Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע של פז וההבדל לעומת שמן מנוע סלינה ללנציה אפסילון

Mihiar
שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שיש עכשיו פחות מוסכי יבואנים ( שונים ) שלא משתמשים בשמנים של פז, מאשר כאלה שמשתמשים..

היו לי רכבי רנו, ניסאן. עכשיו יש טויוטה - לכולם במורשי יבואנים משתמשים בשמנים של פז ( בצמיגויות שונות ), שלפי טיעון המוסכים עומדים במפרטי היצרן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי במבחן השוואתי של מעבדה לאיכות השמנים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מבחנים שמשווים אותם. אני הייתי מעשיף מותג בינלאומי מוכר בשביל הקקט הנפשי שלי.

Sent from my D6503 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבעיה עד כה היה שמן סלינה 2 ליטר 280שח כולל והפעם של פז 180 4 ליטר נראה לי לא הייתי צריך להסכים מצד שני אם ניתן על ידי החברה כנראה תקן עדיף ללמוד וללמד למקרה הבא

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה למדת להבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהמוסך מספק שמן אחר חוץ מפז. לפני הטיפול הבא תוודא את העניין ובמידה ולא, תשאל האם יש אפשרות לבוא עם שמן משלך ( שעומד במפרט היצרן ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שרשת המוסכים סיכמה עם פז על הספקת שמן ( במחיר טוב ) ומה שהיה היה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבשמשון יהוד השתמשו באג'פ 5/40 סיננטי מלא בבקובוק שמיועד בדיוק לכמות המדיוקת של המנוע 2.9 ליטר.

אבל אם אתה שואל באמת יש מצס שסלינה זה חצי סינטטי במקור (צריך לבדוק איזה דגם שמן מנוע של סלינה הספר "ממליץ").

במידה ויש לך מנוע 1.2 אין צורך להשתגע עם השמן יש מספיק שמנים טובים שעולים עד 150 ש"ח (כולל מוטול).

אפילו לדגם הטורבו יש מספיק שמנים איכותיים כדאי לא לקנות מקורי.

השמן היחיד שמומלץ מקורי זה שמן גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלינה סתם יקר בהגזמה..

ראה תשובת TOM22 - כל השמנים שם מתאימים.

רשמתי לפני כ 1-2 שנים, רשימה של שמנים איכותיים לאלפא מול סלינה.

אם יש סבלנות לבצע חיפוש.

בינתיים מצורפת רשימת שמנים מתאימים.

מחירי המוטול כרגע מאוד נוחים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...