Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אפשר לצפות מיבואן שמסרס את כל הרכבים שלו?

הסוויפט באירופה נמכר עם מנועי טורבו, גרסה היברידית קטנה ואבזור בטיחות לא רע. בזמן שאצלנו אנחנו מקבלים את הגרסה החלשה והזולה עם מובילאי במקום אבזור בטיחות.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצמפיון יש אטקה. troc לא מזיז להם

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

T roc הוא בקטגוריה של סיאט ארונה.

בארץ בודאי יתמחרו אותו בסקאלה הגבוהה של המחירים - מול הונדה HR-V וטויטה CH-R.

ככה זה בהיררכיה של צ'מפיון, פולקסוואגן מתומחרים גבוה כי הם לא מחפשים שהם יהיו רבי מכר - בשביל זה יש סקודה וסיאט.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי אנשים כבר יבינו שצמפיון לא מתמחר את הרכבים שלהם. היצרן עושה את זה וככה זה גם בכל אירופה. פולסוגן תמיד נמכר במחיר טיפה גבוה מעל קטגוריה שאליו הוא שייך. סיאט מתומחר במחיר הגיןני יותר ואודי למעלה. בחייאת עזבו את צמפיון

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן הזה, נשאר בסוף עם מותג סוזוקי בלבד, {ברכבים}, ובמקום להביא לכאן את כל המבחר, הוא מחליט להישאר עם רכבים פשוטים ומשעממים.

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
מישהו שמע משהו ממישהו בקשר לסוויפט?

אבדוק!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק!

מה אפשר לומר על יבואן שמייבא מכוניות לאחר שסירס ועיקר אותן היטב, ללא אביזרי בטיחות. ראה סוזוקי בלנו, רכב עם אביזרי בטיחות מקום המדינה. בושה וחרפה. אני כבר שנים מחרים את סוזוקי למרות מכוניות מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לומר על יבואן שמייבא מכוניות לאחר שסירס ועיקר אותן היטב, ללא אביזרי בטיחות. ראה סוזוקי בלנו, רכב עם אביזרי בטיחות מקום המדינה. בושה וחרפה. אני כבר שנים מחרים את סוזוקי למרות מכוניות מעולות.

למה רק הבלנו? כל ההיצע שלהם ככה, ביחד עם כל אבזור נוחות שניתן להתקין בצורה מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

לפי אתרי האינטרנט האירופאים של סזוקוי - באירופה לא התחילו למכור אותה. גם אם היא תגיע, לא נראה לי שבישראל היא תקדים את המדינות הללו.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

חדשות מעולות:

הסוויפט ספורט תשווק בארץ ברבעון האחרון של 2018.

המחיר צפוי להיות כ־120 אלף שקל.

לכתבה:

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5232329,00.html

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו התעלף בסוזוקי? גם דגם ספורטיבי, ידני, וגם קצת מערכות בטיחות? מה קרה? (למרות שזה לא פוטר ממובילאיי).

ולא שאני מתלונן , האצ' חמימה זה חור שקיים הרבה זמן בשוק שלנו מאז האיביזה FR מהדור לפני הקודם יצאה לפנסיה, והאיביזה איבו הנוכחית מסתמנת כאופציה לא ממש ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...