Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיר תקליטים - עזרה בנגרות (או רעיונות אחרים)

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

שלומות הו פורום יודע כל,

ברצוני לעשות קיר תקליטים - משהו בסגנון הזה:

17_record_frames_on_walls.jpg

הדרך שחשבתי לעשות את זה- בעזרת לייסט עם הפרופיל הבא (בערך) :

profile.jpg

כל תקליט יהיה מונח על הצד העליון של הפרופיל ומוחזק על ידי הצד התחתון של הפרופיל שמעליו.

הבעיות-

* איך לעשות את הפרופיל? חשבתי פשוט לקנות חתיכת עץ ריבועית ארוכה ועליה להדביק חתיכת פרספקס ארוכה בצבע שחור, או לחילופין עם ראוטר או מכשיר אחר לאכול את החומר במגרעות שבהן אמור להיכנס התקליט.

* האם ניתן לקנות חתיכת עץ במידות 2X2X240cm? (קוביה ארוכה מאוד)

* האם ניתן להשיג רצועת פרספקס כזו במידות של נניח 4-5 סנטימטר באורך של בערך 2.4 מטר?

* בעיה נוספת - איך לחבר את הפרספקס לפלאח עץ? ברגים לא כל כך באים בחשבון כי ייראו אותם, האם יש דבק שיוכל לשאת את המשקל לאורך זמן? שלא יתרכך בחום הישראלי?

* וכנראה הבעיה הכי גדולה - איך אני מחבר את כל הלייסטים האלה לקיר? אני לא רוצה שהקיר ייראה כמו מסננת במידה ואוריד את כל הקונסטרוקציה. מדובר ב8 לייסטים כאלה, כל אחד צריך לפחות 3 נקודות (במינימום) = 24 חורים בקיר, וזה במינימום של המינימום.

הלכתי לנגר שהציע לעשות הכל על פלטות שייתחברו לקיר, אבל הצעת המחיר שלו לא הייתה הגיונית בעליל (סכום של 5 ספרות... קצת מוגזם)

האם למישהו יש רעיונות איך לפתור את הבעיות לעיל? או אולי כיוון מחשבה אחר לגמרי?

תודה מראש על התשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כיוון בשבילך. ראה תמונה.

1_163278000.jpg

תוכל לכסות הכל בבד\וויניל\מה שתרצה בצבע לבחירתך, כדי שלא ייראה מכוער.

ווים, קיימים בשפע. תוכל גם לייצר לעצמך.

לא יודע באיזה גודל מגיע כל לוח שכזה, אבל מאמין שמדובר על פלטות גדולות יחסית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה על התשובה!

ווים פחות מתאים בשביל להחזיק את התקליט, אבל נתת לי רעיון אחר-

אם כבר אני מכסה את זה עם ויניל, למה מלכתחילה לא לעשות הכל מפרספקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק לליסטים:

http://www.mivnit.co.il/61896/%D7%A2%D7%A5-%D7%9E%D7%94%D7%95%D7%A7%D7%A6%D7%A2-%D7%9C%D7%91%D7%9F---StripWood#.WYML24iGOUk

למה לא לקחת פלטה מזונית (גב של ארון) לחבר לו לייסטים עם מסמרים, לצבוע את העץ עם צבע כבקשתך.

ואת כל המזונית עם כמה ברגים לחבר לקיר.

על הלייסט חבר עם סופר 7 את הפרספקס זה יחזיק.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^ תודה על הלינק! ואפילו מגיע בדיוק באורך שאני צריך :-D

האם ניתן לדעתך לנסר כל לייסט כזה (נניח 7X7) ל4 לייסטים של 3.5X3.5? או שהלייסט לא יעמוד בזה ויישבר?

ולגבי הדבק, קראתי שאי אפשר להדביק פרספקס לחומרים אחרים, האם הדבק הזה יצליח להדביק פרספקס לעץ?

ושאלה אחרונה - איפה אני יכול להשיג את הפלטה שהזכרת?

