Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן חובבי יין?

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלילה לסקול, אני לא מצפה מאף אחד לאהוב לפרויג, תשאירו לי אותו...

מה שבסך הכול רציתי לומר הוא שאי אפשר להשליך מסדרה אחת לאחרת, ולכן אני אישית נזהר מאוד מלכתוב "ה-12 של x היה מעולה ולכן אני מצפה שה-17 שלו יהיה יותר טוב (בלי לטעום)". קרה לי יותר מפעם אחת שהעדפתי את הצעיר יותר (או ליתר דיוק, המבוגר פחות).

מה שכתבת לגבי ערבוב חביות מדויק, גם בסינגל וגם בבלנדד מה שקובע הוא החבית הצעירה ביותר. סינגל בסך הכול אומר: "כל החביות הן מאותו יצרן ומכילות תזקיק שעורה בלבד".

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבחור שמחפש מתנה לחובב יין:

600 שקל זה תקציב יפה וקבל רעיון שאני הייתי מוכן בשמחה שיישמו אותו עליי.

במקום לקנות לו בקבוק או שניים בתקציב הזה, אני מציע שתקנו לו כמה בקבוקים שונים לפי איזורים, ככה יהיה למתנה הזו גם קטע מעניין.

סתם לדוגמא - קנו לו יין צרפתי מבורדו, סנג'ובזה איטלקי, מלבק ארגנטינאי, טמפרניו ספרדי ושיראז אוסטרלי.

יש לכם תקציב של מעל 100 ש"ח לכל בקבוק, ככה גם "תיפלו" על יין טוב וגם החבר יזכה להתנסות בכמה סגנונות שונים.

לדעתי זו מתנה מגניבה שגם יש לה ערך התנסותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...