Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 1.6.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום,

אני בוחן רכישה של פיג'ו 208 1.6 אוטומטית (הייתי מעדיף 1.2 טורבו אבל קיימת בעיית תקציב), זה הולך להיות הרכב הצרפתי הראשון שלי ובגלל שעד היום נהגתי על קוריאניות בלבד אני קצת נגוע סטיגמות וחששות ולכן הגעתי לבצע סדר בראש.

משיטוט בפורום גיליתי 4 בעיות אפשריות ברכב:

*אכילת שמן ע''י מנוע 1.6 של הקבוצה.

*בעיות ממיר קטליטי ( הבנתי שמדובר על דגם ה1.2 אוטומספרי אבל אני לא בטוח).

*גומיות של הדלתות שנופלות בגיל צעיר.

*צינורית נוזל חלונות לשמשה אחורית שנקרע אחרי זמן קצר.

אשמח להתייחסות לגבי הבעיות שמצאתי ועוד מידע וטיפים שלכם יעזרו לי בהחלט. חייב לציין שאני קונה את הרכב עבור נסיעה של בית-קבע-לימודים-בית ולכן אין לי רצון לשחק עם נושאי אמינות.

לקח לי הרבה זמן להתגבר על המחסום הנפשי של קניית רכב צרפתי ואני מקווה לא להתאכזב :lol:

תודה מראש.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מניסיוני האישי ברכבים:

פיג'ו 206 1.4 אוט' 2006 / פיגו 207 1.6 אוט' 2012 -

שעדיין נמצאים באחזקתי.

כנראה שלא תתאכזב בנושא האמינות כפי שאני שבע רצון מהאמינות.

אני להבדיל מאחרים לא נגוע בסטיגמות וחששות

ולכן רכשתי את הפיג'ו הנוספת בשנת 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

אני בוחן רכישה של פיג'ו 208 1.6 אוטומטית (הייתי מעדיף 1.2 טורבו אבל קיימת בעיית תקציב), זה הולך להיות הרכב הצרפתי הראשון שלי ובגלל שעד היום נהגתי על קוריאניות בלבד אני קצת נגוע סטיגמות וחששות ולכן הגעתי לבצע סדר בראש.

משיטוט בפורום גיליתי 4 בעיות אפשריות ברכב:

*אכילת שמן ע''י מנוע 1.6 של הקבוצה.

*בעיות ממיר קטליטי ( הבנתי שמדובר על דגם ה1.2 אוטומספרי אבל אני לא בטוח).

*גומיות של הדלתות שנופלות בגיל צעיר.

*צינורית נוזל חלונות לשמשה אחורית שנקרע אחרי זמן קצר.

אשמח להתייחסות לגבי הבעיות שמצאתי ועוד מידע וטיפים שלכם יעזרו לי בהחלט. חייב לציין שאני קונה את הרכב עבור נסיעה של בית-קבע-לימודים-בית ולכן אין לי רצון לשחק עם נושאי אמינות.

לקח לי הרבה זמן להתגבר על המחסום הנפשי של קניית רכב צרפתי ואני מקווה לא להתאכזב :lol:

תודה מראש.

אין הבדלי אמינות על פי מוצא אתני, אלא שאם יידפק משהו בפז'ו תזקוף זאת לחובת יצרנה ומוצאו, אם בקוריאנית/יפנית, תזקוף זאת לחובת בלאי טבעי ונורמלי או סתם מקריות נדירה ותעבור לסדר היום במקום להכנס ללופ מעצבן של תסכול כבמקרה הראשון. אז למה לך, חפש איזו מכונית מזרחית ותשאר מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות לא תמיד נכונות, אבל בדרך כלל יש סיבה לזה שהן נוצרות.

הפרט לא מעיד על הכלל כמו שהכלל לא מעיד על הפרט.

עם זאת אם נעשה סטטיסטיקה רחבה נגלה שרוב הסטיגמות יהיו נכונות, ובו בעת לא נוכל להסיק מכך כלום על דגם ספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי שלא הבהרתי את עצמי, הסטיגמות לא מעניינות אותי. אני מעוניין לעשות צעד ולקנות רכב ממוצא שהיה בעייתי בעיני אבל בשנים האחרונות שיניתי את דעתי עליו.

סה''כ מבקש דעה מחברי פורום שיש להם או היה להם קשר לרכב הספציפי ומכירים את המחלות שציינתי, אולי הכל בכלל בלוף אבל זה מה שעלה בחיפושים בפורום.

תודה.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות לא תמיד נכונות, אבל בדרך כלל יש סיבה לזה שהן נוצרות.

הפרט לא מעיד על הכלל כמו שהכלל לא מעיד על הפרט.

עם זאת אם נעשה סטטיסטיקה רחבה נגלה שרוב הסטיגמות יהיו נכונות, ובו בעת לא נוכל להסיק מכך כלום על דגם ספציפי.

ברור שיש סיבה להיווצרות סטיגמות, אלא שבין שהמדובר במקור עובדתי, בין שלא, סטיגמה היא סטיגמה ואמירה כמו "אם נעשה סטטיסטיקה רחבה, נגלה שרוב הסטיגמות יהיו נכונות" היא ה"אמא" של הסטיגמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גבי,

לא בטוח על איזה מנוע 1.6 אתה מדבר.

1.6 טורבו (THP) המותקן בחלק מדגמי הקונצרן וגם ב208GTI אכן עם בעיות כאלו ואחרות שלא נכנס אליהן עכשיו.

לעומת זאת ב208 האוטומטית 1.6 מותקן מנוע VTI אטמוספרי ישן ואמין של הקונצרן. לא ידוע לי לגבי אכילת שמן.

גומיות של חלונות תמיד ניתן להחליף ומאחל לך שזו תהיה הצרה היחידה(אם בכלל) שלך לאורך כל התקופה בה הרכב יהיה בבעלותך :-)

חשוב לציין גם שמדובר בתיבה יפנית אוטומטית 6 הילוכים של אייסין, ככה שאין סיבה שיהיו בה תקלות כלשהן כמו בתיבות הישנות של הצרפתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

ב-208 בארץ אין מנועי thp156, שהם הגרסא המאוד לא אמינה. ב-208gti יש thp200 (או thp208 אחרי מתיחת הפנים) שלהבנתי הצנועה סובל מרבה פחות בעיות, אבל הוא לא נושא הדיון.

הגיר שהגיע עם ה-208 1.6 אטמוספרית הוא הגרסא העדכנית של ה-al4 הוותיק. הוא לא סובל מבעיות אמינות נוראיות (בטח אם מחליפים לו שמן מדי פעם), אבל זה לא האייסין 6 הילוכים, שמשודל רק ל-1.2 טורבו מ-2015 והלאה. אני אישית לא אוהב את ההתנהגות של ה-al4, אבל ההתנסות האישית שלי היא עם אקזמפלר ישן יותר, מה שמשפיע כנראה על ההתנהגות שלו. מציע לך לעשות סיבוב ולראות איך הוא מרגיש לך.

בנוסף, מנוע ה-1.6 האטמוספרי הוא לא וותיק ואמין, אלא נגזרת ממנועי הטורבו. הוא בוודאי עדיף עליהם מבחינת אמינות, אבל לא בטוח שמדובר במתחרה לקורולה. אני לא יודע בדיוק מה נקודות התורפה שלו, חכה שמישהו אחר יענה או שתשאל מוסכים מתמחים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...