Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה ותוצאות עגומות

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , פגעו ברכב שלי מאחור . הנהג היה מבוטח בביטוח ישיר.

הם לא עושים בעיות עם התיקון והפנו אותי למוסך שלהם לתיקון. הגיע שמאי בדק , דבר עם המוסך ופה מתחילה הבעיה.

הרכב שוה במחירון 26K. התיקון יהיה יקר ויגיע לכמעט חצי מהערך. יש גם עניין של ירידת ערך.

עכשיו אני צריך לדעת מה לעשות .

האם ללחוץ על השמאי שלא יאשר תיקון ? ויכריז טוטל לוסט ?

האם להעדיף תיקון + פיצוי ולהמשיך חנסוע ברכב?

אסביר את הדילמה , הרכב נקנה לפני חודש , יד ראשונה. עבר יישור קו מלא.

בן 6 עם 80K על השעון. כלומר , די מציאה.

אם אני לוחץ על תיקון , תהיה לו ירידת ערך רצינית כי מסתבר שהפגיעה מאחור כנראה פגעה גם בחיבורים מאחור.

אם אני לוחץ על טוטאל לוסט , אני מקבל כסף , אבל מתחיל שוב בחיפוש אחר רכב כזה מציאה.

מה כדאי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין משמעות בטיחותית לפגיעה-לגמרי תלוי בך.

לכל פגיעה משמעותית ברכב יש ירידת ערך מסחרית כבדה מאוד וסביר להניח שאו שתצטרך "להוריד את המכנסיים" ברגע המכירה או שזאת חתונה קתולית.

ככה שבמידה ובאמת אין פגיעה עם משמעות בטיחותית ואתה מתכנן להישאר איתו המון שנים-תאשר תיקון.

לדעתי-תתנחם בעובדה שקיבלת מחירון על הרכב(גם עם נתונים טובים-רוב הרכבים היום נקנים בפחות ממחירון)ואולי הרווחת כמה שקלים/לא הפסדת לפחות.

לא חסר מכוניות טובות בשוק ואם תשב מספיק על יד 2 מאמין שתעלה עוד מציאה בזמן הקרוב.

נ.ב

בלי שום היכרות כמובן עם אותו מוסך,

אל תסתמך בשום אופן על מה שהמוסך ייעץ לך במקרה הנ"ל.

יש להם אינטרס ברור שתבצע תיקון אצלם על חשבון חברת הביטוח(לכן,יש מצב גם שצמצמו נזקים אפילו בשביל שיאשרו תיקון ולא טוטאל לוס).

כל דבר לגבי משמעות בטיחותית ועוד שווה להתייעץ עם השמאי(בעיקר אם הוא מטעמך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הכסף ותברח.

במידה ואתה בוחר באופציה של תיקון הרכב, אז בתאונה הבאה יקזזו לך את סכום התיקון הזה מהתיקון הבא (אם הבנתי נכון - הם מורידים את זה מערך הרכב), ואז הפיצוי שתקבל יהיה יותר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
קח את הכסף ותברח.

במידה ואתה בוחר באופציה של תיקון הרכב, אז בתאונה הבאה יקזזו לך את סכום התיקון הזה מהתיקון הבא (אם הבנתי נכון - הם מורידים את זה מערך הרכב), ואז הפיצוי שתקבל יהיה יותר קטן.

מה פתאום.

הדבר היחידי המקוזז הוא אחוז ירידת הערך שנקבע (אם נקבע). עצם התיקון ולא משנה מה עלותו אינו רלוונטי לתביעה עתידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...