Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הו מחניים מחניים, מזכיר לי נשכחות..

קיבלתי דו"ח ממשטרה צבאית על חציית כביש שלא במעבר חציה :)

מצבי הפעולה הקטלניים הם - instant-on ו- POP, להבנתי הם קרוב לוודאי השתמשו ב- Instant-ON.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו מחניים מחניים, מזכיר לי נשכחות..

קיבלתי דו"ח ממשטרה צבאית על חציית כביש שלא במעבר חציה :)

מצבי הפעולה הקטלניים הם - instant-on ו- POP, להבנתי הם קרוב לוודאי השתמשו ב- Instant-ON.

הוא לא קיבל התרעה, הם לא הפעילו בכלל את הדבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר שהתחבא בתוך היער עם הרכב זה מה שהפתיע אותי..

היה בתוך הרכב עם חלון פתוח ולייזר בפינה מוסתרת מוסוות בעצים ומתחיל ללזור על מי שבא לו.

דווקא ממנו לא קיבלתי התראה של לייזר כי לא ראיתי אותו בכלל וכנראה שגם בחר במישהו אחר.

אגב לשוטרים יש נטייה ללזור על הנהגים שנמצאים על הנתיב הימני ? (עם כיוון הנהיגה) או גם על אלה שמשמאל (עוקפים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלייזר חייב להיות מכוון עליך בכדי שהיונידן יצעק? אם כן, אז זה לא אפקטיבי ממש...

אם תעבור על השרשור תראה שהנקודה הזו הודגשה פה לפחות 4 פעמים.

גלאי רדאר לא יעילם נגד לייזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתמול בשעות הבוקר המוקדמות והחשוכות (05:00) תפס אותי שוטר עם דבורה שעקב אחרי במשך כמה דק' וסגר עליי במהירות מופרזת, דוח של 1500 ו10 נק', גרם לי לחשוב שאני טמבל שלא קניתי גלאי ועכשיו הנושא על הפרק, מצטער אם הנושא עלה בעבר במהלך השרשור אבל אשאל: כמה זמן לוקח לדבורה להנעל על מהירות? אם אני נוסע במהירות מסויימת האם באמת בלימה תהיה מספיק מהירה כדי שהדבורה לא תציג את המהירות המירבית שלי במקטע מסויים לשוטר?

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלאי היה מתריע על מהירות עוד שהשוטר היה מאחוריך (הוא היה סמוי?) ושהוא עוד הפעיל את הדבורה במהירות נמוכה, ולכן היית כבר יודע שהרכב מאחוריך הוא שוטר עם דבורה ולא היית מגיע למהירות הזאת. הגלאי הוא יותר לדווח לך על מה שקורה, לא להציל אותך שאתה כבר במהירות גבוהה, למרות שהוא כן יכול להתריע לך על מארב שאתה מתקרב אליו במהירות גבוהה, אבל זה משהו אחר.

העלות של הגלאי עד הבית, אם אני לא טועה, היא בין 1200-1500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי תפסו ככה כשהייתי עם גלאי (ולנטיין). הסמוי זינק מאחורי ברמזור, עם דבורה כבויה, אני האצתי ל160 בערך ואז הוא הדליק. קיבלתי התראה חזקה, דפקתי ברקס, אבל זה לא עזר לי, הייתה לו כבר נעילה של המהירות תוך פחות משניה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלאי היה מתריע על מהירות עוד שהשוטר היה מאחוריך (הוא היה סמוי?) ושהוא עוד הפעיל את הדבורה במהירות נמוכה, ולכן היית כבר יודע שהרכב מאחוריך הוא שוטר עם דבורה ולא היית מגיע למהירות הזאת. הגלאי הוא יותר לדווח לך על מה שקורה, לא להציל אותך שאתה כבר במהירות גבוהה, למרות שהוא כן יכול להתריע לך על מארב שאתה מתקרב אליו במהירות גבוהה, אבל זה משהו אחר.

העלות של הגלאי עד הבית, אם אני לא טועה, היא בין 1200-1500 ש"ח.

הוא לא היה סמוי אבל בחושך ולא יכלתי לדעת אם יש מאחורי שוטר, אוסיף לציין כי אף היה שיפוע בכביש והייתי לבד, לפתע מישהו מהבהב לי ונדלקו צקלקות, אני חושד שהוא אפילו כיבה פנסים כדי שלא אראה אותו עוקב אחרי, בקרוב גיסתי חוזרת מארה"ב ואביא מכשיר דרכה, הבנתי שמשרד התקשורת עושה שמות

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל שוטרים שעוקבים אחריך ינסו לתפוס במהירות הכי גבוהה שהם יכולים (קרה לי ולא הייתי עם גלאי). במקרה זה הגלאי יכול לעשות את ההבדל בין דו"ח קטן על מהירות לבין שלילת רישיון. עם זאת הכי חשוב זה להיות כמה שיותר מודע לסביבה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...