Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אאודי SQ7

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו, אף אחד לא הולך לקנות את ה-SQ7 כי הוא בדיוק משלב את המרווח שאתם צריכים עם היוקרה שאתם רוצים. אתם תקנו אותו כי "על הז' שלי הכל. אני רוצה!".

גם רוני רוצה.

צילום: דניאל אדמון.

אאודי-SQ7-02.jpgאאודי-SQ7-04.jpgאאודי-SQ7-06.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה יפה, תודה!

מרצדס ואודי הפכו לסינים, אשר מעתיקים פריטים עיצוביים כדי להיות "כאילו" רכבי Hi End. אני מתכוון כמובן למושבי "היהלום" שהועתקו מMulliner, בושה. בקשר לתיקון והאמינות של הרכב הזה, אז ברור שלאחר תום האחריות הוא לא יהיה שווה כלום, כי אדם ממוצע לא יוכל לתחזק אותו, ואדם עם ממון רב לא יקנה גרוטאה מתפרקת שיצאו כבר מספר מתיחות פנים שלה ואין ברכב שום ייחוד. לדעתי, הקונים של הרכב הזה אלו אנשים שפשוט רוצים מסיבות שונות את הגירסה הכי יקרה וחזקה, למרות שהיא מיותרת לחלטין ב99% ברוב המוחלט של המקומות

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לתיקון והאמינות של הרכב הזה, אז ברור שלאחר תום האחריות הוא לא יהיה שווה כלום, כי אדם ממוצע לא יוכל לתחזק אותו, ואדם עם ממון רב לא יקנה גרוטאה מתפרקת שיצאו כבר מספר מתיחות פנים שלה ואין ברכב שום ייחוד.

מה שכתבת אפשר לכתוב על כל רכב יקר, וראה זה פלא - רכבי יוקרה משומשים מסתובבים על הכביש בהמוניהם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת אפשר לכתוב על כל רכב יקר, וראה זה פלא - רכבי יוקרה משומשים מסתובבים על הכביש בהמוניהם.

לרוב, רכבי יוקרה משומשים מגיעים למגזר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב, רכבי יוקרה משומשים מגיעים למגזר.
פעם נכנסתי לכפר קאסם לקנות חומוס עם במוו F01 דנדשה. כל הכפר יצא לראות את האוטו. הלהיט דאז אצלהם היה E65. אמרו לי: חדש מדי. ייקח זמן עד שיהיו כאלה בכפר.

המכוניות מגיעות למגזר לא בגלגול הראשון. בד"כ מחזור הוא כזה:

1) קניה על ידי בעל ממון או זוכה בלוטו. מחזור בד"כ 3 שנים.

2) יד ראשונה על ידי כאלה שרוצים יוקרה אבל לא מוכנים או מסוגלים לקנות חדש. מחזור ליים בין 3 ל 5 שנים נוספות.

3) מכירה למגזר או חובבי פוזה לא מהמגזר.

כך שלמגזר מגיעים רכבים כמעט כעבור עשור.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס ואודי הפכו לסינים מעתיקנים - הנה משהו ששומעים לראשונה...

תסתכל על הציור על גבי המושבים בQ הספציפית ועל המרצדס S על הריפוד האופציונלי, ולאחר מכן תשווה עם בנטלי מתחילת שנות האלפיים ועד היום. זה לא צירוף מקרים.

אלפא, מעלה את הדופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך נכון להשוות רכב יוקרה מלפני נניח 10-15 שנה לרכב הזה או דומים לו. ההבדל בטכנולוגיה יקרה ומאתגרת לתיקון הוא תהומי. רוב האנשים לא מסוגלים להחזיק ברמה גבוה ב.מ.וו סדרה 7 משנות ה-90, שבגדול לא היתה יותר מדי מסובכת והיתה בעלת רכיבים אמינים באופן כללי.

אלפא, מעלה את הדופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על הציור על גבי המושבים בQ הספציפית ועל המרצדס S על הריפוד האופציונלי, ולאחר מכן תשווה עם בנטלי מתחילת שנות האלפיים ועד היום. זה לא צירוף מקרים.

