Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעשה קצת סדר:

לפני זה נציין שמי שמעוניין במבחנים פירסמתי פה בשירשור, כדאי לעיין.

גלאי רדאר כשמם הם-מומחים בגילוי רדאר, המוביל בתחום ללא עוררין הוא היונידן r1/3. אופציית גילוי הלייזר נוספה כדרך אגב ולא יעילה ברוב המקרים מהסיבות שהוסברו פה.

יש המון מכשירים(כולל היונידן) שמציאות אפשרות ל gps ומסד נתונים ובכך להתריע על גאטסו. דבר זה אכן יעיל, אך לרוב המקרים לא רלוונטי לארצנו, משום שאין מסד נתונים מתאים לארץ(יונידן r3 לדוגמא). מי שמעוניין יש את הציטה שמכיל מסד נתונים מעולה שמתעדכן באופן שוטף.

לגבי האיירוד, היה לי אחד, לא מומלץ לרכישה חדשה, הוא מצויין כנגד גאטסו(אותו מסד נתונים של הציטה) ביצועי רדאר ולייזר בינוניים.

באותו סכום תקנה יונידן וציטה, לדעתי עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נסעתי בצהריים בכביש 22 עוקף קריות , בדיוק בהשתלבות ובכניסה לכביש עמדה ניידת תנועה בשולי הכביש.

לא התקבלה התראה כלשהי מהגלאי , לא שמתי לב אם יש אנטנה על הניידת בכלל כי הייתי תוך כדי נסיעה.

לייזר גם לא היה כי הניידת הייתה עם דלתות סגורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר:

לפני זה נציין שמי שמעוניין במבחנים פירסמתי פה בשירשור, כדאי לעיין.

גלאי רדאר כשמם הם-מומחים בגילוי רדאר, המוביל בתחום ללא עוררין הוא היונידן r1/3. אופציית גילוי הלייזר נוספה כדרך אגב ולא יעילה ברוב המקרים מהסיבות שהוסברו פה.

יש המון מכשירים(כולל היונידן) שמציאות אפשרות ל gps ומסד נתונים ובכך להתריע על גאטסו. דבר זה אכן יעיל, אך לרוב המקרים לא רלוונטי לארצנו, משום שאין מסד נתונים מתאים לארץ(יונידן r3 לדוגמא). מי שמעוניין יש את הציטה שמכיל מסד נתונים מעולה שמתעדכן באופן שוטף.

לגבי האיירוד, היה לי אחד, לא מומלץ לרכישה חדשה, הוא מצויין כנגד גאטסו(אותו מסד נתונים של הציטה) ביצועי רדאר ולייזר בינוניים.

אין אפשרות להוריד מסד נתונים של נקודות GPS ולהכניס לגלאי R3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המחירים שלהם כ"כ גבוההים? אני מבין שזה "מחזיר את ההשקעה" אבל הם מנצלים את זה יותר מדי... 3,800 ש"ח בשביל מכשיר אחד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נסעתי בצהריים בכביש 22 עוקף קריות , בדיוק בהשתלבות ובכניסה לכביש עמדה ניידת תנועה בשולי הכביש.

לא התקבלה התראה כלשהי מהגלאי , לא שמתי לב אם יש אנטנה על הניידת בכלל כי הייתי תוך כדי נסיעה.

לייזר גם לא היה כי הניידת הייתה עם דלתות סגורות.

תודה על העדכון!

1. בנוגע לדבורה - לרוב היא לא תישאר דולקת באופן קבוע, מכיוון שבד"כ השוטרים מכבים אותה ומפעילים בהפתעה

2. אם היו רכבים נוספים שנסעו לידך באותו קטע בכביש, אז לא היה טעם בהפעלת הדבורה

3. ייתכן שהניידת חיפשה לעצור רכבים חשודים וכו' ולא רכבים ממהרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו הרבה רכבים בקרבתי כי זה היה קטע של השתלבות ובנוסף זה כביש מהיר .

אגב לא פעם ולא פעמיים אני רואה שם ניידות עם מכונית נוספת בצד שכנראה נעצרה / נתקעה בצידי הדרך .

אני מאמין שזה יותר לכיוון הנעצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המחירים שלהם כ"כ גבוההים? אני מבין שזה "מחזיר את ההשקעה" אבל הם מנצלים את זה יותר מדי... 3,800 ש"ח בשביל מכשיר אחד..

תסתכל על המחיר של הקוואטרו ואז באמת תקבל חלחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..........

יש לך צ'יטה יד שנייה כאן

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור כדי לא לפתוח אחד חדש.

איזה גלאי הוא המומלץ ביותר לגילוי מכמונות שמשמשות את המשטרה בכביש הערבה (ואילו מכמונות יש, בעיקר קרוב לאילת)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור זה יש דבורות וממלזים, נגד דבורה היונידן הוא המוביל, נגד ממלז אף גלאי לא שווה יותר מידי. עיין פה בשירשור דיברו על זה המון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...