Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Continental premiumcontact 2 VS Goodyear efficientgrip

yakir_dayan
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי..

אני מוצא את עצמי כבר כמה חודשים מתעסק עם הנושא הזה של הצמיגים וזה רק הולך ונהיה מתסכל יותר

אני לא אאריך אבל מי שזוכר את הדיון שפתחתי בעבר הייתי נעול על הגודייר הנ"ל עבור הפולקסוואגן פולו שלי, אך הבעיה הייתה שלא היה בארץ את הקוד העומס שהייתי צריך 88H אלא רק את ה-84H..

ונאמר לי כאן בפורום שאני כן יכול להתקין צמיגים בחוזק של 84 רק עדיף לוודא את זה מול בוחן רכב אז בשביל להיות בטוח עשיתי את זה (והפרוצדורה הזאת לקחה לי הרבה זמן כי אין לי כ"כ זמן להתעסקות הזאת) ומפה לשם עד שהצלחתי לשנות את הקוד עומס נאמר לי שאין יותר את הגודייר 84H וככל הנראה שזה יגיע עוד שבוע שבועיים לארץ אבל מניסיון קודם אני יודע שלא כדאי לסמוך על זה..

לכן השאלה שלי היא האם שווה לחכות לצמיגים של הגודייר שהוצעו לי במחיר של 1,320 ש"ח או שעדיף ללכת על הצמיגים של קונטיננטל שהוצעו לי במחיר של 1,520 ש"ח במקום 1,600 ש"ח

יש לציין שמה שחשוב לי בצמיגים זה הנוחות נסיעה ואחיזה טובה.. אם זה רלוונטי אני עושה כ-10,000 ק"מ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה צודק שאני חופר בזה קצת יותר מידי אבל צמיגים זה משהו משאוד חשוב לי וגם די ננעלתי על הגודייר כי נאמר לי שהם צמיגים מאוד טובים ביחס לאחרים באותו תקציב.. רק שהפעם נכנס לפה "שחקן" חדש שהוא הקונטיננטל אומנם לא בתקציב שתכננתי להשקיע אבל בשביל עוד 200 ש"ח אולי זה באמת שווה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עוזר במשהו, אני נוסע כבר שנה (35 אלף ק"מ) על Goodyear כמו שציינת (פוקוס 2 ליטר), ואני מאד לא עדין בפניות, הם עובדים מצויין וללא סימני דהייה משמעותיים. חשוב לוודא איזון גלגלים ושלדה (Camber - Caster ) בהרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עוזר במשהו, אני נוסע כבר שנה (35 אלף ק"מ) על Goodyear כמו שציינת (פוקוס 2 ליטר), ואני מאד לא עדין בפניות, הם עובדים מצויין וללא סימני דהייה משמעותיים. חשוב לוודא איזון גלגלים ושלדה (Camber - Caster ) בהרכבה.

אני דיי נעול עליהם לפי היבואן המשלוח יצא וצריך להגיע עוד שבוע וחצי שבועיים אם אני אראה שזה מתעכב נלך על הקונטיננטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מהקונטי...בשלג של 2013 אני הייתי הרכב היחיד שהצליח להתקדם ולצאת והייתי עם קונטיננטל לעומת זאת עם דגם טוב מאוד של דנלופ נתקעתי שנתיים לאחר מכן, אומנם לא מצב שנקלעים אליו כל יום אבל זאת התרומה שלי להתלבטות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך עוד חוות דעת. אני כבר מספר חודשים עם Goodyear effgrip pref ודי מרוצה מהם.

אבל.

לפני כחודש חודשיים התפוצץ לי צמיג. הפנצריה כמובן לא לוקחת אחריות ואני לא בטוח שזה באמת אשמת הצמיג אבל לא משנה. מה שכן משנה זה שמאז ועד היום אני לא מצליח להשיג צמיג כזה. אין. פשוט אין.

ליבואן ב.מ.ב יש אתר itire.co.il שאומרים שיש במלאי אבל אין להם במידה שלי. היום ביטלו לי את ההזמנה אחרי ששבוע שעבר בדקו אמרו שיש. היום התקשרו אמרו שאין וזיכו אותי.

וצמיגיות באזור שלי אומרות שאין להם ואין גם צפי.

לא שזה אומר משהו על המידה שלך אבל אם המידה שלי 195.55.16 מציע לחשוב טוב טוב אם אתה רוצה להיכנס לזה.

