Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך תדע מה הסיבה ומה המסובב?

אולי, לדוגמא, קוני קיה לא מסתובבים בפורום (או באינטרנט), לכן אנחנו לא שומעים על תקלות בקיה?

אולי הפרופיל האופייני לצרכן VAG גורם לנוכחות מוגברת של שרשורי צ'מפיון בפורום?

אולי הבעיה הנפוצה ב-DSG ב-2011 גרמה לנוכחות מוגברת של שרשורי צ'מפיון בפורום בחיפוש של גוגל, ומאז זה כמו כדור שלג?

אני לא אומר שזה כך, אבל אי אפשר לדעת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה להתעסק איתם...

אני לא מתכוון לשלוח את החלקים למעבדה כדי שיקבעו בדיוק את סיבת השבר, בלי כזה דוח זה מילה שלי כנגד היבואן.

במקרה הטוב אני אקבל את החלקים בהנחה, אבל לא מעבר לזה.

כמו שאומרים, מטעויות לומדים, פעם הבאה בטוח ארכוש רכב מיבואן אחר.

אני הפסדתי כמה פלסטיקים והיבואן החמדן הפסיד לקוח...

ברור מי ניצח במלחמת ההתשה הזו.

לפחות ניסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך.

שלושה אנשים מאוד קרובים אליי רכשו רק החודש מכוניות שלהם, 2 קארוק ואחד אוקטביה.

לא רק שזה סקודה, אלה מכוניות עם DQ200.

לכולם אמרתי שאלה רכבים מצויינים, רק שמגיעים לכאורה בלי אחריות, ויתקלקלו בהכרח. כולם כבר שמעו על סיפורי הזוועה והיו מודעים לזה, אף אחד מהם לא יודע שיש פורום כאן.

נתתי לקרוא את הכתוב פה והוספתי. ושוב אמרתי שעם כל זה אלה רכבים מצויינים.

לא תדמית, לא מיתוג. מה שקנה אותם זה נסיעת מבחן. איך שהרכב מרגיש על הכביש, איך שהגיר/מנוע עובד ואיכות החומרים.

יש לקבוצה הזו מוצרים מנצחים, הם יכולים להתייחס ללקוחות כמו פח אשפה. צמפיון עוד הרבה יותר גרועים, וגם הם יכולים לעשות את זה כשאלה הרכבים שהם מוכרים.

יש מספיק מכוניות בקבוצות המחיר דנן שנוסעות ומרגישות מצוין, אין להן את התדמית החסונה והמוקפדות הטכנולוגית שמתקשרות עם מכוניות גרמניות או כאלו שיש להן הורים מוולפסבורג, כמו סקודה, לזה אני קורא מיתוג ותדמית, לא לבלבל עם פוזה וכאלו הגם שבאודי יש לא מעט מהתבלין הזה גם כן. שים לקארוק כזו סמל של פיאט על החרטום תראה איך הם בורחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק מכוניות בקבוצות המחיר דנן שנוסעות ומרגישות מצוין, אין להן את התדמית החסונה והמוקפדות הטכנולוגית שמתקשרות עם מכוניות גרמניות או כאלו שיש להן הורים מוולפסבורג, כמו סקודה, לזה אני קורא מיתוג ותדמית, לא לבלבל עם פוזה וכאלו הגם שבאודי יש לא מעט מהתבלין הזה גם כן. שים לקארוק כזו סמל של פיאט על החרטום תראה איך הם בורחים.

נכון. שים סמל של פיאט על הקארוק והם בורחים.

עם זאת, שים סמל של טויוטה על הקארוק ותמסור לכל היבואנים האחרים שאין להם יותר סיבה להביא רכבים בקטגוריה הזו כי אף אחד לא יקנה.

נכון, יש אנשים שקונים את הקארוק בגלל תדמית ומיתוג. אלו שאני מכיר לפחות, קונים למרות התדמית והמיצוג.

כשאתה מוריד את נושא האמינות מהפרק, קשה למצוא מתחרות ראויות.

באופן אישי אגב, אין שום סיכוי שאקנה משהו שצמפיון מייבאים ו/או שיוצר ע״י קבוצת VW, ללא קשר לכמה המוצר שלהם יהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך.

שלושה אנשים מאוד קרובים אליי רכשו רק החודש מכוניות שלהם, 2 קארוק ואחד אוקטביה.

לא רק שזה סקודה, אלה מכוניות עם DQ200.

.

.

.

לא תדמית, לא מיתוג. מה שקנה אותם זה נסיעת מבחן. איך שהרכב מרגיש על הכביש, איך שהגיר/מנוע עובד ואיכות החומרים.

.

לך תדע;

אני לא אתפלא אם VAG שולחת לארץ במיוחד רכבים שמיועדים להיות רכבי הדגמה, אשר רשמית אמורים להיות stock, אבל "הגיר מגיב טוב יותר, המתלים נוחים יותר והמנוע חזק יותר", והכל כדי שהקונה התמים יתרשם לטובה יתרה מהרכב, שכביכול, יקבל.