עוד אופציה שאני עכשיו שוקל (ובטח לא תהיה זולה) זה שהכל יהיה על בסיס פרספקס, כי למיטב הבנתי אפשר לחבר פרספקס עם פרספקס על ידי נוזל ממיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הצעה מכיון אחר: צבע מגנטי על הקיר, חיבור דפי מגנט לגב התקליט, צביעת הפרופיל איך שבא לך

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

האמת שזה היה הרעיון המקורי (לא צבע אבל איזה לוח מתכת מאחורה) אבל אני לא בטוח שדפי מגנט יצליחו להחזיק את המשקל של התקליט, + הרעיון הוא להחליף מידי פעם את התצוגה כך שזה קצת מסרבל את העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידות באתר הן בממ. (והם קצת יקרים)

זה יהיה מאוד קשה לחתוך 7ממ על 7ממ לאורך בצורה טובה וישרה, במיוחד בבית. (חוץ מזה שהמשור גם יוריד איזה 1ממ).

ואם אתה רוצה להשתמש ב-7ממ אז כבר לחבר אותו באקדח סיכות.

אפשר גם לוותר על הפרספקס לשים לייסט ואז עוד לייסט בצורה T, ולצבוע את הלייסטים בצבע ספריי, אחרי קצת שפכטל, אם יש חורים (החיבור באקדח סיכות, או מסמר קטן).

אפשר גם לוותר על הגב מאחורה, ולשים 3 לייסטים עבים אנכיים שיתחברו ללייסטים האופקיים. ואותם לחבר לקיר.

ואולי כדי ללכת לנגר אחר שיתן הצעת מחיר נורמלית, כי זה לא צריך להחזיק משקולות, סה"כ תקליטים.

לינק לפלטה מזונית 2.4X1.22(אמור להיות בכל נגריה/מחסן עצים) הבעיה להוביל את זה הביתה.

http://www.woodstore.co.il/%D7%A4%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אה, אם המידות הם במ"מ אז בכלל אין בעיה, 18x18 יסדר אותי.

לצבוע עם ספריי נשמע לי בעייתי קצת, אם זה היה יכול לצאת נורמאלי אז למה בכלל צובעים בתנור?

רעיון שעלה לי עכשיו- אולי להדביק לקוביה הארוכה (ה1.8x1.8x240) פס של פורמאיקה? הבעיה פה שוב זה האם ניתן לחתוך כזה פס בצורה יפה וחלקה לרצועה כזו צרה וארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הדבק, קראתי שאי אפשר להדביק פרספקס לחומרים אחרים, האם הדבק הזה יצליח להדביק פרספקס לעץ?

אל תאמין לכל מה שאתה קורא :wink:

לא הבנתי על איזה דבק אתה מדבר, אבל לא חסרות אפשרויות בשוק.

דבקים "ביתיים" לא יהיו הכי יעילים לדעתי (דבק מגע אולי, 3 שניות לא טוב לעץ כל כך) אבל סופר 7 למשל יהיה פראי.

כמובן, אל תשכח לשייף את האיזור שאתה רוצה להדביק עם נייר ליטוש לאחיזה טובה יותר של הדבק, ולא להדביק מעל צבע.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

עדכון - בשעה טובה ומוצלחת הקיר מוכן, עבודה של חבר מהעבודה שהשקיע בזה שעות רבות של עבודה, רעיונות למתנה בשבילו יתקבלו בברכה :-)

DSC00535_s (Large).jpgDSC00543_s (Large).jpgDSC00544_s (Large).jpgDSC00545_s (Large).jpgDSC00546_s (Large).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך בסוף הוא חיבר את המסילות לקיר ומאיזה חומר הן?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
נראה מעולה.

תזמין אותו לאיזו מסעדה טובה, רק שניכם.

נראה לי שזה יהיה יותר בכיוון של ספא לו ולאשתו, בכל זאת גם היא נאלצה לוותר עליו בשביל הדבר הזה :-P

איך בסוף הוא חיבר את המסילות לקיר ומאיזה חומר הן?

אם אני זוכר נכון אז עץ בוק אבל אני אברר שוב.

המסילות חוברו עם דבק באופן ראשוני ואז חוזקו עם אקדח מסמרים (בערך 5-6 מסמרים למסילה)

לאחר מכן מרק + צבע מעל המסמרים, לאחר מכן מסקינג טייפ על כל הלייסטים וצביעה של הקיר מאחור בלבן (הקיר נצבע אחרי הלייסטים כדי שהדבק יוכל להיתפס)

ומעל כל שכבות הצבע עוד 2 שכבות לכה להגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...