Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במחשב גיר רנו קליאו 2014

ariemen
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כמה ימים גם אני קיבלתי את הודעה Check Auto Gearbox ברנו קליאו 2013. מעצבן, הרכב סה"כ 60000 ק"מ. התיקון כמעט 5000 ש"ח אחרי כל הנחות. גם לי הלחיפו מצבר שלא פתר כלום. אבל אצלי בבדיקה לא הייתה תקשורת בכלל למחשב גיר לכן הם חשדו שמדובר במצבר.

אני לא מבין איך אנשים הצליחו להחליף מחשב גיר ב-2000-3000 ש"ח. אתמול התקשרתי למוסך קארסו, רק העלות של המחשב 5000 ש"ח.

מה שמרגיז שלפי מה ראיתי הבעיה ידועה לא רק בארץ וברנו שותקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לצערי גם אני נכנסתי לסטטיסטיקה רנו קליאו 2014 80 אלף קילומטר. קראתי את כל הפוסט.

קבלתי כרגע לפני הנחות 5600 שח כולל מעמ. אני הולך לנסח מכתב ליבואן ולמוסך שלי שעד עכשיו טופל הרכב שם.

ובנוסף אני הולך להראות להם את הפוסט הזה.

בואו ננסה ל"העלות הילוך" ולראות אם יתיחסו אלינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין ברנו הבעיות לא במצמדים אלה במוח גיר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו באסה. אולי באמת לא מומלץ לקנות רכבים אוטומטיים לא אסייתיים.

אני לא רואה בדף הזה כמעט בכלל תלונות על תקלות של רכבים יפנים/ קוריאנים מהחמש שנים האחרונות. בניגוד לצרפתיות ולגרמניות. מבאס שזה ככה כי באמת שהרכבים האלה הם מהנים ולדעתי בעלי יותר אופי מהאסייתיות, אבל זה פשוט לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו באסה. אולי באמת לא מומלץ לקנות רכבים אוטומטיים לא אסייתיים.

.

מדובר בגירים רובוטים כפולי מצמדים, אין קשר לאוטומטים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאפצ'ר של הורים שלי מודל 2013 רכב עבר 30,000 קמ הוחלף אותו מחשב שאתה מדבר עליו בעלות של 3000 נדמה לי. הרכב נימכר ולכן אין לי קבלה להעלות. אני זוכר שרצו מחיר מופרז אבל זה נסגר ב 3 אולי אפילו פחות. גם 3 אלף זה יקר אבל ביחס למחיר שקיבלת זה נמוך יותר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי ולא ענו, לכן אשאל שוב...

למה לא ניתן לתקן את המחשב?

ובלי קשר האם יש אפשרות להזמין מחשב משומש מחו"ל בעלות מופחתת?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לצערי גם אני נכנסתי לסטטיסטיקה רנו קליאו 2014 80 אלף קילומטר. קראתי את כל הפוסט.

קבלתי כרגע לפני הנחות 5600 שח כולל מעמ. אני הולך לנסח מכתב ליבואן ולמוסך שלי שעד עכשיו טופל הרכב שם.

ובנוסף אני הולך להראות להם את הפוסט הזה.

בואו ננסה ל"העלות הילוך" ולראות אם יתיחסו אלינו

נכנסתי גם אני לסטטיסטיקה העצובה של קורבנות התקלה בגיר עם אותם נתונים כמו של עשרות האחרים שכותבים בפורום. כרגע אני ממתין לגזר הדין בנוגע לעלויות התיקון. הודעתי למוסך השירות בת"א שאלך עד הסוף גם אם נגמרה האחריות. עכשיו כשאני רואה שאני לא פרש בודד מפלס העצבנות והכעס עולים שבעתיים!!

אשמח לעצות משכילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם המידע הזה יעזור למשהו, אבל אצל חבר למשרד, קליאו 2016, ליסינג של שלומו סיקסט, מחשב גיר הלך עם 40 ומשהו אלף ק"מ..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מתחילים ומארגנים תביעה ייצוגית ?!

ראשית, צריך שמי שיש לו עניין להיות מעורב בתביעה יביע את רצונו ואפשר יהיה לדעת בכמה אנשים מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קאפצ'ור של גיסתי - שנת 2014, יד ראשונה, 50K ק"מ - הלך מחשב גיר. עלות החלפה של כ-3K ש"ח (הרכב טופל במסוך המרכזי של קראסו בת"א).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

למרות שתיקנתי שנה שעברה את התקלה 08/2017 לקליאו שלי, אני רוצה שתדעו אני שילמתי2440 שקל כולל מעמ, במוסך קרסו בראשון. אל תשלמו יותר תגיעו למנהלים של המוסך.

תשלחו מייל לשירות לקוחות, אחרי זה הם יפתחו תקלה ותגיעו למנהלים עם ההנחות.

** לא יודע אם זה קשור, לי קרתה התקלה חודש אחרי שנגמר לי האחריות**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלפתי מחשב גיר כחצי שנה אחרי שנסתיימה האחריות. זה היה לפני מספר חודשים.

מאז ועד היום גיליתי שכל מי שאני מכיר ומדבר איתו על הנושא החליף מחשב גיר בקליאו 2014.

בד"כ זה אחרי 60,000 ק"מ.

שבוע שעבר במוסך (ביקור לריקול) פגשתי אדם עם קליאו 2014 שלא החליף. יש לו 30,000 ק"מ. אולי זו הסיבה.

מי שהתווכח על המחיר שילם כ 4,000 ש"ח. מי שקיבל על עצמו את הדין שילם 6,000 עד 7,000 ש"ח.

הייתי רוצה לעשות מעקב ולראות כמה אנשים החליפו מחשב גיר בקליאו 2014 והכי מעניין זה אם אתם מכירים מישהו עם קליאו 2014 שעשה יותר מ 60,000 ק"מ ולא החליף.

יש שיטה לעשות פה איזו טבלה? יש עוד מישהו שזה מרגיז אותו בטירוף?

למישהו יש רעיון? אם נגיע לרנו עם 50 או 60 אנשים זה יראה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...