Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הרעיון בלהוציא לו את הרוח מהמפרשים עוד לפני שהתחיל?

ממש לא לעניין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

3 ימים בדיאטה וכבר מרגיש חוסר רצון לקום בבוקר ודכאון.

האם קוביות שוות 3 חודשי סיוט? או ללכת לשקם ולקנות בן אנד ג'ריס ולחזור להיות שמח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא, תתאמץ ותתגבר על תאוות ההשמנה שלך.

זה נהיה קל יותר, אבל צריך להתמיד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קוביות שוות 3 חודשי סיוט? או ללכת לשקם ולקנות בן אנד ג'ריס ולחזור להיות שמח?

החיים, החוויות, הם שצריכים לשמח אותך, לא האכילה.

אכילת מתוק זו התמכרות, כמו כל אחת אחרת וכמו כל התמכרות, היא מזינה בעיקר את עצמה.

אנחנו יצורים של עשייה. כשאנחנו עסוקים, הזמן רץ וטוב לנו. בגלל זה התמכרות לספורט היא יותר בריאה מהתמכרות לאוכל, כי היא כוללת הצבת מטרות, השגת יעדים, תוך כדי עשייה. כשאנחנו עושים משהו כדרך ליעד, זה נותן לנו תכלית, ואז אנחנו הכי קרוב שיש ללהיות מאושרים.

הבעיה עם דיאטה זה שיש מטרות ויש תכלית, אבל אין עשייה.

לכן - שלב ספורט.

זה גם ימלא לך את הזמן, גם את הראש וגם ייתן לך אנדורפינים, שיפצו על המחסור בסוכר.

בקיצור, תהיה עסוק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה בתזונה ולא יודע איך אתה מתאמן ומה מומלץ לך לאכול, אבל נראה לי ברור שיותר קשה. אני יודע שלרכיבות של מעל שעתיים, אני לוקח סנדוויץ' או שאני לא מגיע לסוף...

אבל אתה נהנה מהאימונים?

נ.ב. אם החלטת להפסיק עם פחמימות, ככה על דעת עצמך - אז אל.

מתוקים, בורקסים, חטיפים... כל מה שהוא חיטה לבנה - אתה יכול להוריד לבד. אבל אל תוריד כל פחמימה אם אתה גם מתאמן, בלי ייעוץ מקצועי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "סיוט של 3 חודשים"

ואם החלטת ללכת על זה כדי להיות עם קוביות בקיץ וותר מעכשיו. דרך אגב סה גם לא מעניין אף אחד כמה העור שלך בבטן הדוק על השרירים.

מאז שהחלטת ללכת על זה אז זה אורח חיים ולא תקופה של כמה חודשים. גם בשביל הבריאות שלך וגם השביל המראה החיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעת על Progress, not perfection?

אל תנסה להיות מושלם ברגע. זה תהליך. זה לוקח זמן וסבלנות. לא צריך גם להיות קיצוניים ולהגיד שאין לך חשק לקום בבוקר. תאכל איזה ציט מיל כל כמה ימים וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. התחלה הכי קשה

ב. זה לא דיאטה, זה לייף סטייל. תוציא את המונח דיאטה מהראש שלך. דיאטה רומזת על משהו זמני. אתה לא עושה משהו זמני. אתה עושה מהפך לכל החיים.

ג. אל תכניס את עצמך לאשליות. אל תפתח ציפיות לא ריאליות. קוביות לא מקבלים ב-3 חודשים. אם תתאמן חזק בטכניקה נכונה ותשמור על תזונה אולי יהיו לך קוביות בקיץ 2019. אני לא אומר את זה בשביל לבאס אותך. פשוט צריך לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצב דומה, בשבילי הפיתרון היה שליטה בכמויות. זה קצת מבאס, אבל יותר קל להתרגל לקצת גלידה מאשר לכלום​ גלידה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה העוסקת בבריאותו של רפי גינת וצחקתי ללא הפסקה. תשאלו למה ? פשוט מאוד, הבן אדם מצהיר קבל עם ועדה שהוא שקל או שוקל 132 קילו+עישון כבד מגיל 16 והכול וורוד כלומר כול הבדיקות שלו תקינות. אני יכול לומר בזהירות רבה שזה קשקוש. גם אנשים אשר מאושפזים בבית החולים לאחר אירוע לב/מוחי משחררים אותם הביתה מהר מאוד כאשר כול המדדים תקינים למרות שהבן אדם לא בשיא ועדיין מוגבל בתנועה/נשימה ועוד...

שכחתי לציין שהתגלתה אצלו מחלה בשם

אמפיזמה הקשורה ישירות לעישון כבד ולאחר שימוש

במשאף ספיריבה, המדדים השתפרו באופן שהפתיע אפילו את הרופאים. הבדיקות שלי יותר טובות משל המשפחה שלי, והם כולם שומרים על הבריאות"

רפי היקר, אני מאחל לך הרבה בריאות ואריכות חיים אבל אל תאמין לבדיקות ולדברים שאתה כותב. מחלות מסויימות פורצות בלי הודעה מוקדמת למרות שעשית בדיקות מקיפות וגם צינטור ווירטואלי אני לא מאמין שהעישון לא גרם לנזק בלתי הפיך לריאות ולעורקים וללב.

לקריאה נוספת.

.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5064081,00.html

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעת על Progress, not perfection?

אל תנסה להיות מושלם ברגע. זה תהליך. זה לוקח זמן וסבלנות. לא צריך גם להיות קיצוניים ולהגיד שאין לך חשק לקום בבוקר. תאכל איזה ציט מיל כל כמה ימים וזהו.

אחי, אני פאקינג מוצא את עצמי כל כמה שעות נכנס לגוגל לחפש, תמונות של מילקה אוראו, בוהה ומזיל ריר מול זה

א. התחלה הכי קשה

ב. זה לא דיאטה, זה לייף סטייל. תוציא את המונח דיאטה מהראש שלך. דיאטה רומזת על משהו זמני. אתה לא עושה משהו זמני. אתה עושה מהפך לכל החיים.

ג. אל תכניס את עצמך לאשליות. אל תפתח ציפיות לא ריאליות. קוביות לא מקבלים ב-3 חודשים. אם תתאמן חזק בטכניקה נכונה ותשמור על תזונה אולי יהיו לך קוביות בקיץ 2019. אני לא אומר את זה בשביל לבאס אותך. פשוט צריך לדעת.

נראה לי קצת מוגזם. אני 84.5 קילו על 1.82 גובה.

יש לי להוריד 10 קילו שומן ואני חטוב לגמרי מאמין שלהוריד 3 קילו בחודש זה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא!

תפסיק להאמין לשטויות באינטרנט.

אה, רגע, אופס, גם זאת תגובה מהאינטרנט.

לענייננו - אפשר לאבד בקלות 2 ק"ג תוך יום בעזרת התייבשות בינונית או חמורה.

הורדת משקל כזה בשבוע, כל שבוע, היא פשוט בלתי אפשרית למי שאיננו מורגל לשינויי משקל מסיביים - יענו כל מי שאיננו מתאגרף/מתאבק/קיקבוקסר מקצועי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...