Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על מעבר באדום - השלכות

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצלמה שם מצלמת "דאבל"- מהירות מעל המותר (לא בטוח לכמה היא מכוונת ,אולי 80 זה כבר דוח) וכמובן ה"דובדבן שבקצפת"- רמזור אדום.

בעדינות: הדבר הבעייתי בצומת מהיכרות זה גניבות הרמזורים דווקא בשמאלה ובפרסה לכיוון חוצות/חזרה לטכני (אני עובר שם מידי יום ואין כמעט יום שבו מישהו לא גונב רמזור -רק שבוע שעבר ראיתי בשידור "חי" ביום חמישי תאונה,שבה נהג מונית הגיע מהצד השני (מקריות לכיוון חיפה),עבר באדום,התנגש באופנוע ורק בנס רוכב האופנוע לא נפגע בצורה רצינית.

אין כל כך הרבה מה להתבלבל בצומת הזה ובוא נגיד שבהנחה ואמך שמרה על מהירות חוקית של 70 קמ"ש, לא חושב שיש בעיה לבלום זה כנראה חוסר תשומת לב משווע כי אין עם איזה רמזור אחר להתבלבל).

איך כאן חלילה ניסיון לחנך,כולנו בחלק כזה או אחר של היום לא תמיד מרוכזים ב 100% רק ברגעים כאלו צריכים להיות מעט יותר שקולים וקרי רוח עד כמה שניתן.

יש מקום אחר בעייתי יותר- בנסיעה לכיוון תחנת דלק "טן" חלוצי תעשיה יש שני רמזורים,אחד מהם מתחת לגשר ושם הרמזור מוסתר ע"י עמוד מאסיבי- שם כל בוקר אני פותח 7 עיניים כי בעיית שדה הראייה ידועה).

ד"א לתושבי האזור אזהרה ממצלמה דומה להפליא,שממוקמת לאחר משרד הרישוי לכיוון לב המפרץ.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...