Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה היפוטטית? (ייבוא קיט הרכבה עצמית של ווסטפילד וקורס בכתיבת כותרת)

MAGEN200
שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מתעניין לגבי ייבוא קיט הרכבה עצמית של WESTFIED-SPORTS CAR ,לפי המידע באתר שלהם ישנם 6 שלבים (אריזות חלקים)בהם המכונית מורכבת.ניתן לרכוש את כולם בבת אחת או STEP BY STEP .השאלה שלי האים ניתן להעביר במכס את קיט ההרכבה ?(כולו/שלב שלב).:neutral:

אני מודע לעובדה כי הרכב לא יעבור תקינה רישוי ושאר ירקות לעולם, ולכן אני מדבר רק על בנייה הספציפית של הדגם ולא על תנועתו על הכביש ,ניתן?

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את היכולת לכך אזי אולי זה יהיה הפיתרון האידיאלי עבורך:

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/1859606369/qid=1110032551/sr=1-1/ref=sr_1_1/102-4291283-3023340?v=glance&s=books

ממה שזכור לי (מהפעם האחרונה שעיינתי בספר), לא צריכה להיות בעיה למצוא בארץ את מרבית החלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני מכיר את הספר,אבל זה הרבה יותר מסובך להתאים חלקים ,ריתוכים ,חורים ושאר חלקי מרכב. הקיט של ווסטפילד מגיע כמו לגו עים הוראות מפורטות,אז אים ככה אני מבין שאי אפשר רק לבנות אותה ,ואני מדגיש(רק לבנות)בלי תנועה על כבישי ארצנו.:| או אולי אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה נבנה ע"י לוטוס ונקרא לוטוס סופר 7.

ווסטפילד רק קיבלו את הזיכיון לרכב לאחר שלוטוס הפסיקו את הייצור.

אם אתה רוצה לייבא לוטוס כזאת בתור רכב אספנות אז אין בעיה. רק תכין הרבה כסף.

את הקיט אתה לא יכול לייבא משתי סיבות:

1. אין אפשרות ליבא קיט הרכבה של רכב, יש אפשרות לייבא רק רכבים.

2. אפשרי לייבא ביבוא אישי רכבים חדשים או בני שנה אשר היצרן שלהם מוכר ע"י משרד התחבורה.

ווסטפילד לא מוכר כך שאין אפשרות ליבא שום רכב מתוצרתו, מורכב או בקיט.

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים - מי שקנה את הזיכיון ללוטוס 7 MK3 היה קייטרהם בשנת 73. טוב שהם החליטו לא ללכת על ה MK4 המכוערת.

ווסטפילד (כמו דונקרוורט ועוד כמה) פשוט העתיקו בלי בושה את הקונספט של הסופר 7 ואף נתבעו על כך בבית משפט והוכרחו לערוך שינויים בתכנון ובעיצוב כדי שהווסטפילד תיחשב לרכב עצמאי ולא לוריאנט של הלוטוס.

אגב, אמנם אי אפשר לייבא קיט להרכבת רכב, אבל עד כמה שאני יודע מותר לייבא חלפים, לא?

אפילו ערימה כל כך גדולה של חלפים שאפשר להרכיב ממנה רכב, לא? :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים - מי שקנה את הזיכיון ללוטוס 7 MK3 היה קייטרהם בשנת 73. טוב שהם החליטו לא ללכת על ה MK4 המכוערת.

ווסטפילד (כמו דונקרוורט ועוד כמה) פשוט העתיקו בלי בושה את הקונספט של הסופר 7 ואף נתבעו על כך בבית משפט והוכרחו לערוך שינויים בתכנון ובעיצוב כדי שהווסטפילד תיחשב לרכב עצמאי ולא לוריאנט של הלוטוס.

צודק 100%. לא קראתי את הכותרת כמו שצריך, הייתי בטוח שבקייטרהם עסקינן.

דרך אגב, גם הם לא יצרן מוכר ע"י משרד התחבורה :shock: .

אבל..... יש בארץ לפחות 4 לוטוס סופר 7, 2 ותיקות ושתיים עולות חדשות. אז תנסה להשיג את אחת מהן.

בברכה,יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אמנם אי אפשר לייבא קיט להרכבת רכב, אבל עד כמה שאני יודע מותר לייבא חלפים, לא?

אפילו ערימה כל כך גדולה של חלפים שאפשר להרכיב ממנה רכב, לא? :twisted:

שלום לכולם

קודם כול תודה על התגובות,אים אני מבין נכון מותר לייבא חלקים ,והקיט של ווסטפילד בנוי מ-6 אריזות שהם בעצם השלבים לבניית הרכב. כך שלב שלב ואריזה אריזה עד המוצר הסופי-זה עבור במכס בתור חלפים?:neutral:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובא נגיד שזה יעבור מכס ותהיה לך מכונית שלמה.... מה הלאה?

תלביש אותה על ניירות ישנים של חיפושית?

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובא נגיד שזה יעבור מכס ותהיה לך מכונית שלמה.... מה הלאה?

תלביש אותה על ניירות ישנים של חיפושית?

יניב

ערב טוב לכולם

אל תדאג , נושא הרישוי הוא בעיה בפני עצמה, ואני כבר אשבור את הראש.לפי היתיעצויות עים גורמים מסוימים הבנתי כי אני אוכל לייבא את הרכב בחלקים,אבל את השילדה לא ניתן להביא(לא מקובל במכס):puppydoge

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני מכיר את הספר,אבל זה הרבה יותר מסובך להתאים חלקים ,ריתוכים ,חורים ושאר חלקי מרכב. הקיט של ווסטפילד מגיע כמו לגו עים הוראות מפורטות,אז אים ככה אני מבין שאי אפשר רק לבנות אותה ,ואני מדגיש(רק לבנות)בלי תנועה על כבישי ארצנו.:| או אולי אני טועה?
אם אתה חושב שהרכב מגיע בתור קיט מושלם שצריך להכניס בורג פה ובורג שם מצפה לך חוויה כואבת למדי באם תצליח להביא את הרכב לארץ... יש בזה יותר עבודה ממה שאתה חושב.. כמה חודשים טובים של התעסקות.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...