Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומיים בקייב אוקראינה איפה חובה לבקר ומה אסור לפספס?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני הולך להיות בזמן הקרוב בקייב ליומיים.

הייתי רוצה לקבל המלצות על מקומות שאסור לפספס, מרכזי קניות טובים ומסעדות טובות שחובה לאכול בהם.

תודה מראש 8).

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מקומות לבקר:

1. Andriivs'kyi descent (שם בדיוק נמצאת מסעדת Kanapa)

2. שכונת Podil (המשך של Andriivs'kyi descent)

3. גן Mariinsky

4. כיכר maidan nezalezhnosti

5. רחוב Kreshatik

מסעדות:

1. Kanapa - מסעדה עם אוכל אוקראיני אוטנטי.

2. Fujiwara - מסעדה יפנית.

3. Krim Cafe - אוכל טטרי.

קניות:

קניון Gulliver - רק כך בחשבון שהמותגים באוקראינה יותר יקרים ממה שבארץ.

מוניות - תשתמש באפליקציה Uber או Uklon

עריכה אחרונה על ידי aspirin2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך המלצות למסעדות זולות מהסיבה הפשוטה שמחירי האוכל באוקראינה הם בדיחה. הגריבנה עדיין סופר-נמוך ואתה יכול לאכול במסעדת יוקרה בפחות מ-50 שקלים (אני לא מגזים). פעם אחרונה שביקרתי אכלתי ראשונה, עיקרית ושתי בירות במסעדה איטלקית איכותית וזה עלה בערך 25 שקלים. במסעדות יוקרתיות אתה מוצא מנות בשריות ב-300-400 גריבנה שזה 40-50 שקלים.

אישית, אוכל אוקראיני מאוד לא עושה לי את זה. הייתי שם באיזו מסעדה אותנטית וכל הכיסונים הממולאים האלה יצאו לי מהחורים.

יש שם הודית טובה בשם Himalaya. ארוחה מפוצצת שם, למשל, תעלה לך כולל הכל נניח 250 גריבנה שזה 35 שקלים.

לא הסתובבתי יותר מדי בעיר כי היא מאוד לא אטרקטיבית, אבל לצערי הייתי בגוליבר - סתם סוג של עזריאלי. אין ממה להתלהב.

אל תצפה שמחירי מוצרי האלקטרוניקה יהיו זולים כי הם לא, אבל כנראה שבגדים תמצא בזול, לא יודע.

אגב, אם אתה לא דובר רוסית/אוקראינית, אל תצפה לחיים קלים או לאנשים נחמדים במיוחד. נותני שירות בעיקר ינסו לרמות אותך (למשל מוניות...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדלתי בקייב בשנות ה 80, עד גיל 15.

בשנים האחרונות ביקרתי בעיר 4 פעמים.

מצטרף למה שרשום בהודעה של אספירין + Vladimirskaya gorka, Funicular, פסל מקימי העיר, The Motherland Monument. מוזיאון פתוח לארכיטקטורה כפרית Pirogovo, בערך חצי שעה נסיעה מהעיר. בעצם זה לביקור יותר ארוך מיומיים. באתר שנקרא Mezhigorie (גם חצי שעה - 40 דקות נסיעה) יש פארק יפה ואוסף מכוניות של נשיא אוקראינה לשעבר שהפך למוזיאון. מוזיאון תעופה בשדה תעופה Juliani.

הייתי בכמה מסעדות, לא זוכר שמות. בכלון אוכל טוב ושרות מצויין, מחירים 40%-50% מבארץ.

בקניונים אין כל כך מה לחפש, מחירים כמעט כמו בארץ ואין משהו מעניין.

דברים בזול כנראה אפשר למצוא בשוויקים. Besarabski rinok במרכז העיר, מוכרים שם בעיקר פירות יורוקות וכו' כמו בכל שוק.

אכן הרבה אנשים לא יודעם אנגלית, במיוחד יותר מבוגרים. ללא ידעת רוסית/אוקראינית די קשה להסתדר. שתי השפות האלו דומות ושתיהן בשימוש, אוקראיתית זו השפה הרשמית. השפה המדוברת ברחוב היא עדיין רוסית אצל 60%-70% מהתושבים.

אוהב את העיר הזאת אבל אני לא אובייקטיבי כי אני כן דובר רוסית ואוקראינית וזו העיר "שלי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם בערך 20 יום מהעבודה.

צ'צפורי,צמוד להילטון,זול בטירוף והרבה כבש.

פרוואק,ליד הארנה,קצת יקר אבל אוכל מסורתי ברמה.

ממליץ להתנייד במטרו,זול ויעיל.

יש סופר בארנה, la sil po',יש שם דברים נדירים,בשרים,גבינות ודגים מעושנים.

סיגריות זולות,אלכוהול מערבי יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכוהול מערבי יקר? על מה אתה מדבר... הייתי שם בסופרמרקט והיה מדף עצום של כל סוגי האלכוהול שתרצה במחירים פשוט מצחיקים. אפילו צילמתי תמונה של Stella ב-16 גריבנה (קצת יותר מ-2 שקלים).

אגב, ליד גוליבר יש שוק מקורה שנקרא Bessarabsky - יש שם כל מיני דברי מאכל מעניינים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכוהול מערבי יקר? על מה אתה מדבר... הייתי שם בסופרמרקט והיה מדף עצום של כל סוגי האלכוהול שתרצה במחירים פשוט מצחיקים. אפילו צילמתי תמונה של Stella ב-16 גריבנה (קצת יותר מ-2 שקלים).

אגב, ליד גוליבר יש שוק מקורה שנקרא Bessarabsky - יש שם כל מיני דברי מאכל מעניינים.

בירות זולות

וויסקי לפעמים יקר יותר מהארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה. אני לא יכול לחשוב על סיבה אחת לשתות ויסקי בקייב. למעט אולי בשביל להשכיח לעצמך את העובדה שאתה בפאקינג קייב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות וויסקי כדי להביא לישראל.

באמת חברים חגגו שם על בירות.

צצפורי,חבר אכל בערך 4 מנות,קינוח,בירות,יצא ב50 שח.

השף שם מכיר אותנו בגלל שאנחנו שוהים בהילטון,קרוב מאד לשם, תמיד מפנק בוודקה גרוזינית על חשבונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...