אז בנטלי השתמשו במעוינים, ביג פאקינג דיל. תחפש עוד אחורה אני בטוח שתמצא עוד מכוניות עם ריפוד בpattern דומה. פאק איט, תמצא מעויינים בשפע גם בספר של בני גורן לכיתה ט'. לא כל דבר הוא העתקה. מרצדס ואודי אלה לא יצרנים שמה שחסר להם בחיים זה לגנוב עיצוב מושבים מבנטלי בת 15...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס ואודי אלה לא יצרנים שמה שחסר להם בחיים זה לגנוב עיצוב מושבים מבנטלי בת 15...

אוף טופיק, אבל לרמות בבדיקת זיהום אוויר כאחרון הנוכלים, זה גם מה שלא היית מצפה מחברות כאלה. אבל תפישה לחוד, ומציאות לחוד.

אלפא, מעלה את הדופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך נכון להשוות רכב יוקרה מלפני נניח 10-15 שנה לרכב הזה או דומים לו. ההבדל בטכנולוגיה יקרה ומאתגרת לתיקון הוא תהומי. רוב האנשים לא מסוגלים להחזיק ברמה גבוה ב.מ.וו סדרה 7 משנות ה-90, שבגדול לא היתה יותר מדי מסובכת והיתה בעלת רכיבים אמינים באופן כללי.

עוד 15 שנה הטכנולוגיה הנוכחית תחשב פשוטה ואמינה יחסית למה שימכר אז.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני כתיבה יפה מאוד - שאפו.

הצטרפתי לרוני לנסיעה קצרה על הג'מוס המגודל הזה, היה מעניין וכיפי.

מדובר ברכב שמסוגל לגרום לסר אייזיק ניוטון להתהפך בקברו ולרוץ לבדוק מחדש את כל חוקי הפיזיקה שהוא ניסח, בכניסה לסיבובים מהירים הרכב אוחז היטב את האספלט עד שהמשקל ומרכז הכובד הגבוה מכריעים אותו ומתחילה סחיפה החוצה על ארבע הגלגלים.

הסחיפה הזו מתרחשת במהירות שרכב במפרט דומה (אאוטלנדר לדוגמה :wink:) כבר מזמן יהיה הפוך בצד הדרך, אבל זו עדיין מהירות שרכב ספורטיבי (מי כאן אמר S5?) יצלח ללא קושי.

אל הנקודה הזו אתייחס בסיכום דברי.

גם התאוצות של המיפלץ הן הזויות לחלוטין ועל כך יעיד הנהג האומלל שנסע הרחק לפנינו בנתיב הימני, הבחין דרך המראות במפלצת כשהיא מאיצה וברח לנתיב שמאל כדי לפנות את הנתיב למסת המתכת והשרירים שהתקרבה אליו בקצב מסחרר.

אבל לא הכל מושלם, במחיר של הכלי הזה ניתן היה לצפות לדשבורד קצת יותר איכותי ואולי מצופה בעור, לפליפרים מאחרי ההגה שהם איכותיים יותר מהפלסטיקה הזולה שממנה הם עשויים - ושאודי מקפידה להתקין בכל הדגמים שלה.

אבל באמת - באמת - באמת שכמעט ואין על מה להתלונן.

כל זה מחזיר אותנו לשאלת הבסיס: למי הרכב הזה מיועד?

למשפחה חובבת טיולי שטח? קשה לי להאמין שיהיה מי שירכוש רכב כזה ויגרוס אותו בשבילי קק"ל, המכונה יקרה מידי ועדינה מידי בשביל מטלה כזו.

לנהג חובב ההגה? אז גם לא, כי על אף היכולת הפנומנלית של הכלי הזה - זו יכולת מדהימה לתיפלץ של 2.5 טון - אבל במחיר נמוך בהרבה אפשר לקנות משהו טוב ממנו (מי אמר כאן S5?).

אז למי כן? ועל השאלה הזו אין לי ממש תשובה, די ברור לי שהקונים יגיעו ממגזר ה"חייבים שיהיה לנו את הכי טוב ויקר" בלי שום שיקול רציונלי מעבר לכך.

ואני? הייתי מוותר ועובר הלאה כי הכלים הללו ממש לא כוס התה שלי ואפילו לא כלי רב יכולת כמו האודי הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...