Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 או קליאו, יד שניה 2014

Avocado
שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי עוד קצת חיפושים ובירורים, אני מתלבט כרגע בעיקר בין הפג'ו 208 לרנו קליאו.

ראיתי את ששתיהן בגרסה ידנית המאובזרת משנתון 2014 נמכרות באיזור ה45 אלף. (הרנו מנוע 0.9 טורבו, הפג'ו 1.2)

איך הן עומדות אחת מול השניה?

יש עוד איזו מכונית ששווה לבדוק באיזור המחירים הזה שהיא בערך באותו סגנון?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 יותר נוחה ומשמעותית חלשה יותר.

הרנו יותר "חזקה" והרבה פחות נוחה.

צריכת דלק דומה עלות אחזקה דומה.

הכל נופל על העדפה אישית.

אני פחות אוהב את איך שה208 נראית והמחוונים מעל ההגהה פחות נוח לי.

לדעתי ממיר קטליטי זה משהו שצריך לשים עליו דגש בבדיקת היסטוריה של ה208 הידנית כי 2 רכבים שונים שאני אישית הלכתי לבדוק בזמנו היה להם בעיה בממיר הקטליטי שהוחלף בהיסטוריית טיפולים.

לא מזמן עוד מישהו התלונן על בעיה הזו בפורום ככה שמבחינתי זה הסתברות מספקת שיש שם משהו מסריח.

ברנו יש רעשי רוח מציקים החל מ70 קמש מכיוון המראות והמתלים מאוד נוקשים. בטח בהשוואה ל208.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נופל על העדפה אישית.

לדעתי ממיר קטליטי זה משהו שצריך לשים עליו דגש בבדיקת היסטוריה של ה208 הידנית כי 2 רכבים שונים שאני אישית הלכתי לבדוק בזמנו היה להם בעיה בממיר הקטליטי שהוחלף בהיסטוריית טיפולים.

לא מזמן עוד מישהו התלונן על בעיה הזו בפורום ככה שמבחינתי זה הסתברות מספקת שיש שם משהו מסריח.

ברנו יש רעשי רוח מציקים החל מ70 קמש מכיוון המראות והמתלים מאוד נוקשים. בטח בהשוואה ל208.

תודה על התגובה,

איך הן מבחינת אבזור בגרסאת active של הפג'ו ובגרסאת collection של הרנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אבזור חשוב לך הקליאו תיהיה אופציה טובה יותר.

ההבדל בין collection לexpression pack בקליאו זה ג'אנטים במקום טאסות ובקרת אקלים במקום מזגן. כל השאר כמעט זהה.

בפיגו האבזור באקטיב הוא סביר פלוס באקסס מזעזע) אבל לא משתווה לקליאו. בעיקר בזכות כניסה והנעה ללא מפתח בקליאו שמאוד נוח כשמתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה לקחת את הסיפור לפיו ה 208 "חלשה" משמעותית מהקליאו, נתוני הספק ומומנט דומים למדי, כמו גם תאוצה ומהירות מקסימלית, לגבי נוחות אתה צודק, הקליאו קשה ביחס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ציין שהוא בדק את הגרסאות הידניות, ה-208 שווקה רק בגרסה האטמוספרית עם גיר ידני.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נופל על העדפה אישית.

הלוח מחוגים של ה208(היה לי גם) נוח משמועתית מהאחד שבקליאו, האמנם של הקליאו מגניב לגמרי(חולה על הלוח מחוגים הדיגיטלי פשוט מהפנט המספרים עליו שזזים - ואני נוהג פיקח לגמרי) אבל נוח הוא לא, המחשב רכב לא מפורט מספיק ודורש לדפדף כל שניה בשביל להגיע לאן שרוצים - חייב להגיד שהנדסת האנוש הצרפתית פה מכה שיאים בחוסר הנוחות שלה.

לגבי הנוחות, המושב של הקליאו רחב יותר - זה תענוג והוא גם מאוד נוח לדעתי,

המתלים פשוט נותנים לך להרגיש שיבוש שיבוש בכביש - אבל היציבות של הקליאו מצויינת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אבזור חשוב לך הקליאו תיהיה אופציה טובה יותר.

ההבדל בין collection לexpression pack בקליאו זה ג'אנטים במקום טאסות ובקרת אקלים במקום מזגן. כל השאר כמעט זהה.

באקספרשן פאק החישוקים הם מגנזיום ( רק ב 1.2 האטמוספטרי מדובר בחיפויי פלסטיק ). ההבדלים הם פלסטיקים חיצוניים צבועים, חישוקים צבועים, פלסטיקים צבועים בתוך הרכב, בקרת אקלים וקיפול מראות חשמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ציין שהוא בדק את הגרסאות הידניות, ה-208 שווקה רק בגרסה האטמוספרית עם גיר ידני.

ולגירסה הזו התייחסתי. העובדה שאוטו אחד עם טורבו והאחר לא, עדיין לא הופכת אוטומטית את השני לחלש משמעותית. הצצה בנתוני המומנט והכח של שני המנועים מראה נתונים דומים, שניהם גם מפתחים את שיא המומנט בנתון סיבובי מנוע דומה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...