Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הבעיה היא שבניגוד למערכות שיבוש שיוצרות "קיר" שקולט את הלייזר, היונידן פועל עם עינית שצריך לכוון את קרנית הלייזר ממש קרוב.

מה הסיכוי שתקבל התראה אם לזרו על משהו אחר? קלוש מאוד. האם שווה התראות שווא בשביל סיכוי קלוש? זה אתה תחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להסתמך על גלאים כאלו ואחרים כנגד ממל"ז, הפתרונת החוקיים החלקיים הם: וויז, ערנות(בעיקר במקומות ממל"ז קבועים, לרוב אין גיוון), שיטת הארנבת.

לא ידוע לי שמשבש יוצר "קיר" ככל שאני יודע יש קליטה של האות ע"י עינית ושידור פולסים נגדיים שיוצרים התאבכות הורסת של הגל, במכשירים הישנים יותר המשבש סינוור את קרן הלייזר(מה שמיד נתן התראת שיבוש לשוטר)

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה , הכי נכון לעשות זה לכבות את אופציית הלייזר ולהרכיב אותו בחלק העליון של השמשה ?

כן

KRD, מה זאת אומרת "הכי גרוע"? אתה תקבל לייזר לא קצת פעמים וזה מציק.

כל אחד ודעתו כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ לפי דעתי עדיף משהו שמתחבר בצורה טובה יותר

אכן הBLENDMOUNT חתיכת אלומניום יקרה שלא שווה את המחיר

וKRD זה שיש לך ALP נותן לך שקט נפשי, למשתמש הרגיל ללא הגנה זה קצת יותר "מפחיד" שהוא מקבל התראת לייזר שיכולה לגזור את הדין :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מערכות מתקדמות יותר מזייפות, לא רק גלאים. אני השארתי את הגלאי דלוק מתוך סקרנות ליעילותו, לא הפריע לי בשום צורה.

תכלס אין יעילות בגילוי הלייזר כל אחד ושיקוליו, אני העדפתי להשאיר דלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגילוי לייזר גם דלוק, והגלאי ממוקם נמוך. עדיף סיכוי קטן שיעזור מאשר בכלל לא. בלי קשר, אין לי כמעט בכלל FA (רק במספר מקומות ידועים כמו ליד צומת תפוח וכו').

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...