Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שלמה, שמורה למכירה

EdDiE
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב עזיבת התחום אני מעמיד את המערכת כולה למכירה. כל הרכיבים (למעט המונו) נקנו חדשים והותקנו במקצועיות באותה החנות. המערכת פורקה מהרכב. לא מעוניין בהחלפות.

1. יחידת ראש Alpine 9887 – שמור מאוד. מגיע עם הקופסא, ניירת ושלט.

2. קומפוננט Morel Dotech Ovation 6.5 – שמור מאוד. עבר רק פסיבי ומעולם לא ניגן מתחת ל100 הרץ.

3. מגבר 2 ערוצים Lightning Audio Strike s4.400.2 – ללא שריטה. RMS100 x 2. הגביר בקלות Morel Dotech Ovationץקלות x 2/רץ. גר00 הרץ. גרילים 0 הרץ. .

4. מגבר מונובלוק Hifonics Titan tx1005d – סוס עבודה. עוד מהזמנים שהייפוניקס היו מייצרים מגברים טובים. יציב ב-1 אוהם. מגיע עם שלט.

5. מגבר 4 ערוצים Crunch Powerzone PZI4175- מגבר 4 ערוצים בסיסי וטוב. מעולם לא התאמץ. הגביר קומפוננט בסיסי וסאב 8 אינץ.

6. Stinger 1 farad capacitor – קבל מעולה של סטינגר- חברה שמתמחה בתשתיות לאודיו.

7. Cerwin Vega Vega 122X 2 – 2 סאבים, כל אחד 200RMS.

8. תיבה פתוחה 90 ליטר לסאבים של Cerwin Vega – בנויה בדיוק לפי הדרישות של סרווין עם חיזוקים פנימיים וצמר. מכוונת 31 הרץ. הסאבים נשמעים בה מעולה. מעל התיבה יש עוד מדף (ניתן לפירוק) למגברים והקבל. התיבה ומהדף צבועים ב-3 שכבות של צבע בסיס, 4 שכבות של כסוף ו-3 שכבות של לכה. גריל קאסטום.

9. ציוד התקנה- כל הכבלים הדרושים ומפסק מתח של סקורפיון.

מי שמעוניין במערכת בשלמותה אני מוכן לתת הנחה גדולה. המחירים מובנים לכולם אז אל תביישו את עצמכם עם הצעות מגוחכות. אני רחוק מלהיות טירון בתחום.

אני אדם מאוד עסוק אז אני מבקש רק פניות רציניות.

בה"פ. איזור קריות/חיפה.

IMG_1900.jpg

BassHead:vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...