Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחן יתבצע בקרוב, עדיין לא עדכנתי בסופש אני אנסה ונראה מה התוצאות.

אגב הזמנתי את הציטה C550 בעלות של 750 שח. רושם ראשוני טוב מאד, בהמשך אעדכן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני, PROMER.

https://www.speedcamerasuk.com/cheetah-c550.htm

שירות ממש טוב, הזמנתי ביום חמישי והגיע היום. שים לב שמנוי לעדכונים צריך לקנות בנפרד, עוד 29$.

אני ממש ממליץ על המכשיר, אמנם וויז מכיל מסד נתונים דומה, אבל המכשיר הזה נוח הרבה יותר ומותאם משמעותית יותר מבחינת האופציות לנהג הממהר

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני, PROMER.

https://www.speedcamerasuk.com/cheetah-c550.htm

שירות ממש טוב, הזמנתי ביום חמישי והגיע היום. שים לב שמנוי לעדכונים צריך לקנות בנפרד, עוד 29$.

אני ממש ממליץ על המכשיר, אמנם וויז מכיל מסד נתונים דומה, אבל המכשיר הזה נוח הרבה יותר ומותאם משמעותית יותר מבחינת האופציות לנהג הממהר

האם הוא לא חלש מידי עבורך?

יש לי כזה, אני קורא לו "הלוחש למצלמות"

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוחש למצלמות. הרגת אותי :roflmao::roflmao:

נשמע כמו שם של גיבור-על.

כן, בגדול בקושי שומעים אותו.

היו לי מצבים מסויימים גם שאם באתי מכביש צידי / כביש גישה לכיוון מצלמת מהירות, הוא בכלל לא התריע. שימו לב לזה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fixes (v 1.36 – 03/09/2018)

• Frequency display font size
  • Ka frequency call out(Ka frequency voice on/off)
  • R3: Auto Dim
  • R3: OverSpeed Alert Mute
  • R3: Mute memory lock outs 8 points within the same radius (previously 5)

Fixes (v 1.37 – 03/09/2018)

• Shorten the gap between Ka frequency voice announcement and beep alert
  • Increase Ka frequency call out voice
  • R3: Scan mode display(using Auto Dim) bug fix
  • R3: Ka Mute memory bug fix: Users who use initial FW version(Ka mute memory firmware) might have Ka mute memory even they use the update FW because Ka mute memory is still stored in the memory.
  • R3: GPS firmware update – sometimes failure occure during GPS DB update due to communication time problem between PC and product. We fixed this problem.
  • R3: v1.37 firmware has the latest GPS DB.
  • Download program (v1.22) – Firmware/Voice/GPS now can be updated with single program. Stabilized the update during GPS DB update

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא לא חלש מידי עבורך?

יש לי כזה, אני קורא לו "הלוחש למצלמות"

בנתיים נסעתי איתו רק בתוך העיר במהירות נמוכה יחסית אז לא יצא לי להיתקל בהתראה חלשה מידי.

הבנתי שאפשר לחבר אותו לרדיו ולקבל השתקה של הסאונד בזמן התראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שבוע וחצי בערך אני אמור לקבל אקדח ממל"ז כמו זה שבשירות משטרת ישראל. חברי פורום שמעוניינים לבדוק את הציוד שלהם מוזמנים ליצור קשר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...