Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

OBDELEVEN מישהו מכיר, התנסה?

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב אנשים, אתמול אחר הצהריים אחרי שדיפדפתי בפורומים של סיאט בחול נתקלתי שם בהתקן שקוראים לו OVBELEVEN, לאחר חיפוש קצר בגוגל ויוטוב מתברר שזה רכיב OBD שמגיע עם אפליקצייה יעודית, בנוסף ליכולת סריקת תקלות הוא מתאפיין ביכולות קידוד(בדומה לVAGCOM) ניתן לקודד המון דברים ו"לקנות" תמורת קרדיטים כל מיני קידודים(קרדיטים ניתן לקכוש בכסף או להרוויח מצפיה בפרסומות,לפחות ככה הבנתי).

דווקא נראה שאפשר לקודד כל מיני דברים מעניינים,ליצור אפילו קידודים משלך ועוד,נראה תחליף דיי ראוי לVAGCOM שעולה דיי יקר למקורי

בכל אופן מישהו מכיר את ההתקן שמע עליו?(בגדול ניתן לרכוש אותו מאמזון/איביי במשהו כמו 300 שקל)

חשוב לציין שההתקן מיועד לרכבים מקונצרן וואג(סיאט,סקודב,אאודי,VW,אולי פורש).

תודה לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

ההתקן הוזמן בעלות של 300 שקל, קופסא פיצית בעיקרון, מכס יתפוס?(נשלח בדואר פשוט עם מס' מעקב)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

נשמע מאוד מעניין, תוכל לתת קישור למוצר (מאיפה שקנית)?

תודה

לגבי המכס, עניין של מזל. לאחרונה הזמנתי וקיבלתי בלי בעיות מכשיר דומה שגם משדרג את תוכנת המנוע והגיר.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן מכאן תחכה עד שאקבל את ההתקן ועדכן כאן(עם סירטונים) כי המוכר לא עם הרבה מכירות ולא פידבק 100%(היצרן עצמו לא עושה משלוחים ארצה, דיברתי עם השירותי תמיכה שלהם,יש להם הסכם עם כמה מדינות שאליהם הם משווקים, ישראל כצפוי לא בינהן, כמו כן בגלל שאנחנו לא מהמדינות האלה אז לא ניתן לרכוש קרדיטים לכן יש לשקול ללמוד טוב את הקידוד הארוך).

לגבי שידרוג, ההתקן לא צורב לך שידרוגים שיכולים לעלות לך הספקים, זה בעיקר בשביל מודים ופקודות של סרביס,בדומה למה שVAGCOM עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן מכאן תחכה עד שאקבל את ההתקן ועדכן כאן(עם סירטונים) כי המוכר לא עם הרבה מכירות ולא פידבק 100%(היצרן עצמו לא עושה משלוחים ארצה, דיברתי עם השירותי תמיכה שלהם,יש להם הסכם עם כמה מדינות שאליהם הם משווקים, ישראל כצפוי לא בינהן, כמו כן בגלל שאנחנו לא מהמדינות האלה אז לא ניתן לרכוש קרדיטים לכן יש לשקול ללמוד טוב את הקידוד הארוך).

לגבי שידרוג, ההתקן לא צורב לך שידרוגים שיכולים לעלות לך הספקים, זה בעיקר בשביל מודים ופקודות של סרביס,בדומה למה שVAGCOM עושה.

כן, אני יודע שזה רק לשינוי הגדרות כמו ב- VAGCOM. אבל מבאס לשמוע על הקטע של הקרדיטים כי זה הרבה עבודה "לתכנת" לבד משיתופים באינטרנט. מה שגם חשבתי שמי שקונה את המכשיר מקבל חינם את כל השינויים האפשריים בילד אין.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם OBDELEVEN, גירסת PRO המאפשרת לבצע שינויים. עובד מעולה ועוזר מאוד באיתור תקלות.

אני חושב שיכולת דיאגנוסטיקה עצמית הכחרית אם יש לך רכב של VAG.

בעיקרון נשאר לי המכשיר מאז שהיה לי רכב של VAG. כרגע אין לי רכב של VAG ואני מניח שבעתיד הניראה לעין לא יהיה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, פשוט תגיד כמה אתה רוצה ואני מגיע.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסה למכור. מוכן למסור בחינם. הקוד של הpro עבר אקטיבציה, בפעם האחרונה עבד לפני מעל חצי שנה. אין לי דרך לבדוק ולא יודע אם השקע יעבוד עם טלפון אחר אחרי שהיה רשום במכשיר כלשהו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אפשר לעשות מפגש לאונים ופאביה נספחת XD נעשה ניסויים על הרכבים וכו'

יש מלא פיצ'רים מגניבים שאפשר לעשות עם ההתקן שמגיעים בדרך כלל בדגמים בכירים של הרכב או ברכבים בכירים יותר מהקונצרן(פיצ'רים שיש באאודי ואתה יכול לשים אותם בלאון,הרי בסופו של דבר הרבה מהחלקים ויחידות בקרה משותפים בין רכבי הקונצרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...