Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני תמיד מפעיל ווייז , הבעיה שהוא לא נמצא בשדה הראייה שלי , הוא ממוקם על גבי מתקן שמחובר לפתח של הדיסקים ולא נוח להסתכל כל רגע לפזול לכיוונו.

בנוסף הוא מתריע ממש כמה שניות לפני המפגש ככה שזה לא רלוונטי ממש, אין אפשרות לכוון את הווייז שיודיע קצת יותר זמן לפני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה כפיר.

כנגד המוצר של חברת Road Metric שרואים בכתבה, אין לגלאי לייזר/רדאר אפשרות להתריע כי המוצר אינו עובד כמו לייזר או דבורה (אינו משדר שום אות).

חישוב המהירות נעשה ע"י אלגוריתמים שמנתחים את הוידאו בזמן אמת ומחשבים את המרחק בין הרכב העוקב לבין רכב המטרה.

מקור (אתר החברה): https://roadmetric.com/solution/mobile-anpr-lpr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה כפיר.

כנגד המוצר של חברת Road Metric שרואים בכתבה, אין לגלאי לייזר/רדאר אפשרות להתריע כי המוצר אינו עובד כמו לייזר או דבורה (אינו משדר שום אות).

חישוב המהירות נעשה ע"י אלגוריתמים שמנתחים את הוידאו בזמן אמת ומחשבים את המרחק בין הרכב העוקב לבין רכב המטרה.

מקור (אתר החברה): https://roadmetric.com/solution/mobile-anpr-lpr

הוא השתמש בסרטון בדבורה כדי למדוד מהירות, אני לא מאמין שיכניסו את הROADMETRIC הזה לשימוש למדידת מהירות. אי אפשר לפי סרטון למדוד מהירות בצורה אמינה.

הROADMETRIC הזה כן בעל שימוש בארץ אבל בצורה של "עין הנץ" כלומר מצלמה שסורקת את הלוחית רישוי של הנהגים מסביב, ואם הרכב מדווח כגנוב\וכו' אז זה מתריע לשוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן. האמת שאם היו דיווחי מיקום ניידות ומצלמות בגוגל מפס, וויז הייתה נעלמת מהעולם. מקוד פתוח הפכה לארכאית ומוגבלת עם צוות מפתחים שלא לוקחים אותה קדימה ובקושי מחוברים למשתמשים.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהגלאי ממוקם בתחתית ומרכז השמשה, אם השוטר לוזר עלייך ממרחק של פחות מסביבות 120 מטר ופוגע ישירות בגריל הקדמי בלי לפספס קצת יש סיכוי טוב שלא תקבל התראה.

ממרחקים גדולים יותר הסיכוי לקבל התראה עולה, אבל עדיין כפי שאמרתי בעבר ברוב המקרים גלאי רדאר אינו יעיל כנגד ממל"ז

יש לי אקדח ממל"ז, מי שרוצה מוזמן לבוא ולהתנסות בעצמו.

גילוי הדבורה עובד ממש טוב וממרחק גדול ב-2 הגלאים כך שזה פחות מעניין.

אותי מעניין גילוי הלייזר - אשמח מאוד לבצע מספר בדיקות בעזרת האקדח לייזר

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לפנות בפרטי.

לגבי

ROADMETRIC, לא מאמין שיכנס לשירות בארץ, המשטרה לדעתי תתקשה להוכיח את אמינותו, ומה גם שהאמצעים הסטנדרטיים ( דבורה ממלז וגאטסו) עושים מבחינת המשטרה אחלה עבודה ולכן אני לא רואה סיבה לרכוש אמצעי חדש( דורש תקינה חדשה ועוד המון כאב ראש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שבטח דנו עליה כבר בעבר אבל לא מצאתי תשובה זריזה.

היכן עדיף למקם את הגלאי לטובת גילוי טוב יותר = קרוב לדשבורד או קרוב למראה המרכזית ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חדש מיונידן על טסטר לישראל? אני מקווה שהם יוציאו גרסא ללא GPS.

עדיין לא, ברגע שיהיה אני אעדכן.

לגבי גילוי- תלוי באיזה סוג מדובר.

גלי רדאר נוטים להתפשט במרחב ולכן מיקום הגלאי גבוה יותר עשוי להגדיל מעט את טווח הגילוי, כנראה שיהיו הפרשים בטווח בין גלאי שממוקם למטה לבין אחד שממוקם למעלה, אבל לא משהו ממש משמעותי.

לגבי לייזר, פה העניין קצת יותר בעייתי. קרן לייזר היא הרבה יותר ממוקדת ביחס לגלי ראדר, אמנם יש הרחבות כתלות במרחק, אבל הרבה יותר קטנה בהשוואה לגלי ראדר. ולכן לשם גילוי לייזר מיטבי עדיף למקם את הגלאי נמוך במרכז השמשה, פה למשל יהיה הבדל משמעותי בין גלאי שממוקם למעלה לבין למטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עדיין מערבבים פה לייזר עם גילוי KA? אם אין לכם משבש אז אתם לא יכולים להינצל מלייזר. עדיף לכבות את הגילוי לייזר לגמרי.

שאלה - מה זה עוזר אם אתם מעל המהירות ופתאום הגלאי צועק? השוטר כבר לזר אותכם ויש לו את המהירות שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...