Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בטורים הונדה סייויק.

שי1
שימו לב! השרשור הזה בן 2455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,יש לי הונדה סיוויק 2006 דגם LSכשאני עומד ברמזור \חנייה. הטורים שלי יורדים לכיוון ה 500 והאוטו רועד.ולפעמים זה קורה רק שהמזגן עובד[כשאני במצב N או P]ויש ימים שזה בכלל לא קורה.אמר לי המכונאי שאני צריך לשים תוסף K44 וזה יעזור.והפלא ופלא זה לא עוזר. מה עושים??להתעלם,אולי חיישן טורים, או... דבר נוסף [וזה גם קורה מידי פעם] אחרי הנעת הרכב כשאני מכניס להילוך ונוסע יש רעש.לא הייתי אומר רעש של נקישה אבל גם לא רחוק מזה. לא מזמן החלפתי שמן גיר,טיפול 10,000זה משהו חמור? תודה מראש לכולם,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרעידות - זה תקין. היתה לי סיוויק כזו בדיוק ובמוסך מורשה אמרו לי שמטעמי חיסכון, בניוטרל ובעיקר כשהמזגן עובד, המנוע מכוון לכך שהטורים יורדים. הרעידות, לפחות אצלי, היו עדינות ולא איזו ויברציה מטורפת.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו ערך נומינאלי לסל״ד סרק, המחשב לא יוריד את הסל״ד מתחתיו בכוונה.

בצע ניקוי יסודי למצערת ולמנוע הצעדים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרעידות - זה תקין. היתה לי סיוויק כזו בדיוק ובמוסך מורשה אמרו לי שמטעמי חיסכון, בניוטרל ובעיקר כשהמזגן עובד, המנוע מכוון לכך שהטורים יורדים. הרעידות, לפחות אצלי, היו עדינות ולא איזו ויברציה מטורפת.

אם הכול תקין לא צריכות להיות ויברציות. בדוק תושבות מנוע, תקינות סל"ד סרק בהתאם לנתוני ייצרן ולא מה שאמרו לך במוסך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ניקוי מצערת,החלפתי תושבת מנוע צד ימין,ותושבת תחתונה.

וזה לא תמיד קורה,ככה שלא נראה לי שזה מכוון מטעמי חיסכון.

איך בודקים תקינות סל"ד סרק בהתאם לנתוני יצרן??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכול תקין לא צריכות להיות ויברציות. בדוק תושבות מנוע, תקינות סל"ד סרק בהתאם לנתוני ייצרן ולא מה שאמרו לך במוסך.

הרכב כבר לא אצלי מזמן. אבל כשהיה - בדקתי והכל היה תקין, והבנתי שה"בעייה" נפוצה בדגם הזה, הרבה אנשים פנו למוסך וקיבלו אותה תשובה (שוב, בהנחה שהסל"ד לא יורד דרסטית). ואדגיש שמדובר בעמידה בלבד (ניוטרל או פארקינג), בנסיעה זה לא מורגש.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סל"ד סרק תקין נע בין 600-750 סיבובים לדקה בתלות סוג התיבה המותקנת ברכב. במידה והרכב רועד כאשר מפעילים מזגן והסל"ד יורד הייתי חושד במפסק לחץ של מערכת המיזוג. כאשר מפעילים מזגן סל"ד הסרק צריך לעלות ב-50-100 סיבובים לדקה או כאשר מסובבים את גלגל ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצות של המכונאי הם כמו כוסות רוח למת. יש לחבר סורק תקלות לרכב ולבדוק את תקינות סל"ד הסרק וכמובן לבדוק שהסל"ד עולה בזמן הדלקת המזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך תמיד להתייעץ. אבל בסוף אתה תמיד מגיע למכונאי. כמובן שעדיף להגיע חכם יותר למכונאי.

אצלי הסל"ד בחלק מהזמן על 900 ולפעמים על 700. כשהמזגן עובד והכול בסדר אז זה גם נשאר ב 650-700

אם זה מתחיל "לרקוד" אז יורד ל 500-550. ויש פעמים שזה גם ללא מזגן. וזה שוב רק במצב P או N

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונאי המליץ לי אם הK44 לא עוזר אז לתדלק 98.

זה מראה על בורות עמוקה של המכונאי הזה.

הייתי מחפש חוות דעת שניה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים שהוא בור. המוסך שלו עסוק ולרוב ברכבי הונדה.

אני אשמח לעצות כדי להתמודד עם הבעיה.

ואפילו חשבתי שבגלל שזה לא תמיד קורה אז פשוט לעזוב את זה וזהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו ערך נומינאלי לסל״ד סרק, המחשב לא יוריד את הסל״ד מתחתיו בכוונה.

בצע ניקוי יסודי למצערת ולמנוע הצעדים.

ניקוי מצערת ומנוע צעדים באופן יסודי,כאשר המצערת מפורקת מחוץ לרכב ולא בשיטה החאפרית ולא להוסיף שום תוסף יפתרו את הבעיה ואם לא,יש לגשת למכון להזרקות דלק ולבדוק מהיכן הבעיה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...