Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לליזר אין כיול - יש רק אפשור או ביטול - פשוט קראתי על הרבה שפשוט מבטלים בגלל ריבוי התראות שווא.

לשאר הדברים יש המון כיולים, כולל למשל לקבוע מאיזו מהירות לתת התראות בכלל (לדעתי אין צורך בהתראות בכלל מתחת למהירות של 60קמ"ש...)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי שכיילתי לפי ההגדרות שkrd התותח נתן לי הפסיקו כל ההתראות והיום בפעם הראשונה בחיי כביש דימונה באר שבע קיבלתי התראת Ka band לחצתי על הברקס ובום עברה לה ניידת עם דבורה, סוף סוף מתחיל להרגיש את היעילות של הגלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נסעתי עם הגלאי בפעם השנייה (אני לא משתמש בו), סתם חיברתי אותו לצורך בדיקה.

אתמול כביש 6 לכיוון דרום כ-3 ק"מ (בערך) לפני מחלף לקיה התקבלה התראת שווא של לייזר.

התראת שווא של לייזר נוספת התקבלה בחזרה, בכביש 3 בכיכר של צומת לטרון.

נסעתי במהירות המותרת ולא הייתה שום ניידת וכו' אך כשהגלאי "צרח" ההתראות הקפיצו אותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מתחיל להיות כל נסיעה שלישית , יש התרעות שווא על לייזר

ולא במקומות קבועים

הגלאי ממוקם כמעט תמיד מתחת למראה

אבל אני מחליף רכבים אז זה משתנה

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קיבלתי היום את החבילה מדוד שלי שהגיע מארה"ב, אשמח לדעתך מה ההגדרות המושלמות למכשיר לדעתכם ועזרה בכיול שלו לישראל, אשמח להסבר אם קיים פה פשוט יש המון דפים והיה לי קשה למצוא. אשמח מאוד לעזרה או שתפנו אותי לאיזה דף אם מישהו פירט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמעוניין לדעת מהן ההגדרות המומלצות - קרדיט ל-KRD כמובן.

Ka on

K off

X off

Ka wide

Ka filter on

תתחיל בהגדרות האלו, כיול המכשיר לפי ההגדרות שכתבתי יוריד כמעט ל 0 את התראות השווא.

יש עוד המון פיצרים בגלאי, מה שכתבתי זה הבסיס, אם יש לך שאלות בנוגע לשאר אתה מוזמן לשאול.

ברגע שאתה מקבל התראה תסתכל על מספר התדר, אם מדובר ב 33.8 זו כנראה דבורה, למרות שיכולה להיות סטייה קטנה, בגילויי הדבורה שהיו לי הגלאי הראה 33.299

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , בדיוק קיבלתי את המכשירים ובאתי לבדוק הגדרות.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למי שהזמין מאמזון ישירות יכול להיות שתהייה בעיה במכס עם משרד התקשורת?

אני שואל כי נשאר אחד אחרון במלאי ואני מתלבט אם להזמין,לא דרך חברת שילוח אלא דרך אמאזון עצמם

Capture.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהזמין מאמזון ישירות יכול להיות שתהייה בעיה במכס עם משרד התקשורת?

אני שואל כי נשאר אחד אחרון במלאי ואני מתלבט אם להזמין,לא דרך חברת שילוח אלא דרך אמאזון עצמם

[ATTACH=CONFIG]513472[/ATTACH]

אני הזמנתי מאמזון וקיבלתי ללא בעיה של משרד התקשורת

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מאמזון וקיבלתי ללא בעיה של משרד התקשורת

אשמח לדעת מה זה כלול בחבילה.

זה כלול חיבור ישיר לתיבת פיוזים?

והאם אתה משתמש בmount למראה או שזה מודבק על השמשה? במידה וכן אשמח ללינק גם

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה זה כלול בחבילה.

זה כלול חיבור ישיר לתיבת פיוזים?

והאם אתה משתמש בmount למראה או שזה מודבק על השמשה? במידה וכן אשמח ללינק גם

Sent from my iPhone using Tapatalk

החבילה כוללת את המכשיר מדבקות כבל לשקע מצת ובסיס.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...