Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב לאחר המון חפירות בחומר והשוואות אלו המסקנות:

1) R1 בוודאות יזהה דבורות בארץ ממרחק רב ובצורה יעילה(כמעט כפול מ V1 )וכנראה הוא הגלאי בעל טווח הגילוי הגדול ביותר שקיים. גם במידה והדבורה עובדת ב POP מוד שאמור להקשות על יכולות הגילוי עדיין נקבל התראה מכובדת ביותר.

2)מבחינת לייזר- יש מנגנון סינון התרעות שווא ממש טוב , מבחינת יכולת גילוי הוא פחות חד מהV1(שנותן התרעות שווא בכמות מטורפת)ובאופן כללי היונידן לא נחשב למוביל בתחום גילוי הלייזר ,אבל לדעתי עומד בערך באותה רמה של איירוד משולב . מה גם שאין יותר מידי מה להיאחז בגלאים להתמגנות מלייזר.

בכל אופן הוא אמור לגלות את אקדח הלייזר שבשימוש בארץ

אז מה דעתכם ? אני חשבתי על השילוב הבא:

נגד דבורה-R1 , מספק את ההגנה הטובה ביותר

נגד לייזר- R1 שנותן מענה חלקי + שימוש בוויז (לי אישית יש מערכת מולטימדיה ברכב והגדרתי שהוויז יפתח אוטומטית בהדלקה ככה שזה פחות מסורבל)

נגד גאטסו- 2 אופציות : 1) שימוש בוויז - מתעדכן ברמה גבוה ושוטפת ,אך למי שאין מערכת מולטימדיה בכרב זה קצת מסורבל את העניין . 2) ציטה - ראיתי המון למכירה ביד 2 בסכום של +- 400 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בR3 יש אופציה לשמירת נקודות ציון לGPS כשאתה עובר על פניהן. מעניין יהיה אם אפשר לטעון לו קובץ עם קורדינאטות וככה יהיה את כל מצלמות הגאטסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בספק ,כל המשווקים בארץ יוצרים את המסד נתונים שלהם בצורה מוצפנת,למרות שיש מצב שאדם שמבין ממש טוב בתחום יהיה מסוגל לעשות את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשילוב של R1 + WAZE יעשה את העבודה.

ואם לסכם אז ה-R1 ושאר הגלאים, יעילים בעיקר כנגד הדבורה שאיננה נפוצה באיזור המרכז..

מסכים איתך לגבי יעילות השילוב.

אבל הפעלת דבורה זו פונקציה של עומס בכביש , לכן בשעות הלילה לדעתי יש סיכוי טוב להיתקל בכביש 1 או 443 בדבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מטריד שאין פתרון וככל הנראה לא יהיה כנגד הלייזר..

ממש מטריד

אבל בכיוון היותר חיובי ,השימוש בלייזר ירד קצת בעידן הגאטסו והדבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון היחיד כרגע נגד לייזר זה משבש, אבל זה לא חוקי בארץ. כל הגלאים לא יעזרו מולו היות וכשהגלאי מגלה לייזר סביר להניח שמאוחר מידי.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן משבש זה הפתרון היחיד שעובד נגד לייזר. הוא לא חוקי בארץ, אבל הסיכוי להתפס איתו מאד מאד קלוש אם משתמשים בו בחוכמה, וגם אם עולים על העניין ממה ששמעתי כל מה שעושים זה לבקש ממך להגיע איתו מפורק לתחנת משטרה, במקרה הגרוע מחרימים אותו, עדיין יותר משתלם מדו״ח ועו״ד..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן משבש זה הפתרון היחיד שעובד נגד לייזר. הוא לא חוקי בארץ, אבל הסיכוי להתפס איתו מאד מאד קלוש אם משתמשים בו בחוכמה, וגם אם עולים על העניין ממה ששמעתי כל מה שעושים זה לבקש ממך להגיע איתו מפורק לתחנת משטרה, במקרה הגרוע מחרימים אותו, עדיין יותר משתלם מדו״ח ועו״ד..

מסכים , ממה שבדקתי גם החוק אוסר להשתמש במשבש אבל אין איסור להחזיק אחד כזה .

לכן המשטרה מתקשה להוכיח שהיה שימוש במשבש בזמן הלזירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על שמועות... מבחינת החוק היבש מה ניתן לעשות למי שנתפס עם משבש?

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על שמועות... מבחינת החוק היבש מה ניתן לעשות למי שנתפס עם משבש?

נראה לי שתיק פלילי אבל לא מגיעים לזה

אבל בכל אופן מכיוון שהגלאי היחיד שיוכל לאסוף שיברי לייזר מלזירה על רכב סמוך אלייך וככה יש עוד איזה סיכוי להינצל הוא הוולנטיין,אבל התרעות שההוא הפכו אותו ללא רלוונטי.

מבחינת גילוי דבורה ה R1 הוא המצטיין והכי כדאי . אני אבדוק אם באמת אפשר להזין ל R3 את המיקומים של כל הגאטסו בארץ ואז קיבלנו כבר גלאי משולב מותאם לארץ

יש באתר הזה:

http://www.mitsu.co.il/?p=2280

מפה עם כל הגאטסו בארץ. אני מניח שיהיה ניתן לעשות בזה איזה שימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה- R3 מיותר וניתן להסתפק ב- R1.

הסיבה לכך פשוטה, כולנו מסכימים שהפתרון ה(כמעט) יחידי נגד הלייזר הוא וייז, בתקווה שמישהו כבר דיווח על המארב.

לפיכך, כשהוייז דולק כדי לאתר לייזר, ניתן לוותר על התראת מכמונות הגאטסו בגלאי כי הוייז כבר עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי לא פעם בעבר - בעיניי, וייז לא מהווה תחליף לצ'יטה/מכשיר אחר שמתריע על מצלמות קבועות.

קודם כל - לא בכל נסיעה אתה פותח וייז, קורה הרבה שאני יוצא וממהר, או שאני בשיחה ואז אני נוסע בלי וייז עד שיש לי קצת זמן 'מת' להפעיל אותו. גם כשהוא פועל הסיכוי לפספס התראה הוא גדול יחסית, אם אני נוסע עם מוזיקה בווליום גבוה יחסית.

הצ'יטה פועלת תמיד, מרגע שהנעתי, ההתראה שלה חזקה וברורה, ונדלקת לי מול העיניים בשדה הראיה ככה שקשה לפספס.

אגב אני מאד ממליץ לא ללכת על הצ'יטה הישנה C50 מיד2, אלא דווקא על החדשה C150/C550, יש לחדשה הרבה יתרונות חשובים, העיקריים הם שהיא יכולה להיות מוגדרת על מצב חשוך, רק כשיש התראה רלוונטית המסך נדלק, ואפשר להגדיר את מהירות ההתראה באחוזים מעל המהירות המותרת (אצלי זה על 10% למשל). זה מצמצם מאד את כמות הצפצופים המעצבנים שהיו ב-C50, וכתוצאה ישירה גורם לך להתייחס ברצינות לכל צפצוף כי זו בהכרח התראת אמת (יש מצלמה ואתה במהירות גבוהה מדי).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...