Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו אימפרזה 2013 או פורד פוקוס 2013

yitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

אני מכרתי את הרכב שלי (קיה ריאו 2009) לפני שבוע וצריך לקנות רכב משפחתי אחר. יש לי 3 ילדים - יושבים מאחורה 2 כיסאות + בוסטר.

מחפשים רכב נוח, אמין, בטיחותי במחיר שעד 42 אלף.

הציעו לי סובארו אימפרזה עם 77 אלף קילומטר מהשכרה ב42 אלף, או פורד פוקוס 2013..

ראשית מה יותר כדאי? האם סובארו אימפרזה נחשב רכב אמין מבחינת טיפולים? מבחינת צריכת דלק - איך הוא? טיפולים יקרים / רגילים? וכנ"ל לגביי הפורד פוקוס לא מכיר אותם מספיק טוב ואשמח לקבל חוות דעת מה לעשות.

זה רכב עבור אשתי שהיא נוסעת כל יום לעבודה בראשון ולוקחת / מחזירה את הילדים נהנים ובתי הספר.

האם מחיר 42 לאמיפרזה זה מחיר טוב?

אפשר אולי להציע רכב זול יותר חשבנו על תקציב של 35 אלף - האם יש לכם המלצה נוספת לרכב משפחתי אמין, עבור משפחה עם 3 ילדים?

שוב תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל הרכב נחשב אמין? יש דברים באימפרזה שחשוב לי לבדוק / לדעת לפניי? האם מחיר 42 עם 77 אלף מהשכרה נחשב מחיר טוב וכדאי לקחת? שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפרזה רכב אמין מאוד ומבין האפשרויות שציינת, עדיף בצורה חד משמעית.

מה גם שהוא מרווח יותר במושב האחורי מהפוקוס, ואתה צריך את המרחב הזה. המחיר בסדר.

אבל,

צריך לבחון טוב טוב רכבי השכרה, לעיתים מאוד קרובות מדובר ברכבים שחוטים שעברו התעללות פיזית קשה (ולעיתים לא, בגלל זה צריך לבדוק).

לדוגמא, לא מזמן קיבלתי בהשכרה לשבוע קורולה בת 3 חודשים עם המון חוטים חשופים וכל הפלסטיקה קירקשה ורעשה...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מבין ה 2 אימפרזה חד משמעית.

רד בשנתון ולך רק על יד 1 פרטית קמ נמוך.

הסבלנות משתלמת.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

subaru_loyle יקר!

פות"ש שאל על דגמים מסויימים מהשכרה

1) (כנראה) כי הוא לא מעוניין לכתת רגליו בין מוכרים פרטיים.

2) הוא מעוניין בדגם משנתון מתקדם יחסית, בזול.

כל עוד אתה לא מתכוון להציע את שירותיך בחיפוש רכב מפרטי חנם - כדאי לדעתי שתפסיק להציע הצעות שאינן רלוונטיות לפותח השרשור,

בתקציב שלו אין מצב לרכוש אחת פרטית מ-2013 ו-2012 זה דגם אחר לגמרי.

לפות"ש: המחיר נראה סביר בהחלט, והדגם ידוע כאמין. יש לקחת לבדיקה מטעמך גם אם החברה שמוכרת לך מציגה טופס בדיקה, כי תמיד יש פערים בתוצאות.

בהצלחה :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...