוח שמאי

אתה קייס קלאסי של קניתי רכב חדש ואני אבטח אותו מאוחר יותר :) (סליחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין לי מושג מימאיתנו צודק. בשיחה שהיתה לי איתו הוא הודה ששנינו אשמים וזו גם דעתי.

2. כמובן שיש לי ביטוח היום ושלחתי לסוכן את התביעה ואני מחכה לתשובה

באמת שלרכב שלו לא קרה כלום. כולה שריטה קטנה וגם זה לא בטוח קרה באשמתי.

התאונה קרתה שעתיים (!!!) אחרי שקניתי את הרכב. כבר לא היה עם מי לדבר בסוכנות הביטוח

1. במידה ואתה יודע שאתה צודק, תגיש תביעה מנגד שגם לך נגרם נזק ואתה תובע את הצד ג' שלו. (במידה והוא רוצה להפעיל).

2. יש לך היום ביטוח? דיברת איתם? ממליץ לך להתייעץ עם משהו בכל מקרה מתחום הביטוח.

3. נראה שבכל מקרה תצתרך כנראה לשלם במידה ובאמת יש לך אשמה. הכל תלוי כמה - 5117 נשמע כמו מחיר של פגוש. תראה דוח שמאי

אתה קייס קלאסי של קניתי רכב חדש ואני אבטח אותו מאוחר יותר :) (סליחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בזמן התאונה לא היה לך ביטוח, מה בדיוק את רוצה מהביטוח?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך

המונית נוסעת במסלול הימני את חותכת לאותו המסלול כדי לפנות ימינה.

לכן הפגיעה שלו בפינה השמאלית קדמית ואצלך בפינה הימנית מאחור.

לרעתך סטיה לנתיב שלו

לרעתו שכמעט סיימת את הסטיה

כל צד יישא בנזקיו במקרה הטוב מבחינתך.

נגרמו לך נזקים תתקני ותתבעי אותו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סוג מונית מדובר?

האם זה רכב חדיש יחסית,דגם יקר, שמור, נראה יפה?

או שזהו רכב ישן מדגם לא יקר כל כך?

זה משנה כיוון שיש דגמים שנהגי מוניות לא עושים עליהם ביטוח. דרך אגב, הסכום שהוא טובע זהו בדיוק הסכום של ההשתתפות העצמית של נהג מונית.

מי חתום על המכתב שהוא שלח? האם זה מכתב רשמי של בית המשפט או שהוא כתב אותו בעצמו ושלח אלייך?

אני לא משפטן אבל לצערי לפי התיאור שלך והנתונים של הפגיעה זה לא יילך לטובתך במשפט.

תנסי להגיע איתו לפשרה הוגנת. אם צילמת תמונות מהאירוע תעלי את התמונה של הנזקים. במיוחד את שלו. אם הנזק שלו מזערי אולי כדאי להציע לו סכום כסף ולסגור את האירוע. שוב הכל תלוי בסוג הדגם שלו.

ועוד משהו נוסף עד 19:00 גם הנתיב השמאלי הוא נתץ. והתנועה לכלי רכב רגילים מותרת עד למונטיפיורי. שם חייבים לפנות ימינה. אז אם זה קרה לפני 19:00 אז הוא יכול לטעון שאסור לך להיות שם.

עריכה אחרונה על ידי silence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טובעים - בים

תובעים - דורשים או בבית משפט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צילמתם תמונות של הפגיעה.

במידה ויש תמונות אפשר לראות מה הנזק ולהעריך

כנראה בתחילה אפשר והוא הסכים כי גם הוא אשם.

בהמשך הסבירו לו, או הוא הבין כי הוא היה בנתיב שלו, והרכב השני חתך אותו.

לכן הוא מעביר את האחריות אליכם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סוג מונית מדובר?

האם זה רכב חדיש יחסית,דגם יקר, שמור, נראה יפה?

או שזהו רכב ישן מדגם לא יקר כל כך?

זה משנה כיוון שיש דגמים שנהגי מוניות לא עושים עליהם ביטוח. דרך אגב, הסכום שהוא טובע זהו בדיוק הסכום של ההשתתפות העצמית של נהג מונית.

מי חתום על המכתב שהוא שלח? האם זה מכתב רשמי של בית המשפט או שהוא כתב אותו בעצמו ושלח אלייך?

אני לא משפטן אבל לצערי לפי התיאור שלך והנתונים של הפגיעה זה לא יילך לטובתך במשפט.

תנסי להגיע איתו לפשרה הוגנת. אם צילמת תמונות מהאירוע תעלי את התמונה של הנזקים. במיוחד את שלו. אם הנזק שלו מזערי אולי כדאי להציע לו סכום כסף ולסגור את האירוע. שוב הכל תלוי בסוג הדגם שלו.

ועוד משהו נוסף עד 19:00 גם הנתיב השמאלי הוא נתץ. והתנועה לכלי רכב רגילים מותרת עד למונטיפיורי. שם חייבים לפנות ימינה. אז אם זה קרה לפני 19:00 אז הוא יכול לטעון שאסור לך להיות שם.

תודה על תשובתך.

הרכב ישן. הסכום שהוא טובע מורכב גם מפיצוי על יום שלא עבד על אף שלא הגיש חשבונית לבית המשפט אלא רק הערכת שמאי על הנזק. והאמת שלא קרה לו נזק. יש איזו שריטה קטנה בפינה מקדימה שאין מכונית בת"א שאין לה אותה כך שבכלל לא בטוח שזה נגרם מהתאונה. האירוע קרה אחרי 7 בערב בסביבות 10 בלילה.

סוג הדם שלו זה לנסות לסחוט אותי עד כמה שניתן כפי שאפשר להבין מהתיאור לעיל :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכום שהוא טובע מורכב גם מפיצוי על יום שלא עבד

מזל שלא פגעת בסמיטריילר שם יום עבודה מגיע לאלפי שקלים.

לא נראה לי שאת אמורה לשלם לו פיצוי על אובדן ימי עבודה.

תנסי להגיע איתו לפשרה הוגנת גם ככה הוא לא יתקן את הנזק.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאת אמורה לשלם לו פיצוי על אובדן ימי עבודה.

תרשה להיות קצת בוטה

לא נראה לי שלך לא מחזיק מים!!

היה וקורית לו תאונה והרכב במוסך, אז חלק מהנזק שלו זה גם אובדן ההכנסות שלא עבד.

במקרה כאן ייתכן ואף לא תיקן את הנזק שנגרם לו, עדיין מגיע לו ערך הנזק לרכב שנגרם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...