Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריקון דוד חשמלי לצורך החלפת חמם

corola98
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות נזילה שמקורה כנראה בבורג שמחזיק את גוף החימום -יש שנים כאלו נוצר קצר. אני רוצה להחליף את החמם אך לפני כן עלי לרוקן את הדוד . אני רוצה לעשות זאת בעזרת צינור מכייון שמתחת לדוד הותקן מזגן

אשמח רעיונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח את כל הברזים של המים החמים בבית, תסגור את ההזנה של המים הקרים לדוד ותפרק את הצינור של החזרה מהקולטים (העליון) מה שיגרום לירידת המים לצנרת בבית.

הפתיחה של הצינור העליון תגרום לכניסת אויר במקום מים לדוד וככה המים ירדו בלי להתמלא מחדש.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור לעבוד כיוון שמותקן (או אמור להיות בכל מקרה) שסתום חד כיווני בכניסת מים לדוד.

אתה יכול לנסות את הדבר הבא:

ליד המכלול של פורק הלחץ והשסתום צריך להיות ברז קטן. אתה יכול לחבר ליציאה שלו צינור ולנסות לרוקן דרכו. הבעייה שלרוב אבנית ומשקעים עלולים לסתום את המעבר, וגם אם תצליח לרוקן זה יהיה בקצב איטי.

תמונה שמצאתי ברשת:

1_146362209.jpg

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התקן אמור להיות אל חוזר רק בכניסה. כדי שאנשים כמוני שבאים להחליף מסנן סיליפוס דירתי לא יצטרכו לרוקן דוד שלם לחדר המדרגות עם מים רותחים ולחטוף כוויות כי הבעלבית חמור גרם שלא דואג לתקינות האל חוזר שלו.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

roeibf, יכול להיות שלא הבנתי למה התכוונת. אתה מתכוון לרוקן את הדוד דרך יציאת המים החמים? (כי גם זה לא יעבוד כיוון שהיציאה של המים החמים ממשיכה כמעט עד ראש הדוד) עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגנים עמידים לגשם, לא בטוח של-200 ליטר שנשפכים עליהם ישירות.

תצטרך למגן את המזגן / לפרק את ברז הכניסה והאלחוזר (אם יש) ולחבר אליו צינור, וכו'.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוקנתי דוד של 150 ליטר באופן הבא:

פתחתי תחילה את הצינור שמגיע מהקולטים (עליון) ורוקנתי לתוך דליים, ואח"כ פתחתי בעדינות את הצינור שהולך לקולטים .

תבקש מאדם נוסף שיסייע לך בריקון הדליים במהירות.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מפחד על המזגן, פשוט תקנה 2 מטר ניילון בטמבוריה (ניילון עבה) ותכסה את המזגן ותתחיל לפרק...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, תודה לכול העונים.

הנזילה היא מהבורג המקבע את גוף החימום לאוגן

מדובר בדוד חימום בלבד של נמרוד 150 ליטר נמצא במרפסת שירות צפופה מאוד עם הרבה מזגנים הגישה מאוד בעייתית. יש לי מזגן מותקן 30 סמ מתחת לדוד ואחד נוסף מתחתיו.

אני לא רוצה להציף את המרפסת כי אין לי מושג אם יש שם ניקוז או לא ואם הוא סתום.

יש פתח ביוב קרוב ( לדעתי שני צול

חשבתי לנסות לרוקן דרך השסתום פורק הלחץ גם אם ייקח שעתיים

. אפילו חשבתי להכין גיגית עם פתח ניקוז , לחבר אליה צינור לביוב ואז לפתוח את הפלאנג כך שתיהיה זרימה חלשה עד שהדוד יתרוקן.

IMG_20170904_212650.jpgהשאלה אם דרך פורק הלחץ הדבר עשוי לעבוד?

עריכה אחרונה על ידי corola98
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור לעבוד כיוון שמותקן (או אמור להיות בכל מקרה) שסתום חד כיווני בכניסת מים לדוד.

אתה יכול לנסות את הדבר הבא:

ליד המכלול של פורק הלחץ והשסתום צריך להיות ברז קטן. אתה יכול לחבר ליציאה שלו צינור ולנסות לרוקן דרכו. הבעייה שלרוב אבנית ומשקעים עלולים לסתום את המעבר, וגם אם תצליח לרוקן זה יהיה בקצב איטי.

תמונה שמצאתי ברשת:

[ATTACH=CONFIG]493467[/ATTACH]

צודק, בהתחלה יורד בזרם סביר, תוך דקות ספורות נהפך לזרפזיף שהדוד יתרוקן אחרי 24 שעות במקרה הטוב.

אני רוקנתי דוד של 150 ליטר באופן הבא:

פתחתי תחילה את הצינור שמגיע מהקולטים (עליון) ורוקנתי לתוך דליים, ואח"כ פתחתי בעדינות את הצינור שהולך לקולטים .

תבקש מאדם נוסף שיסייע לך בריקון הדליים במהירות.

אני פרקתי את העוגן מלמטה, צריך לשים לב לא לפתוח את הברגים עד הסוף כדי שהזרם לא יהיה חזק מדיי, כפי שתואר שני דליים אחד דואג לשפוך כל הזמן דלי אחד הצידה והשני ממלא דלי חדש.

המים (אצלי בכל אופן) יצאו מלאים באבנית בכמות עצומה, הייתי שוקל להכין אולי 4 דליים ושני דליים ראשונים שיוצאים ממש מלאים באבנית להניח בצד ולאחר מכן לרוקן את המים מהם ואת האבנית לזרוק למיכל האשפה השכונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...