Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מתקנת ב-Restore FX

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני בערך שלושה שבועות כתבתי כאן פוסט שתיאר את הפאקים שהיו לי בעקבות טיפול בריסטור אף-איקס. בעקבות הפוסט תומר מריסטור פנה אלי כדי לנסות לתקן את הדברים שהפריעו לי. בגלל שבפעם הקודמת שביקרתי בסדנה (לפני כשנה) אמרו לי שהבעיות נבעו משריפה של הצבע המקורי, הייתי מאוד סקפטי לגבי היכולת שלהם לתקן את הפגמים בסדנא (שלא מתעסקת בצביעה מחדש).

הגעתי ביום ראשון (6.8.17) מוקדם בבוקר לסדנא והתחלנו לעבור יחד על הפגמים שהפריעו לי. איגור אמר ששווה לנסות לעשות פוליש עדין כדי להסיר את הפגמים. עניתי לו שאין באמת מה להפסיד וכך התחלנו לעבור על הפגמים. באופן בלתי צפוי בכלל, כל הפגמים נעלמו והרכב נותר במצב נוצץ יותר מהיום בו יצא מהמפעל בהירושימה (להזכירם, הצבע בן 9 שנים כבר). כדי לתת לכל הרכב מראה אחיד, איגור והצוות שלו כבר עברו על כל הרכב ועשו פוליש מלא לכל הפאנלים.

תומר הגיע באיזשהו שלב לסדנא ותוך כדי שיחה איתו הוא פתאום זרק ש"תראה, אין בכלל סווירלים". בגלל שהייתי מבואס מהפאקים בלכה של הריסטור בכלל לא שמתי לב שכבר שנה שלמה עברה מאז יישום הלכה ואין אפילו רמז לסוויורלים. אותם הסוויורלים שהיו המחלה הכי גרועה של הרכב (שחור בכל זאת) והסיבה שבגללה בכלל נגמרה לי הלכה מלכתכילה (אינסוף פולישים להעלמת הסוויורלים).

תוך כדי תהליך הפוליש לשיכבה העליונה של הריסטור, ניתחנו יחד את הכשלים שהיו בדרך. ריסטור היו אז בחיתולים שלהם וממש לא מנוסים בעבודה עם החומר, שדורש תהליך מיוחד, סטריליות וכלים מיוחדים. מאז הסדנא עברה מיקום, הצטיידה כראוי והכי חשוב, הצוות התמקצע בתהליך.

בסיום הפוליש הרכב עבר ציפוי קרמי מחדש וייבוש בתנורים מיוחדים. בתור בן אדם מאוד ביקורתי התאמצתי מאוד למצוא פגמים הפעם, אבל לא הצלחתי (מלבד צ'יפים וכל מיני דברים שלא קשורים לריסטור).

בקיצור, אחרי אכזבה גדולה מהתוצאה הראשונית, הפעם התחושה הייתה הפוכה לחלוטין ויצאתי עם חיוך גדול ותחושה שסוף סוף הסאגה הזו מאחורי.

הנה קצת תמונות של הרכב אחרי (את התמונות של הלפני אפשר לראות בלינק לפוסט המקורי למעלה)...

אחרי הפוליש, נסו לחפש את ההבדלים בין המציאות להשתקפות שלה:

1.jpg

אני עומד חסר מעש בזמן שהרכב עובר פוליש:

2.JPG

ייבוש של הציפוי הקרמי בתנורים מיוחדים:

4.jpg

3.jpg

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין יותר מדי במקצוע אבל נראה מדהים בתור חובב ניקיון.

כל הכבוד לבעלים שלקחו אחריות ודאגו שתצא מרוצה עד הסוף למרות הדרך הפחות נעימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מאשר התוצאה המדהימה, אני מופתע לחיוב מהשירות שקיבלת.

יפה מאוד שהם לקחו אחריות,ניסו לתקן והכי טוב שגם הצליחו. כל הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכיתי שבוע לשטיפה ראשונה, חייב להגיד שההידרופוביות של הציפוי המשודרג מדהימה וממש קל לנקות את הרכב, אפילו ויתרתי על ווקס\אוטם כי פשוט לא הרגיש שיש צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח מאוד לשמוע.

ההתנהלות של רסטור בשרשור שלך היתה מקצועית ועניינית לאורך כל הדרך, גם כשחלק מהמשתמשים "התקילו" אותם באופן אגרסיבי יחסית. כיף לראות תודעת שירות כזו בארץ.

אשמח אם תעדכן אותנו לאורך זמן בנוגע למצב הרכב והחומר, מעניין לשמוע מה מי מו.

בנוסף - האם ביצעת מדידה עובי צבע? אם כן שתף, אם לא אז שווה בהזדמנות לעשות אצל אחד הדיטיילרים ולראות תוצאה, מסקרן (למרות שאם אין לך את הנתון המקורי לטובת חישוב הפרש זה פחות 'מעניין', אבל עדיין שווה להכיר).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון האחרון של הרכב היה בערך חצי מיקרון, בגלל זה הייתי חייב או לצבוע מחדש או לעשות ריסטור, לא הייתה לי לכה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...