Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה קל יותר לעשות רישיון על קטנוע?

corn
שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם זה קשור לפה כל כך, אבל יש לי שאלה על רישיון לקטנוע וטסט. אני לומד נהיגה ברכב רגיל(אוטומט) ונכשלתי היום בטסט ורק היום גיליתי שלוקח 3 חודשים שלמים עד לטסט חוזר... אני גם שומע על אנשים שכבר שנה שנתיים נגררים עם הטסטים המחורבנים האלה אז אני התחלתי לחשוב על רישיון על קטנוע. אם אני עושה טסט על קטנוע ונכשל אני גם צריך לחכות 3 חודשים אחר כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לגבי הטסט לרכב , לא הגיוני שלוקח 3 חודשים בין טסט לטסט . דבר עם המורה שלך ותנסה להבין ממנו כמה זמן יקח (לדעתי באיזור 3-4 שבועות) .

לגבי קטנוע הפרוצדורה דומה , ההבדל הוא שעל קטנוע "קל" יותר אבל זה גם לא נכון .

בכל מקרה העצה שלי היא שאין לך סיבה לוותר על הרישיון רכב בטח שלא אחרי טסט 1 שנכשלת.

בהצלחה

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לגבי הטסט לרכב , לא הגיוני שלוקח 3 חודשים בין טסט לטסט . דבר עם המורה שלך ותנסה להבין ממנו כמה זמן יקח (לדעתי באיזור 3-4 שבועות) .

לגבי קטנוע הפרוצדורה דומה , ההבדל הוא שעל קטנוע "קל" יותר אבל זה גם לא נכון .

בכל מקרה העצה שלי היא שאין לך סיבה לוותר על הרישיון רכב בטח שלא אחרי טסט 1 שנכשלת.

בהצלחה

ככה המורה אמרה לי, גם קראתי כתבות ונראה שהמצב ככה כבר לפחות שנה... משהו דפוק הולך עם הבוחנים האלה של הטסטים.

אני מפחד שהטסטים האלה יתעקבו עוד ועוד... זה למה אני רוצה לברר על רישיון לקטנוע לפחות עד שהמצב עם הטסטים למכונית יחזור למצב שפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מוציא רישון על דו גלגלי?

כדי לחסוך דלק או לרכב על אפונוע?

בגדול סתם שתדע זה לא חסכוני כמו שזה נראה יש לך עלות ראשוניות של ציוד מגן רק בשווי אלפי שקלים.

ביטוח חובה וצד ג' בעלות ביטוח מקיף מקיף לרכב.

טיפולים כל 4K ק"מ(בממוצע).

צמיגים שעולים כמו רביעית של פאלקן ליונדאי גטס עם אורך חיים מקסימום של 20K ק"מ.

ורק אחריי זה יש לך צריכת דלק של 1:30 לחזור למצב שאתה מרווחי מנסיעה על קטנוע יצריך לפחות שנה ואלפיי ק"מ.

לכן אני שואל אתה רוצה לחסוך או לרכב על אופנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מוציא רישון על דו גלגלי?

כדי לחסוך דלק או לרכב על אפונוע?

בגדול סתם שתדע זה לא חסכוני כמו שזה נראה יש לך עלות ראשוניות של ציוד מגן רק בשווי אלפי שקלים.

ביטוח חובה וצד ג' בעלות ביטוח מקיף מקיף לרכב.

טיפולים כל 4K ק"מ(בממוצע).

צמיגים שעולים כמו רביעית של פאלקן ליונדאי גטס עם אורך חיים מקסימום של 20K ק"מ.

ורק אחריי זה יש לך צריכת דלק של 1:30 לחזור למצב שאתה מרווחי מנסיעה על קטנוע יצריך לפחות שנה ואלפיי ק"מ.

לכן אני שואל אתה רוצה לחסוך או לרכב על אופנוע?

אני רוצה לברר על אפשרות של רישיון על קטנוע במקרה והרישיון למכונית יתעקב לי יותר מידי, אני נכשלתי בטסט ורק אחרי זה גיליתי שצריך לחכות 3 חודשים שלמים בשביל טסט חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...