Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודות ערייה נזק לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,היום בבוקר עבדו אצלי ברחוב מהערייה וחתכו עצים.אף אחד לא הודיעה שהולכים לבצע את העבודה כדי שלא נחנה שם.הגעתי לרכב בבוקר וראיתי ערימת עצים מאחורי הרכב שלי שנשטף אתמול ,שתקרבתי ראיתיי ליכלוך ושריטות על החלק האחורי של הרכב היכן שערימת העצים והענפים חנתה מאחורי הרכב שלי כאילו כלום.הזזתי את הרכב מיד לחנייה יותר קדימה הוצאתי סמרטוט וניקתי את השריטות השיטחיות והלכלוך,השריטות נעלמו ופתאום קלטתי שיש דנט בכנף האחורי מעל מחסה הדלק שנגרם ככל הניראה מאיזה חתיכת עץ שזרקו ופגע באוטו הפח התעקם פנימה .התעצבנתי מן הסתם רכב חדש סיאט איביזה חדשה 2017 , בקיצור מצאתי את מי שעבד שם הם היו באזור ניסנו להיתנער התקשרתי לערייה צעקתי ודרשתי שיטפלו בי הגיע קבלן העבודה ראה את הדנט יצא קצת על העובדים והתקשר מולי למוסך שמתמחא בפחחות אמר להם שיסדרו לי את הדנט והוא ישא בהוצאות .עכשיו לקחתי פרטים של הקבלן ושל והכל וגם של המוסך ,יש לי ביטוח מקיף מה עלי לעשות בסיטואציה כזאת מעולם לא התעסקי עם ביטוחים.

לתבוע אותו דרך הביטוח השאלה עם זה יעלה לי כסף?

או ללכת למוסך שהוא קישר אותי אליו לתקן את הדנט המעצבן ?

ולגבי אחריות הרכב הרכב חדש ונמצא בשנתיים אחריות,האם האחריות תפגע אם אלך לתקן את זה במוסך שהוא לא של היבואן.

שמח לעזרה וטיפים מאנשים שמבינים תודה.

תמונה של הדנט אחרי שכבר ניקיתי את השריטות לכלוך אין נזק לצבע ,איזה תיקון זה דורש האם צריך גם לצבוע ?

IMG-20170807-WA0004.jpg

IMG-20170807-WA0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין נזק לצבע, רק הפח נכנס פנימה, לא הייתי הולך למוסך פחחות רגיל, אלא לכזה שמתמחה ב-pdr.

מהיכן אתה בארץ? יש אחד מומלץ בראשון לציון, מוסך א.א.י, תדפדף שם בשרשור כדי להבין את המקצועיות והמומחיות, בלי פחחות ובלי צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה זהה עם משאית בטון שטפטפה לי לכלוך על הרכב החדש ועשתה שריטות שטחיות. העיריה זרקה את העניין על הקבלן, כך שהיא תהיה פטורה מאחריות. הקבלן עצמו אמר לי "יש לי מוסך שיעשה את זה, ואם לא תהיה מרוצה ממה שהוא עושה, תתבע את הביטוח שלי". בסוף ויתרתי לו, כי לא רציתי לצבוע את כל הטמבון ולהוריד מערך הרכב, המוסך "שלו" עשה לי תיקון קליל ביותר, רק פוליש וזהו. יש מקרים שאין לך מה לעשות.

אתה אומר לו דבר כזה -- אני מוכן ללכת למוסך "שלך" ורק לשמוע מה הוא אומר. אם הפתרון שהוא מציע לי לא טוב לי -- או שאתה תשלם לי על מוסך לבחירתי, או שאני תובע את הביטוח שלך. ברגע שיש לך כבר את השם שלו והכל אתה בהחלט יכול להתקשר לחברת ביטוח שלך שתתבע את שלו, הם ירצו כמה פרטים שלו אבל זה לא בעיה להשיג. הוא הרי כבר הודה שזו האחריות שלו, תקליט עוד כמה שיחות איתו ליתר בטחון.

אופציה שניה - אתה אפילו לא הולך למוסך שלו, אומר לו "אני רוצה מוסך פחחות מיוחד ל PDR", ואומר לו שהוא יכול לבחור אם לשלם את הנזק על המקום (תלך ל3-4 מקומות שיציעו לך מחירים ותן לו המחיר הכי זול) או שיביא לך את כל הפרטים כדי שתוכל לסגור את זה דרך החברות ביטוח (החברה שלך תובעת את שלו, ככה זה עובד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

כבר קבעתי למחר ללכת למוסך שהוא נתן מחר ניראה מה יהיה הפיתרון שלהם.

המוסך שהוא שלח אותי הוא מוסך חיים אבני חיפה פחחות וצבע.

