Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס חנייה מעיריית חיפה בחוף הכרמל על חנייה כשרה לכאורה

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיריה רצתה להפוך את החניה לחניה בתשלום, אבל הממשלה (משרד התחבורה?) לא אישרה. אז זה הפתרון שנמצא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לעודד בעלי רכב לנסוע ברכבת :המדיניות היא שהחניון הגדול הקרוב לרכבת הוא חנייה בחינם ,כך זה באזור נתניה: בית יהושוע ,ספיר ונתניה מרכז, החנייה חינם ובגלל זה אני מניח שגם בת גלים בחיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלם.

שיעשו חלק מרוחק חניון לטווח ארוך בתשלום.

ואסורה חניה מעל 24 שעות בשאר החניה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני:

1. לא מדובר בבת גלים אלא בחוף הכרמל. ובחוף הכרמל החניה חינם (דומני בשל הסמיכות לחוף הרחצה, או משהו מקביל). אלא שבשל הסיבות שהוזכרו לעיל רוצים להשאיר אתו זמין ליוממים, לא כחניון לטווח ארוך לנוסעים לחו"ל. ד"א - אתה בא למשחק הערב?

חניון חוף הכרמל משמש, בין השאר, את באי סמי-עופר.

2. באתר רכבת ישראל מצויין כי אין חניה בסמוך לתחנת בת גלים. להבנתי החניון שהיה שם בוטל. וגם אם קיים - בגלל מצוקת החניה בבת גלים (בעקר בי"ח רמב"ם והפקולטה לרפואה) אני מסופק אם המדיניות היתה שונה מזו שבחוף הכרמל.

3. הרכבות לנתב"ג אינן עוצרות בבת גלים בשעות הלילה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב היה בחניון הנ''ל בלילה הזה ועוד מספר לילות לפניו

עובדה היא ,שהפקח עשה עבודה מעולה ,הוא לא נתן לך את הדוח בלילה הראשון אלא רק בימים שאחריו,תגיד תודה :הוא יכל לרשום דוח אחד על כל לילה.

מקווה שהדוח שקיבלתי הוא יחיד, לפקחים היו מספר לילות לחלק לי דוחות. בתקווה שהעיריה ראתה חנייה כעבירה מתמשכת ושלחה בדואר דוח רק על הלילה האחרון (רק אותו קיבלתי כרגע).

בשורה תחתונה, מבין כרגע את בעייתיות של החנייה לזמן ארוך בחניון הזה, אבל לא ממש יודע איפה כן אפשר לחנות בפעם הבאה כך שניתן יהיה להגיע מרכב לרכבת וחזרה בעלות סבירה ובזמן סביר בשעות הלילה כשתחבורה ציבורית אחרת לא פועלת - באזור הצפון. הלוואי ויהיה חניון לתווך ארוך בתשלום סביר (בנתב''ג לא סביר...) עם שאטל מסונכרן עם רכבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתב"ג סביר לגמרי - 40 ש"ח ליום, שזה 1.6 ש"ח לשעה.

הבן שלי שחזר עכשיו מחופשה של שבוע (+כמה שעות) חישב - בנסיעה מחיפה - 100 ש"ח דלק + 320 ש"ח חניה. מוניות שירות ל-2 אנשם היו עולות לו יותר (בנסיעה הספציפית הזו רכבת לא היתה רלוונטית, אחרת אשתי או אני היינו מקפיצים אותו לרכבת ומחזירים אותו. זה פועל גם בכיוון ההפוך).

אני מבין שאתה נצרתי - סדר שמישהו יקפיץ אותך לעפולה ויאסוף אותך משם, ואת הרכב השאר ליד הבית. אם אתה תלוי ברכבות לילה זו בעיה אמיתית, אבל כל מי שהכרתי שנזקק לנסיעות לאזור שלך גם בשעות מוזרות מצא מישהו שעזר לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...