Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילאיי בתחילת נסיעה סוזוקי סוויפט

Mikeo
שימו לב! השרשור הזה בן 2453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחבריי הפורום הנכבד , לאחרונה צצה לי בעיה מעיקה ברכב שלי סוזוקי סוויפט שנת 2008

כמעט בכל תחילת נסיעה המנוע סוג של נחנק ורק אז מתחיל לנסוע , כל פעם שאני לוחץ על הגז יש מין דילאיי כזה

אתמול לדוגמא הייתי בפקק בגלישה והמנוע פשוט התכבה פעם ראשונה שקרה לי דבר כזה , אני כבר כמעט שנתיים עם הרכב ובחיים לא קרה

ממה זה יכול לנבוע ? הרכב עבר בסה"כ 107K ק"מ ומטופל בזמן , לאחרונה הוחלפו מצתים יכול להיות שבגלל זה ?

כמו כן הוחלפה רצועת אלטרנטור ומאז יש לפעמים רעשי שריקה בתחילת נסיעה

אני חייב לציין שהידע שלי לא רחב והרכב היה בבעלות קודמת של ההורים ואבא שלי בדר"כ מטפל ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות משהו בהילוכים נראה לי

השאלה האם שווה לי לקפוץ ולבדוק ובמידת הצורך לתקן ?

כי אני מתכוון עוד פחות משנה למכור את רכב עקב גיוס (כרגע עתודאי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהאוטו נחנק או גם רועד?

הכל מקרה תיגש למוסך יכול להיות או הילוכים או משהו בהזרמת דלק או באגזוז

הוא לא רועד , לדוגמא אני עכשיו ברמזור הרכב על אזור ה700 ~ 800 סל"ד אני נותן גז הוא נחנק ואז אחרי 2 שניות בערך מתחיל לנסוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה בהילוכים זה כנראה לא, משהו יותר מינורי אכן יש.

צריך לבדוק היטב את מע' ההצתה- תחילה אם המצתים זקוקים להחלפה/הרכיבו כאלו שלא מתאימים או שאחד מסלילי ההצתה התקלקל.

האם כאשר הרכב נכבה נדלקה מנורת תקלה ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנורות לא נדלקות לי כלל , כמו שכבר רשמתי מצתים הוחלפו לפני חודשיים בערך , אבא שלי החליף לבד בבית אבל מה שכן הוא לא החליף חוטי הצתה כי לא היה לו , האם בגלל זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא,האם בכלל המצתים הללו מתאימים לרכב ? מצד שני,אם רק אחרי חודשיים,התחילו התופעות אז צריך לבדוק מה יש חוטי הצתה /סליל הצתה ובאחד מהם כנראה הבעיה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...