Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MRI פרקי לסת בהרדמה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסיבה כלשהי, אני צריך לבצע את הצילום הנ"ל (MRI פרקי לסת) בהרדמה בלבד.

הקופה שלי הפנתה אותי לגורמים לא רלוונטיים. ובסה"כ נתנה לי שם של מס' בתי חולים ואין להם באמת מושג.

אני צריך לעבור על כל מכוני ה- MRI בארץ ולברר האם הם עושים את הבדיקה הנ"ל.

חלקם בכלל לא עושים את הצילום הזה, ומי שעושה לא מבצע אותו בהרדמה.

אני עובד עכשיו על טבלה מסודרת - חשבתי אולי מישהו שמע/מכיר וזה יחסוך ממני את כל הטלפונים המיותרים והבלבולי מוח.

אולי מישהו מכיר /עשה/שמע?

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor, מהיכן אתה בארץ?

מציע לך לקבל הפניה מהקופה למרפאת פה ולסת בתל השומר, ולקבוע שם תור. לוקח לא מעט זמן להשיג שם תורים, אך הצוות רציני ומקצועי. בננו טופל שם ועבר ניתוח קטן בחלל הפה. לאחר מכן בוצעה למעקב בדיקת MRI בשניידר בהרדמה מלאה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

כבר בררתי עם תל השומר - אם הם לא הטעו אותי, הבדיקה עצמה קיימת בביה"ח אך לא בהרדמה מלאה.

בקופ"ח שלי אמרו לי לפנות - ללניאדו (אין להם בכלל MRI פרקי לסת)

תל השומר - בררתי מולם והם לא מבצעים את הבדיקה הזו בהרדמה.

איכילוב - אני עדיין צריך לברר מולם.

בנוסף יש עוד מכונים בבתי חולים בארץ מהצפון ועד הדרום.

ככל הנראה איאלץ גם לשלם על הבדיקה מכיסי הפרטי...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אופציה של להפעיל את הביטוח המשלים להתייעצות עם מומחה פה ולסת וממנו לקבל כתובות איפה לעשות את הבדיקה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק עם הרופא שלך אם ההרדמה חיונית. אולי זה יקל עליך למצוא מכון מתאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

במקרה ראיתי בעיתון יום ו שפתחו MRI חדש בבית חולים איטלקי נצרת,

הם עובדים עם כל קופות החולים.

תנסה שם,ואם תרצה סיוע אני כאן.

האם ההרדמה היא צורך רפואי או אישי, וניתן גם ללא?

אגב,

לא ציינת מאיין אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקרה חבר בקופ"ח מכבי? תבדוק באסותא רמת החייל, ואם יש להם (חייב להיות לדעתי, בית חולים מאובזר בכל דבר שזז בערך), תבקש שיפנו אותם לשם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...