Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במחשב גיר רנו קליאו 2014

ariemen
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, צריך עזרה בקשר להודעה שקופצת מעת לעת ברכב מסוג קליאו 1.2 טורבו שנת ייצור 2014. ההודעה היא: Check auto gearbox. כשיש את ההודעה יש בעיה בשילוב ההילוכים. ההודעה נעלמת לאחר שמכבים ומניעים אות הרכב מחדש.

המוסך טוען שמדובר כנראה במחשב גיר תקול. לטענתם ברנו אין אפשרות להחליף מחשב גיר אלא יש צורך בהחלפת הגיר כולו! סיפור של כ- 6000 שקל על רכב שסיים אחריות יצרן לפני כחודש.

מה אתם אומרים?

- האם הגיוני שצריך להחליף את הגיר כולו בגלל מחשב תקול?

- האם בגלל שעבר פחות מחודש מסיום האחריות, והרכב היה במוסך ונבדק לפני תום האחריות, יש עילה לתבוע שהיצרן ייקח על עצמו את התיקון?

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם לי היה בעיה במחשב גיר, ניגשתי למוסך מנור ישראל בפ''ת, הוחלף מחשב גיר וגם השיגו לי הנחה 50 אחוז על המחשב עצמו. סה''כ עם עבודה עלה לי 2000 וקצת ש''ח.

הרכב הוא רנו מגאן סטיישן דיזל עם גיר רובוטי שנת 2013.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה בעיה במחשב גיר, ניגשתי למוסך מנור ישראל בפ''ת, הוחלף מחשב גיר וגם השיגו לי הנחה 50 אחוז על המחשב עצמו. סה''כ עם עבודה עלה לי 2000 וקצת ש''ח.

הרכב הוא רנו מגאן סטיישן דיזל עם גיר רובוטי שנת 2013.

אתה אומר שהוחלף מחשב גיר. לי המוסך אומר שאם הלך המחשב גיר, צריך החלפת הגיר כולו. לי זה נשמע הזוי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את מנור ישראל, יועץ שירות שירן טיבי, התרשמתי ממנו ממש ממש לטובה מכמה פעמים ואני ממש לא ממהר להגיע למוסך מורשה כזה או אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, צריך עזרה בקשר להודעה שקופצת מעת לעת ברכב מסוג קליאו 1.2 טורבו שנת ייצור 2014. ההודעה היא: Check auto gearbox. כשיש את ההודעה יש בעיה בשילוב ההילוכים. ההודעה נעלמת לאחר שמכבים ומניעים אות הרכב מחדש.

המוסך טוען שמדובר כנראה במחשב גיר תקול. לטענתם ברנו אין אפשרות להחליף מחשב גיר אלא יש צורך בהחלפת הגיר כולו! סיפור של כ- 6000 שקל על רכב שסיים אחריות יצרן לפני כחודש.

מה אתם אומרים?

- האם הגיוני שצריך להחליף את הגיר כולו בגלל מחשב תקול?

- האם בגלל שעבר פחות מחודש מסיום האחריות, והרכב היה במוסך ונבדק לפני תום האחריות, יש עילה לתבוע שהיצרן ייקח על עצמו את התיקון?

תודה מראש לעונים

באיזה מוסך היית? בוצעה דיאגנוסטיקה? נשמע מוזר ביותר מה שאמרו לך. הגיר אותו הגיר בעקרון כמו בפלואנס והמגאן, לא ברור מה זאת אומרת שאי אפשר להחליף את המחשב בלבד אלא צריך להחליף את כל הגיר. מה גם שגיר שלם עולה הרבה יותר מ-6000 ש"ח (תכפיל בחמש בערך).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כניראה גיר מפירוק או יבוא ב 6 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של זוגתי, היא הייתה במוסך מורשה רנו (המוסך הקבוע שהאוטו מטופל בו). חיברו למחשב כדי לקבל פלט תקלות כמו שכתבתי טענו שהלך מחשב גיר ומה שהכי הזוי, הם אמרו שבמכוניות רנו כשהולך מחשב גיר מחליפים את כל הגיר. אני לא מכונאי, אבל לי זה נשמע הזוי לגמרי, לכן פניתי כאן להתייעצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אמרו שבמכוניות רנו כשהולך מחשב גיר מחליפים את כל הגיר.

אמירה מוזרה מאוד בהתחשב בכך שגם לי וגם ל- system_x לעיל הוחלף מחשב גיר, מן הסתם בלי להחליף את כל הגיר.

שואל שוב מהיכן אתם ולאיזה מורשה רנו הלכתם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמירה מוזרה מאוד בהתחשב בכך שגם לי וגם ל- system_x לעיל הוחלף מחשב גיר, מן הסתם בלי להחליף את כל הגיר.

שואל שוב מהיכן אתם ולאיזה מורשה רנו הלכתם.

מוסך מורשה רנו בכרמיאל (הנעות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להרים טלפון למוסך תלפיות בנשר להתייעצות, ואולי תמשיך טיפול שם. אמנם הביאו לי את החלסטרה לאחרונה, אבל להתרשמותי אנשי הדיאגנוסטיקה אצלם טובים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להרים טלפון למוסך תלפיות בנשר להתייעצות, ואולי תמשיך טיפול שם. אמנם הביאו לי את החלסטרה לאחרונה, אבל להתרשמותי אנשי הדיאגנוסטיקה אצלם טובים.
שוב לא דוגל במוסך מורשה אך בכל הנוגע לגיר רובוטי לא הייתי הולך למוסך שאינו מומחה רנו. מה גם שהתקלה המתוארת אכן מאפיינת מחשב גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לא דוגל במוסך מורשה אך בכל הנוגע לגיר רובוטי לא הייתי הולך למוסך שאינו מומחה רנו. מה גם שהתקלה המתוארת אכן מאפיינת מחשב גיר.

כמובן שמדובר במורשה רנו. אני בספק אם למוסך שאינו ברשת היבואן יש בכלל יכולת לטפל בגיר זה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה להצעת מחיר רשמית, הם בקשר מול היבואן (כנראה מתייעצים כמה לקרוע אותי). נראה מה גזר הדין.

מה שמעצבן שכול הסיפור הזה קורה כשבועיים אחרי טיפול שנתי, ובדיקת תום אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...