Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - פיאט טיפו סטיישן בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יותר חשוב לכם - תא מטען גדול או בלימת חירום אוטונומית? פיאט טיפו סטיישן יודעת מה התשובה שלה.

פיאט-טיפו-סטייש&#1.jpgפיאט-טיפו-סטייש&#1.jpgפיאט-טיפו-סטייש&#1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה לה סטיישן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור תמוה של הדיזל - יותר יקרה מהקיה סיד המצויינת.

לבנזין מחיר טוב, אך חבילת הינע לא אטקרטיבית.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אינטרס כל שהוא שהמכירות לא ימריאו? או שפשוט הם קונים יקר או שלא ניתן לספק את הגרסה המתאימה?

למה אין סטיישן דיזל זול עם אביזרי בטיחות מקוריים? למה היבואנים חושבים שמי שקונה סטיישן חייב גרסה נמוכה?

אותו דבר עם מאזדה 6 סטיישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כאילו איטלקים מנהלים את העסק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהגירסה עם מנוע הנמרץ מתומכרת במחיר שלצערי לא ימשוך קהל.

היא תהיה כמו הברבו, טובה אבל נדירה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתראה בעוד שנה כאשר הרכב יהיה לקראת גיול, מוכן להתערב על שהמחיר יהיה דרומית ל-100 אלף ש"ח יד ראשונה אפס ק"מ בסניף חברת הליסינג הקרוב לבית שלכם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור תמוה של הדיזל - יותר יקרה מהקיה סיד המצויינת.

לבנזין מחיר טוב, אך חבילת הינע לא אטקרטיבית.

אתה אולי מדבר על הסיד ידנית , שעולה בערך 125 אלף אם אני זוכר נכון, שזה 30 אלף פחות מהדגם המאובזר יותר עם DCT, מה שכן, טלקאר ויבואנים אחרים אוטומאטית מביאים לך דגם באבזור דל ומזלזל כשאתה מזמין רכב ידני, אף פעם לא הבנתי את זה, אסור לי להיות נהג עם 2 רגליים ולהינות מבקרת שיוט בכביש פתוח? אסור לי להיות נהג עם 2 רגליים ולקבל גם פנסי ערפל קדמיים, או גלגלי מגנזיום?

וגם את פיאט לא מבין כל כך, הדגם לא הצליח שנה שעברה, איך גרסת סטיישן וכל מיני הגבלות באבזור יגרמו לאנשים לקנות אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אתה יכול, רק תקבל את הרכב בעוד כמה חודשים. כי הישראלים לא אוהבים מכוניות. מי שלחוץ על עסקה עכשיו עכשיו, מקבל מה שיש במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אינטרס כל שהוא שהמכירות לא ימריאו? או שפשוט הם קונים יקר או שלא ניתן לספק את הגרסה המתאימה?

למה אין סטיישן דיזל זול עם אביזרי בטיחות מקוריים? למה היבואנים חושבים שמי שקונה סטיישן חייב גרסה נמוכה?

אותו דבר עם מאזדה 6 סטיישן

שכחת את המוטו של סמל"ת? מצהירים על מחיר גבוה, ואז עושים הוזלות ענק כעבור שנה שחונה.

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אתה יכול, רק תקבל את הרכב בעוד כמה חודשים. כי הישראלים לא אוהבים מכוניות. מי שלחוץ על עסקה עכשיו עכשיו, מקבל מה שיש במלאי.

רגע רגע רגע, אני רוצה לדעת איזה יבואן רכב עממי מוכן לעשות הזמנה מיוחדת?

כן, אני מוכן בשביל רכב מיוחד לחכות חצי שנה וגם שנה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי מדבר על הסיד ידנית , שעולה בערך 125 אלף אם אני זוכר נכון, שזה 30 אלף פחות מהדגם המאובזר יותר עם DCT

מחיר המחירון של דגם LX עם DCT הוא ₪133,000

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...