Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות אם שוטר טוען שהחזקת את הטלפון ביד וזה לא נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני שומע הרבה סיפורים על אנשים שעצרו אותם שוטרים בטענה שהחזיקו טלפון ביד כאשר הטלפון לפעמים היה בתיק, לפעמים בכלל בבגאז' ולפעמים סתם מונח בצד.

מה לעשות במקרה ושוטר עוצר אותי על החזקת טלפון ביד כאשר זאת טענת שווא?

זאת מילה שלי נגד מילה של שוטר? או שאם אין לו צילום שלי מחזיק בטלפון בנסיעה אז הוא לא יכול להביא לי דוח?

אני רק רוצה להכין את עצמי למקרה כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה של שוטר כמעט תמיד מנצחת מילה שלך.

פתרון אפשרי הוא להתקין מצלמה שמכוונת לפנים הרכב, כמו במוניות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מאמין לטענות הנ"ל (בלשון המעטה) - מה אתה בדיוק מצפה שיגידו ? החזקתי את הטלפון ו/או השתמשתי בו, והדוח מוצדק ?

הרי אנשים לא יודו בטעויות שלהם - יותר קל להאשים אחרים...(וכן, מדי פעם זה בא לידי ביטוי גם בפורום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצד שני קורה שמאשימים אנשים על לא עוול בכפם. קרה לי. בסוף ויתרה לי השוטרת, ושלחה אותי לדרכי ב- אל תעשה את זה יותר. אבל לא עשיתי כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שגם השוטרים הם בשר ודם ועלולים לטעות.

אבל בהיעדר הוכחה מוצקה כמו מצלמה המצלמת החוצה, ובתוך הרכב, הנהג נמצא בעמדה נחותה מול דברי השוטר ( גם אם הם מוטעים ).

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני טוען כי שוטרים תמיד צודקים. קורה שטועים בהבנת סיטואציה, או מפרשים לא נכון מה ראו (בעבר הרחוק הייתי מתנדב במשטרה, ועד כמה שניסיתי למנוע זאת - גם אני עשיתי טעויות)

אך מה שאני כן טוען - שגם האזרח הפשוט - לא תמיד צודק (ואם לדייק בטענתי - בד"כ לא צודק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהאזרח צודק.

אני שואל על עצמי, במקרה ויקרה לי מקרה דומה ואני בוודאות לא נגעתי בטלפון, מה לעשות?

הרי בעקרון שוטר יכול לטעון כל דבר גם אם לא נעשה כלום (כמו שיש סרטונים של שוטרים שעוצרים אנשים על זה שהם לא עצרו בעצור ומסתבר שיש להם מצלמת דרך שמוכיחה אחרת).

כן שוטרים יכולים לטעות....אז בלי מצלמת דרך שמצלמת את כל כיווני הרכב פלוס מצלמת בתוך הרכב אין לי שום דרך ללכת נגד טענת השוטר, וזה עצוב!

מה עם "אדם חף מפשע עד שהוכח אחרת"? הרי יש עכשיו שוטרים שעומדים במקום נסתר ומצלמים אנשים שמשתמשים בנייד, אז בסדר, כאלה שצילמו אכן אשמים ואין כאן וויכוח. אבל כאלה שסתם טוענים שראו אותך משתמש בטלפון, זה לאו דווקא נכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת המוצא היא שלשוטר אין שום אינטרס להאשים מישהו במה שהוא לא עשה.

אבל כאמור הוא יכול לטעות.

במקרה כזה אכלת אותה.

אלא אם תוכל להוכיח אחרת.

עצוב, אבל זו המציאות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצד שני קורה שמאשימים אנשים על לא עוול בכפם. קרה לי. בסוף ויתרה לי השוטרת, ושלחה אותי לדרכי ב- אל תעשה את זה יותר. אבל לא עשיתי כלום.

גם לי היה מקרה דומה. זה לא שהיה מקום לספק, אולי וכאילו, הטלפון לא היה ביד שלי ולמעשה לא היה כלום ביד שיכול אפילו להראות כטלפון וגם זה לא שהסתכלתי על משהו מלבד הכביש. סתם ככה אחרי פניה ימינה מזנקת שוטרת לכביש עוצרת אותי ושואלת למה החזקתי ודיברתי בטלפון?

הראתי לה שהטלפון בכלל מונח בעריסה על הדשבורד, אז מתי היה לי בכלל הזדמנות להחזיק את הטלפון ביד-לדבר-ולהחזיר אותו חזרה וכל זה תוך כדי סיבוב.

השוטרת עשתה פרצוף לא מרוצה ושלחה אותי לדרכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...