היה לי קונטיננטל אקו לפני והייתי מבסוט מהם יחסית. היום בלי לחשוב בכלל הייתי הולך עליהם אך ורק בגלל הזמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מהקונטי...בשלג של 2013 אני הייתי הרכב היחיד שהצליח להתקדם ולצאת והייתי עם קונטיננטל לעומת זאת עם דגם טוב מאוד של דנלופ נתקעתי שנתיים לאחר מכן, אומנם לא מצב שנקלעים אליו כל יום אבל זאת התרומה שלי להתלבטות...

קצת פחות רלוונטי אלי כל הנושא של השלג אני מתגורר בדרום, השאלה איך הצמיג מתמודד בכבישים רטובים במיוחד בעונות מעבר שהכבישים קצת שמנוניים כי זה מאוד אופייני אצלנו בדרום שיש גשם לעתים רחוקות

אני אתן לך עוד חוות דעת. אני כבר מספר חודשים עם Goodyear effgrip pref ודי מרוצה מהם.

אבל.

לפני כחודש חודשיים התפוצץ לי צמיג. הפנצריה כמובן לא לוקחת אחריות ואני לא בטוח שזה באמת אשמת הצמיג אבל לא משנה. מה שכן משנה זה שמאז ועד היום אני לא מצליח להשיג צמיג כזה. אין. פשוט אין.

ליבואן ב.מ.ב יש אתר itire.co.il שאומרים שיש במלאי אבל אין להם במידה שלי. היום ביטלו לי את ההזמנה אחרי ששבוע שעבר בדקו אמרו שיש. היום התקשרו אמרו שאין וזיכו אותי.

וצמיגיות באזור שלי אומרות שאין להם ואין גם צפי.

לא שזה אומר משהו על המידה שלך אבל אם המידה שלי 195.55.16 מציע לחשוב טוב טוב אם אתה רוצה להיכנס לזה.

היה לי קונטיננטל אקו לפני והייתי מבסוט מהם יחסית. היום בלי לחשוב בכלל הייתי הולך עליהם אך ורק בגלל הזמינות.

האמת זה לא משהו שלקחתי בחשבון וזה באמת דבר שצריך להתייחס אליו

מה שכן מעניין אותי לדעת אם זה ככה קבוע שיש בעיה עם היבואן ב.מ.ב או שזה משהו תקופתי?

עריכה אחרונה על ידי yakir_dayan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עם 2 סטים של פרימיום קונטקט 2 במשך 3.5 שנים עם האקסית (סיאט לאון 1.8T 2011) וממש אהבתי אותם: אוחזים טוב גם ברטוב וגם ביבש, לא רועשים מידי ודי נוחים. אחלה VFM. אגב, הלאון הגיעה מהמפעל עם הפרימיום קונטקט 2.

תבדוק גם את הפרימיום קונטקט 5 שהוא דור ההמשך של ה-2. הפער במחירים, לפחות אצלי, היה מזערי.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט. לך על זה.

אני החלפתי זוג צמיגים ל-5 כחודש לפני שמכרתי את הלאון. אמנם חודש זה לא הרבה אבל בהחלט יש שיפור לעומת ה-2 (שקטים ונוחים יותר, וגם האחיזה שופרה במקצת).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סליחה על ההקפצה אבל הייתי חייב לעדכן..

בסוף רכשתי את הקונטיננטל 5 ואני כבר שבוע איתם ואני חייב לומר שהם פשוט וואו!

אני לא מבין גדול בצמיגים וגם לא נחשפתי לעוד דגמים אבל אני כן יכול להגיד שהצמיגים מתמודדים מצויין בפניות חדות בלי שום בעיה אחיזה מטורפת ואפילו בכביש מעט רטוב הם התמודדו מצויין.

באמת שרק עכשיו הבנתי כמה צמיגים זה דבר קריטי ואולי הדבר שמוסיף הכי הרבה לנוחות הנסיעה ולבטיחות!

אז שוב תודה רבה לכל העוזרים מה שבטוח אני ממליץ בחום על הצמיגים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה? זה מה שאתה אומר? על מה בדיוק??

כל הכבוד על ההקפצה, תודה על העדכון, והגעת למסקנה המתבקשת - צמיגים זה דבר חשוב ביותר!

מאחל לך נסיעה טובה, בטוחה ואוחזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...