Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעד בחו"ל לזוג סטודנטים לשבוע+- בספטמבר ( 7-9 אלף לזוג)

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

זוג סטודנטים בני 24 מחפשים יעד לטיסה בתחילת ספטמבר. היינו בתאילנד , פעמים רודוס ופעם בברלין ובכולם נהננו למרות שכל יעד שונה מהשני. יש ראש פתוח ומחפשים טיול חוויתי.

מחפשים אטרקציות +אטרקציות תיירותיות +קצת לטייל בטבע ובנופים +לראות מקומות מיוחדים/מגניבים ואולי טיפה קניות.

בהתחלה חשבנו על כריתים לשבוע ולשכור טרקטורון בחלק מהימים אך יכול להיות שיש עוד אופציות ששווה לנו לשקול לפני שמזמינים טיסה ליוון.

בעקרון אם לא יוון אז מחפש מקום שניתן למצוא שם אטרקציה מוטורית (לפחות פעם אחת לאחד הימים).

התקציב עצמו נע בין 7-9 אלף לזוג וגם הימים גמישים ויכולים להתווסף או לרדת בהתאם לתקציב(אך לא פחות מחמישה ימים).

אשמח להמלצות למקומות מתאימים.

המטרה להזמין בזמן הקרוב .

תודה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים לטוס ללונדון. יש באנגליה אין סוף אטרקציות מוטוריות, אם כי המחירים יכולים להיות גבוהים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפשים אטרקציות +אטרקציות תיירותיות +קצת לטייל בטבע ובנופים +לראות מקומות מיוחדים/מגניבים ואולי טיפה קניות.

חזרתי עכשיו מהרי הטטרה, הצד הסלובקי.

טיולי טבע זה העיקר, ויש מסלולים יפים מאוד, ברמות שונות.

יש גם אתרים היסטוריים (טירות), אופניים, קייאקים בנהר... כל מיני. שופינג, לא שומדבר שאין בארץ, אבל ממש בזול (לטיולי טבע, אל תקנה כלום. תתחיל בדקטלון המקומי). אתה תגמור שם חמישה ימים מתחת לתקציב שלך בהרבה, כולל רכב שכור.

אם אתה יכול לשכור שם רכב מעניין, הכבישים פגז.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר על המלצתי משרשורים אחרים

גאורגיה.

המחירים פחות זולים עכשיו חודש מראש, אבל עדיין - 7\9 אלף לזוג זה overkill לשבוע (יוצא לי בערך 12-13K ל17 יום, טס בספטמבר)

יש לך עשרות נהגים ובעלי גסטהאוסים שדוברים עברית, המחירים נמוכים,

יש טרקים, יש נופש (בטומי), יש טיול יום, יש לך רכיבה על סוסים (אם זה עושה לך את זה), טרקטורונים

paragliding, ראפטינג, שייט בסירות גומי לאורך הקניון

יש קבוצה בפייסבוק מלאה במידע והמלצות וטלפונים של כל הנהגים (דוברים עברית רוסית גאורגית אנגלית)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור לקבוצה הזאת בפייסבוק?

בסכום הזה לזוג אפשר לנפוש בבולגריה וישאר עודף (בורגס או חולות הזהב בוארנה), הבעיה היא שזה סוף עונה בספטמבר והמקומות יחסית ריקים מתיירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורגס זה אכן אילת, אך תמיד אפשר לברוח מן ההמון. יש את נסיבר הצמודה, יש טיולים שאפשר לארגן שם באיזור.

בזמנו נפשתי דחולות הזהב, מצאתי יום אימון של דריפטים בכפר קרוב ונסעתי לראות, משם לעיר, משם לטיול ג'יפים וכו'.

8 לילות במלון 5 כוכבים מפואר על החוף עם ארוחת בוקר, טיולים בכל חור, אוכל בחזירות. לזוג יצא לנו פחות מ8K ש"ח הכל כולל הכל.

בסוף אוגוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פולין, נחשבת לא יקרה יחסית, ראיתי המלצות לשופינג, יש מה לראות, השכרת רכב קצת יקרה, שווה אולי לבדוק עלויות של נהג.

תכלס באופן מאוד דחוק ועם התנהלות נכונה אפשר לנחות במינכן, לשכור רכב (בגרמניה זה דווקא זול) ולטייל במינכן ובאוסטריה, אבל זה דורש תכנון כלכלי מדוקדק בתקציב שלך והרבה מאוד מזל למצוא מלונות זולים וטיסה זולה. אני לא צריך לציין שיש מלא מה לראות באיזור ובייחוד באוסטריה ושיש גם בספטמבר את תערוכת פרנקפורט, אם היא מהווה עבורך אטרקציה מוטורית (פרנקפורט נמצאת כ-400 ק"מ ממינכן).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזרח אירופה תעשה לך את זה. איני בקי בתדירות ומחירי הטיסות בימים אלה, אבל פראג, בודפשט או בירות הבלקנים אמורות לספק לך את הסחורה.

אחד הבנים שלי מתכנן טיול לצ'כיה עם החברה בסוף החודש - טיסות, מלונות ל-7 לילות ו-4 ימי שכירת רכב אמורים לעלות כ-5200 ש"ח לזוג. הוסף לכך גם עלויות מחיה, דלק, כניסות לאתרים וכו' כלל האצבע שלי הוא 100 אירו ליום - ותגיע לסכום שיושב יפה בטווח שלך. חופשה יותר קצרה, נניח 5 ימים בפראג, ללא שכירת רכב, עלה משמעותי פחות ותהיה לא פחות מהנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, הרמת לי להנחתה - רומניה.

יש מלא טיסות, יש לואו קוסט שאפשר למצוא, אוכל זול, כניסות לאתרים זולות, המון מה לראות, מלונות במחיר סביר, בבוקרשט לא צריך רכב (למרות שאין ממש מה לעשות שם בעיניי) והמוניות זולות (1.39 ליי [שקול לשקל בערך] לק"מ אחד). לדעתי תוכל להכניס בתקציב בכיף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי "מזרח אירופה" וגם "בלקנים" - רומניה נכנסת לשתי ההגדרות.

אני לא מכיר אותה, אבל ממה שקראתי - בהחלט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי "מזרח אירופה" וגם "בלקנים" - רומניה נכנסת לשתי ההגדרות.

אני לא מכיר אותה, אבל ממה שקראתי - בהחלט.

הייתי שנה שעברה, שכחתי לרשום אותה משום מה ולכן רשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...