Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה להשפט על דו"ח עירוני שלא בוטל (ברחוב שנחסם) - סיכוי הצלחה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר ברחוב עם רוב דתי (לא חרדי, דתי בעיר במרכז הארץ), הרחוב הינו רחוב מעוגל ובכל יום שישי הכניסה לרחוב נחסמת בפחים (בעבר הכניסה לרחוב נחסמה בשרשראות).

בכניסה לרחוב יש שלט המבקש להתחשב ביושבי הרחוב כיוון שהינם דתיים (לא כולם).

הכניסה לרחוב היא כניסה יחסית ארוכה עם מקום למעבר של שני רכבים, אחד לכל כיוון, כשבצדדים המדרכה צבועה באדום לבן. בשישי - שבת, הכניסה הזו נחסמת וניתן להחנות בצידי המדרכה (לא מחולקים דו"חות בימי שישי).

הכניסה לרחוב היא במרחק של 15 מ' משתי החניות הפרטיות שלי (מתחת לבית). מתוך התחשבות ביושבי הרחוב אני בכל שבוע חונה מחוץ לרחוב בכדי שלא אצטרך להכנס ולצאת עם רכבי מהרחוב.

מחוץ לרחוב אין חניה כלל בימי שישי ושבת (כל האדום - לבן מתמלא ברכבים עד אין מקום). אני בד"כ חונה ליד המדרכה שבכניסה לרחוב, לעיתים ברגע שחניתי לא ניתן להזיז את הרכב כיוון שחוסמים אותי הרבה רכבים אחרים שחונים כמוני (מקדימה ומהצדדים). חשוב לציין שבמידה והכניסה לרחוב לא הייתה נחסמת בעיית החניה הייתה נמנעת לחלוטין. פקחים של העירייה ניסו למנוע מספר פעמים מיושבי הרחוב לחסום את הכניסה אך הם נכנעו לבסוף כי יושבי הרחוב מחכים שהפקחים ילכו ושוב חוסמים את הכניסה.

באחד מימי השישי האחרונים חניתי את רכבי בכניסה לרחוב שהיה חסום, ולא הספקתי לשים לב שהשבת יצאה (ביום שבת) שמתי לב שעה מאוחר מדי, רצתי אל רכבי וראיתי שיש לי דו"ח של 250 ש"ח על חניה לא חוקית (היה כתוב שמישהו הזמין פקח). הרכב שלי היה הרכב היחיד שחנה שם, ובלי קשר - אני מבין שזו חניה לא חוקית אבל מה לעשות, גם חסימת הרחוב אינה חוקית ואין לי מקום אחר לשים בו את רכבי (פרט לחנייה הפרטית שלי שנמנעת ממני הגישה אליה). בכל אופן, ניסיתי לערער על הדו"ח עם הסבר מפורט ותמונות ונעניתי בשלילה.

עכשיו בסופו של דבר מדובר גם בכשל של העירייה, שלא מנעה חסימה של הרחוב. ולמרות שיש הסכם "שבעל פה" שלא מחלקים דו"חות בשישי-שבת, הגיעו ושמו דו"ח, שוב, אני מבין שאני חניתי בצורה לא חוקית אבל

1. מדובר במקרה חד פעמי שנגרם בגלל חסימת רחוב שמתרחשת כל שבוע, ובגלל שלא היה לי שום מקום אחר לשים בו את הרכב.

2. מדובר בשעה לאחר צאת השבת, העירייה כל השבת לא דאגה להגיע ולפתוח את הרחוב או לפחות לא מנעה חסימה שלו (כשאני מנסה לעשות את זה אני מקבל גל של ילדים ומבוגרים שרצים אלי בכעס ואני חושש שיפגעו לי ברכב) - לא התלוננתי אבל אני אתלונן מעכשיו בכל שבוע ואדאג לחכות לפקחים, אנחנו לא סתם משלמים פה ארנונה.

אני רוצה לדעת אם אבקש להשפט על הדו"ח, האם בכלל יש טעם? בסופו של דבר מדובר בעניין נסיבתי אבל ניתן לראותו בשני אופנים, ואולי שופט כן יבין אותי. מנגד, אני חושש שיגדילו לי את הדו"ח וחבל על הזמן.

מעצבן אותי לשלם 250 ש"ח כשיש לי חניות משלי מתחת לבית ונמנעת ממני הגישה אליהן.

אין לי אפשרות לגור במקום אחר כרגע, זה מה יש.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...