Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אין מאגר נתונים אין סיבה לרכוש את הR3 נכון ? או שכדאי במחשבה שאולי יהיה מאגר בזמן הקרוב ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה כרגע סיבה לרכוש r3, אם אתה מעוניין במכשיר ייעודי לגילוי גאטסו אני ממליץ על איירוד אונו.

אגב, ההפרש בין r1 ל r3 אינו גבוה ולכן תוכל לרכוש r3 ולהשתמש בו בעתיד כגלאי גאטסו במידה ויהיה הסכם לגבי מסד הנתונים עם יבואן ישראלי, בנתיים אין משהו באופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הR1 חסר במלאי ברשתות הגדולות ואפילו באתר של החברה .

יש מצב שיש לו דגם מחליף שאמור לצאת בקרוב ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הR1 חסר במלאי ברשתות הגדולות ואפילו באתר של החברה .

יש מצב שיש לו דגם מחליף שאמור לצאת בקרוב ?

הוא זמין בכל מקום שבדקתי חוץ מהאתר של יונידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזר למלאי ברוב המקומות .

אפילו ברשת best buy הוא הופיע כOut of stock

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
לגבי הוולנטיין אין מה לחשוב בכלל ,הוא לוקח אותו בלי בעיה, כל עניין התראות השווא הפך אותו לממש לא רלוונטי

מסד נתונים לא רלוונטי . חברה יש וויז היום שמעודכן באופן אוטומטי ומעולה כנגד מצלמות גאטסו! מה גם שזה יכול ממש לעזור נגד לייזר.

לדעתי ה-GPS רלוונטי אם לא בשביל מסד נתונים (וויז מספק אותו) אז בשביל לסמן מקומות עם התראות שווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה-GPS רלוונטי אם לא בשביל מסד נתונים (וויז מספק אותו) אז בשביל לסמן מקומות עם התראות שווא.

שימוש אפשרי אך לא הכרחי, אני קבלתי עד עכשיו 3 התראות שווא בתקופה של חצי שנה, לדעתי לא שווה את ה100$ הפרש.

לגבי אישור משרד התקשורת- יצאה מערכת חדשה שמקשרת בין משרדי הממשלה לבין המכס, הגשתי בקשה לייבוא של פריט אחר דרך המערכת והשירות היה מהיר ויעיל.

אגב, אני ממליץ להשתמש בשירות של USHOPS, אם תפעל נכון לא תצרך אישור ולא לשם מיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי ראשון של דבורה ע"י היונידן!

שעה 12, כביש הערבה בדרך לאילת, מתחיל לקבל התראות לסירוגין בתדר ka 33.795, מסתבר שהשוטר עבד בשיטת i/o, לאחר דקה האות הפך להיות רציף וחצי דקה לאחר מכן הניידת הופיע מאחורי. הניידת עקבה אחרי 2 דקות ולאחר מכן עקצה רכב שנסע במהירות מופרזת בנתיב הנגדי.

גילוי אחורי מכובד מאוד של היונידן שכנראה השאיר לי בכיס 750 שח.

אגב, בהמשך נצפו בצד הדרך 2 דבורות נוספות אך לא פעילות עקב עומס תנועה(אחת מהם סמויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי ראשון של דבורה ע"י היונידן!

שעה 12, כביש הערבה בדרך לאילת, מתחיל לקבל התראות לסירוגין בתדר ka 33.795, מסתבר שהשוטר עבד בשיטת i/o, לאחר דקה האות הפך להיות רציף וחצי דקה לאחר מכן הניידת הופיע מאחורי. הניידת עקבה אחרי 2 דקות ולאחר מכן עקצה רכב שנסע במהירות מופרזת בנתיב הנגדי.

גילוי אחורי מכובד מאוד של היונידן שכנראה השאיר לי בכיס 750 שח.

אגב, בהמשך נצפו בצד הדרך 2 דבורות נוספות אך לא פעילות עקב עומס תנועה(אחת מהם סמויה)

מעולה!!!

לאחרונה ביצעתי מספר נסיעות לאזור המרכז וחזרה, הבחנתי שמאז העניין עם מצלמות המהירות, השוטרים חזרו לכבישים עם ממל״זים ודבורות. פגשתי מאז שהתקנתי את המכשיר כ- 8 ניידות עם דבורות, המכשיר לא צפצף. מצד אחד - אני שמח, מצד שני - אולי הוא מקולקל? :-D

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...