Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת גג בפלסטידיפ או מדבקת וניל

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין להשחיר את הגג ברכב שלי,

מתלבט בין 2 האופציות.

כמובן שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם, מי יכול לשפוך קצת או על מה עדיף באקלים שלנו בארץ ומה נראה יותר טוב לאורך זמן..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטידיפ לרסס על משטח גדול כמו גג אתה צריך פיסטולט בשביל זה, אחרת כל הגג שלך יהיה סימני ריסוס כי זה הראש של המרסס לא אחיד בשיט ואתה צריך ידיים ועיניים של אומן כדי שזה יהיה מושלם.

ויניל יהיה הפיתרון בשבילך

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק וניל איכותי! פלסטידיפ זה חרא של חומר שיורד עם הזמן מהרכב.

תפנה למישהו כמו אומנות הציפוי בחולון, הם עושים דברים כאלה עם ציפוי מאוד איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, הוא חומר שצריך לדעת לעבוד איתו ויותר מזה החזיק לי מעל שנתיים בגלגלים ברכב ובעוד כמה מקומות.

צריך לעשות מספיק שכבות, כדי שישב טוב ויתקלף בקלות במשך הזמן

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. יש לי פלסטידיפ על הליפ הקדמי של הרכב (איביזה) שעבר המון. שטיפות במכונה, מכות מרכבים אחרים, שפשופים, ועוד המון דברים. חומר עמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החומרים לעבודה כזו יעלו בסביבות 300 ש"ח.

אם אתה ממש מקצוען אז אולי תגיע לרמה של בעל מקצוע.

אצל בעל מקצוע לצבוע גג יעלה להערכתי 500 -700 ש"ח והגימור יהיה מושלם.

אם צובעים חלק כמו מראת צד ידיד דלת או כל חלק שניתן לפרק מהרכב העבודה הרבה יותר קלה וגם אם לא עושים זאת ברמה סופר מקצועית אז זה נבלע עם שאר חלקי הרכב. כאן אתה רוצה לצבוע חלק מאד גדול שלדעתי לא יהיה קל להתמודד איתו.

בקשר לאופציה של מדבקת VYNIL גם הייתי חושב על בעל מקצוע כיוון שצריך בלאוור בכדי להגיע להדבקה מושלמת.

עריכה אחרונה על ידי silence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חברים, יש חומר מעולה כמו ויניל אבל ללא הדבק של הויניל, הדבק עושה נזקים לצבע וצריך מומחה שיוריד אותו.

חומר שנקרא AUTODIP לא דומה בשיק לפלסטידיפ. נראה מטאלי,, מבריק וחזק יותר מויניל.

הבנתי שמשווקים אותו ברשת RESTORFX ועוד מקומות. יש להם בערך 50 צבעים מבריקים ומטאליים שווה לנסות.

אני לויניל לא מתקרב אחרי שנהרס לי הצבע בדלת. עולה בערך 150 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^איך נהרס לך הצבע?! איזה וניל שמו לך?!

עבודה עם וניל של 3M דווקא דיי סבבה ואפשר להסתדר עם פן טוב, אם יש מספיק רצון ומספיק סבלנות גם בתנאי בית אפשר להגיע למצב מעולה(טוב צריך גם ידיים טובות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וניל איכותי לא אמור לעשות שום בעיה כל עוד הוא יושב על צבע במצב טוב. אם תשים וניל על צבע או לכה מתקלפת כשתסיר כנראה ירד לך חתיכות מהצבע, אבל אם אתה שם וניל איכותי על צבע במצב טוב אין שום סיבה בעולם שזה יעשה נזק בהסרה.

בלי קשר את ההסרה עדיף לעשות עם פן אוויר חם שישחרר את הדבק ואז המדבקה יורדת ביותר קלות.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...