האם יש לכם המלצה לPDR בחיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום מושג לגבי המוסך של חיים אבני אבל כל מוסך שהוא שולח אותך אליו, תקליט הכל מראש ותזהר. הוא שולח מן הסתם לחבר שלו, ניסו לעשות עליי פעם קומבינה כזו, טמבון שהיה צריך צביעה מלאה ואמרו לי ' מה יש לך כולה מעבר קטן עם מכחול אני מסדר לך תוך שעתיים', באותו רגע עושים אחורה פנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הציעו לסדר בפוליש, אלו כמה שריטות שטחיות בטמבון קדמי, והסכמתי מ 3 סיבות -- 1. צביעה מלאה של הטמבון תוריד מערך הרכב, ונראה לי מיותר בשביל 3 שריטות שטחיות שטושטשו בפוליש של 5 דקות לצבוע טמבון שלם.

2. לא היה לי ספק ששריטות כאלו קורות שוב ושוב, למי שמחנה בחוץ כל יום זה קורה הרבה, כך שמה הטעם להתעקש שיצבע לי את הטמבון ולעשות לו דווקא, רק כדי שיומיים אחרי זה עגלת סופר או רכב אחר יעשו לי שוב שריטה מעצבנת.

3. הבחור די הפציר והתחנן ולא רציתי לעשות לו דווקא, לתבוע את חברת הביטוח שלו וכו', הוא לא היה משלם מכיסו אלא חברת הביטוח שלי היתה תובעת את שלו, כמובן שהיתה לו השתתפות עצמית וכנראה שהעלאת פרמיה לשנים הבאות. אז החלטתי לוותר, למרות שעדיין השריטות נשארו.

אני מאמין שבמקרה של נזק רציני בכלל לא הייתי הולך למוסך של חבר שלו, הייתי פשוט תובע ישר את חברת הביטוח שלו.

במקרה של הבחור פה -- כיפוף בפח? בהחלט הייתי תובע את חברת הביטוח שלו, או שישלם מכיסו. המוסך שהוא יפנה אותו אליו בטח ירצה להיפטר ממנו כמה שיותר מהר ויעשה עבודה רעה. במקרה הזה לא הייתי מתפשר בשום מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים ,אני יתקשר מחר לחברת הביטוח שלי וישאל אותם מה לעשות לא סתם אני משלם להם 8 אלף שח.

חשבתי גם ללכת למוסך יבואן רשמי זה שממנו קיבלתי את הרכב במעמד מסירת רכב,מוסך צמפיון מורשה חוף שמן חיפה ביררתי באינטרנט והם מבצעים את רוב סוגי הטיפולים בין היתר פחחות וצבע,הכי טוב ללכת למוסך מורשה של האוטו ומתמחא ברכב הזה בדיוק מה אתם אומרים ?

לקחת הצעת מחיר מהמוסך המורשה של צמפיון לתקן אצלהם את הרכב ולמסור לקבלן את העלות של התיקון במידה הוא לא מסכים לתבוע?

ואם הוא לא יסכים לשלם על תיקון המוסך של צמפיון ולהתקעש על המוסך שהוא בחר הביטוח שלי יתבע אותו ויתקן לי את זה ללא עלות?

שתי שאלות חשובות^

אני לא מתכוון ללכת למוסך שהוא בחר הפחדתם אותי עם הסיפורים שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לספק של המכונית שלך ותשאל האם טיפול קליל בפח פוגע באחריות. הם בטוח יגידו לך שלא. אתה לא חייב ללכת למוסכים שלהם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מצלצל אליו.לפני שהולך לתקן. אומר לו שמע..לא מתאים לי מוסך שאני לא מכיר. אם יש לו חבר שמתמחה בפי די אר.. שיציע. אם לא...תגיד לו שאתה רוצה לתבוע את הביטוח וזהו . שישלם השתתפות עצמית מצד שלו ..זה לא בעיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה מצלצל אליו.לפני שהולך לתקן. אומר לו שמע..לא מתאים לי מוסך שאני לא מכיר. אם יש לו חבר שמתמחה בפי די אר.. שיציע. אם לא...תגיד לו שאתה רוצה לתבוע את הביטוח וזהו . שישלם השתתפות עצמית מצד שלו ..זה לא בעיה שלך.

תודה על המידע,הייתי היום במוסך שהוא הפנה אותי אליו ,בעל המוסך ראה תרכב הציע לי לא ללגעת כי לא רואים את זה כל כל.

ששאלתי אם אני עדיין רוצה לתקן אמר שפחחות וצבע,לאחר מכן נסעתי למוסך המורשה של צמפיון בדקו את הדנט גם הציעו לא לגעת ואם כן זה גם פחחות וצבע אמרו שזה יצא כאילו שהדנט לא היה ביכלל,נתנו הצעת מחיר בעלפי.

עכשיו מה כדי לעשות את הפחחות והצבע במוסך של צמפיון ושהוא ישלם על זה.

או לחפש מקום של PDR? כי באסה לצבוע את הרכב פחות מחודש על הכביש

מחפש המלצה לPDR איכותי בחיפה והסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצבוע חלק שלם בשביל דבר כזה מעצבן. קח בחשבון שזה יוריד מערך הרכב. וגם קח בחשבון ששריטות למי שחונה בחוץ קורות כל הזמן, זה כל הבעסה. איזה הצעת מחיר נתנו לך ? לך ל PDR כמו שייעצו לך. תראה מה יגידו לך שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...