אחרי דיזלגייט, אני יכול להאמין על כל דבר לגבי VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עם Q7 קרא פה ונבהל...

מבקש לשאול נציג צ'מפיון לאיזה קרם ידיים הרכב כימי שלא יזיק לרכב. בספר הרכב אין איזכור לזה וחיפוש בגוגל אחר VAGlotion או VAGcream, הניב תוצאות מביכות, מסתבר שהרבה יצרני קרמים 'רוכבים' על שילוב האותיות V.A.G, לא פלא שלאנשים נקרע הריפוד.

תודה.

אחרי שרכשת או שאתה יוצא ממוסך שלהם, משש בעדינות באחוריך, הקרם המומלץ הוא זה שהרגע הם השתמשו בו עליך :wink:

(ניסיתי להיות ממלכתי כמה שיותר וגס רוח כמה שפחות).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה "החרבת תדמית" ? בינתיים המכוניות הוא מביא נמכרות בכמויות מרשימות ויותר מכך, והמסקנה הבלתי נמנעת היא אחת מהשלוש, או שמעט קליינטים בפועל ובפוטנציה קוראים כאן, או שהמדובר בתופעות זניחות מספרית והרוב המוחלט של המכוניות אינו סובל מליקויים כגון אלו עליהם אנחנו קוראים כאן, או שהישראלים טמבלים ומיתוג ותדמית חשובים להם יותר ממכללים תקינים לאורך זמן, משהו מאלו.

האפשרות האחרונה מבחינתי בתוספת העובדה שנגמר כבר הכח לריב עם כל העולם על שירות ולהוכיח שאין לך אחות.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם

הסיפור עם המסילות הגיע לסיומו והסוף טוב!!!

בהמלצת חבר הפורום ARMAGEDON נסעתי אתמול

ליוסף מבחר הטמבון, בית העסק נמצא ליד צומת קרית אתא.הוא הצליח בהצלחה להלחים את הקצוות של המסילות. הוא השתמש ברצועות פלסטיק מהסוג שממנו עשויות המסילות.

הוא גזר את הפלסטיק בצורה של המסילה, הצמיד את החתיכה למסילה והלחים אותה בעזרת מכשיר שמוציא אוויר מאוד חם.

הקצה של המסילה עכשו מאוד חזק, לפי דעתי יותר חזק ממה שהיה לפני השבר.

העבודה לקחה בערך 20 דקות והעלות 150 ש"ח.

כול בעלי Q3 מוזמנים ליוסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות התחלתי להתכתב עם היצרן, שלחתי להם כמה מהתירוצים היותר מקוריים של צמפיון. הם היו מאוד מופתעים ואמרו שיתחילו בבירור מול היבואן. מצחיק שאחרי כמה שעות התחילו להתקשר אלי נציגי שירות מצמפיון ולהתלונן למה אני מלשין אליהם למרות השירות המצויין שאני מקבל...

עברתי על הדפים האחרונים של השרשור ואני חייב להגיד שהתגובה שלהם זו ההודעה אחת המצחיקות שקראתי בפורום.

מזכיר את הפרק ב'רמזור' שאדיר מילר אמרה לסבתא ההיא "באה לשטנקררר האא"

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

הסיפור עם המסילות הגיע לסיומו והסוף טוב!!!

בהמלצת חבר הפורום ARMAGEDON נסעתי אתמול

ליוסף מבחר הטמבון, בית העסק נמצא ליד צומת קרית אתא.הוא הצליח בהצלחה להלחים את הקצוות של המסילות. הוא השתמש ברצועות פלסטיק מהסוג שממנו עשויות המסילות.

הוא גזר את הפלסטיק בצורה של המסילה, הצמיד את החתיכה למסילה והלחים אותה בעזרת מכשיר שמוציא אוויר מאוד חם.

הקצה של המסילה עכשו מאוד חזק, לפי דעתי יותר חזק ממה שהיה לפני השבר.

העבודה לקחה בערך 20 דקות והעלות 150 ש"ח.

כול בעלי Q3 מוזמנים ליוסף!

טוב לשמוע שמצאת פתרון. תוכל להעלות תמונות של החלק אחרי השיפוץ או במהלכו?

מעניין לראות מה נעשה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על הדפים האחרונים של השרשור ואני חייב להגיד שהתגובה שלהם זו ההודעה אחת המצחיקות שקראתי בפורום.

מזכיר את הפרק ב'רמזור' שאדיר מילר אמרה לסבתא ההיא "באה לשטנקררר האא"

זה כמו שהלכתי למוסך באיזור כדי לטפל ברכב החדש שלי על כמה ליקויים בפעם הראשונה, ולאחר מכן קיבלתי התראה מגוגל על זה שהייתי במוסך והוא רוצה חוו"ד על המקום, אז אמרתי את האמת ונתתי ציון של 1 כוכב.

חצי שעה לאחר מכן אני מקבל טלפון "למה רשמת ככה זה לא בסדר זה פוגע בנו", אז עניתי להם בנחמדות שלהבא ידעו לטפל ברכב חדש שזה עתה יצא מהחברה. למוסך הזה אגב לא חזרתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...