Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא ג'וליה - אלפא אמיתית, לטוב - וכנראה שגם לרע

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הג'וליה, אודותיה נערכו כאן אין ספור ויכוחים, הטרלות וסתם הקנטות אין צורך להציג. מכונית אלגנטית, עם עיצוב שנותר רענן וקלאסי והנאה רבה בנהיגה.

עם זאת, בשעתו הבעתי חשש שפיתוחה המואץ של המכונית בעזרת הרבה CAD ולא כל כך הרבה נהיגת אבות טיפוס, יביא לכך שהמכוניות תהיינה עדיין קצת בוסריות ברמת האמינות שלהן.

לצערי, לפחות מדיווחים מארה"ב, כנראה שכך הדבר.

http://jalopnik.com/here-are-all-the-problems-that-fca-has-attempted-to-fix-1797069082

מה שנקרא, מכונית חדשה, זמירות ישנות.

כמה חבל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איליה, אתה שוב ממציא?

כן... הוא ממש מתעב את הג'וליה:

In spite of its flaws, I’m prepared to declare that it’s probably my favorite car in this very challenging segment, and easily the most fun one I’ve driven.

http://jalopnik.com/2017-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-the-jalopnik-revie-1793422969

גם את ה-4C

The Alfa Romeo 4C Shames Every Other Sports Car On The Market

http://jalopnik.com/the-alfa-romeo-4c-shames-every-other-sports-car-on-the-1701901653

יש משהו שהוא כתב שהוא לא עובדה?

הנה עוד קצת מידע על הג'וליה בארה"ב, וכאן דווקא טוענים שהאתר הנ"ל ייפה את הביקורת שלו על הג'וליה:

http://www.thetruthaboutcars.com/2017/03/somehow-jalopniks-2017-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-didnt-break-sure-wasnt-exactly-perfect/

Jalopnik’s 2017 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio didn’t struggle with remote starts, spend time getting fixed at a dealer, stall while parking, or die in traffic. Bless its thumping Italian heart. But Jalopnik’s Giulia Quadrifoglio was far from perfect. Editor-in-chief Patrick George says he doesn’t care: “I am willing to do what the Alfisti have done for decades and chalk up

most of its flaws to that thing that is so elusive in modern cars: character.”

But George told me yesterday, “It’s not weirdo enthusiasts like me that Alfa Romeo has to convince. It’s normal folks who might otherwise buy a BMW or a Lexus.”“And they’re not going to put up with these issues.”

ויש עוד פירוט על האמינות של הג'וליה:

Car And Driver’s Giulia Quadrifoglio (I will never learn to type that quickly) died following a remote

start on more than one occasion.

Consumer Reports’ Alfa Romeo Giulia, a car Consumer Reports bought and paid for, has spent so much

time at the dealer that editors aren’t getting seat time in the car.

After Motor Trend encountered no reliability issues with two Giulia Quadrifoglios, a third Giulia “died in traffic, leaving one of our senior staffers blocking the road until the flatbed arrived.” A fourth Giulia, Motor Trend says, “showed off its Italian heritage by stalling randomly during a photo shoot.”

הבעיה העיקרית של הג'וליה היא שהמכירות לא ממריאות.

פחות מאלף מכוניות בארה"ב, וכאלפיים באירופה, זה אפילו מתחת לתחזית האנליסטים, של 40K בשנה, והרבה פחות מהתחזית של פיאט, ל-100 אלף.

פיאט הצליחו לייצר את מכונית הנהיגה הטובה בסיגמנט (לפחות בגירסה הבכירה), אבל זה לא מספיק. זה בטח לא מספיק עם אמינות של פעם. בטח ובטח לא בשוק האמריקאי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי גם את כל הקישורים בכתבה, מעניין.

לי זה הזכיר את החוויה האישית שלי עם הגיבלי, שבמשך מספר ימים לא הפסיקה לעצבן עם נורות אזהרה.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להזכיר שהבעלים של האתר נמצא במחלוקת עם אלפא רומאו.

ועדיין, לא נראה לי שהיה מסתבך בתביעת לשון הרע מול ענק כ-FCA, שיכולים להותיר אותו בתחתוניו...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטובה ציפור אחת בקנקן, משניים שצוחקים אחרונים, לפני שהגברת השמנה קיש קיש קרייה.

אה... לא.

לא "הכל יכול להיות", ויש דברים שהם שחור ולבן.

כשרכב נתקע, הוא נתקע. הוא לא 45% נתקע, והשאר נתון לפרשנות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מבין את ההמולה. זה לא שהולך מנוע או גיר...

ממה שאני מצליח לקרוא בשעת לילה זו:

חיישני שחיקת הבלמים צריכים חיזוק. יופי. לא דרמטי שהרי ממילא הם נבדקים בכל טיפול, אם כי כזכור כבר היו לקונצרן פאלטות בנושא אצל אבארט. נושאים אלקטרוניים - חלקם אכן חשובים בעיני, או בקיצור: לרכוש רכב שיוצר החל ממאי :-)

עדיף מאשר יצרן שלא מודה שיש בעיה... ובכל מקרה - ממילא הרכבים הבאים שלי יהיו מאחד מהם :-)

כידוע, הרכב השני שלנו הוא סובארו XV PREMIUM 2.0 בת שנתיים. רכב יפני!! אתמול נדלקה נורת לחץ שמן לצד ריצוד נורת S/S. שמן לא היה חסר. במוסך שמעו את הבעיה והורו לי לנהוג אליהם. גם ידעו ישר שהבעיה ביוניט שמן. החליפו ושחררו אותי אחרי כמה דקות. מה זה אומר? שכנראה יודעים שיש בעיה סדרתית כזו אבל לא מטפלים בה, למרות שהרכב היה אצלהם בטיפול לפני חודש. מצד שני - זה אותו יבואן כמו אלפא אז לך תבין :-) לו זה היה קורה לי בדרך לצפון והייתי צריך מייד לעצור את הרכב - הייתי מתחרפן שזו בעיה ידועה ולא מטפלים בה. אבל בגלל שזה קרה ליד הבית, ולאשתי בכלל, אז לא רתחתי. מזל שגם הרכב לא :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך שמעו את הבעיה והורו לי לנהוג אליהם. גם ידעו ישר שהבעיה ביוניט שמן. החליפו ושחררו אותי אחרי כמה דקות. מה זה אומר? שכנראה יודעים שיש בעיה סדרתית כזו אבל לא מטפלים בה, למרות שהרכב היה אצלהם בטיפול לפני חודש.

שמח שלא נגרמה לך עגמת נפש. עוד לא נולד היבואן שייקח על עצמו את העלויות הכרוכות בהחלפת מכלולים עם כשל סדרתי, אף עסק לא נועד למטרות צדקה. בכל המקרים וכל היצרנים, היבואנים פועלים לפי הנחיית היצרן כתנאי להחלפה על חשבון היצרן. מן הסתם ליצרן עדיף להחליף רק שהכשל מתממש ולא באופן גורף (להבדיל מתקלה בטיחותית).

ובקשר לציפייה שיפניות לא מתקלקלות, זקן אחד אמר פעם שהוא עוד לא ראה מוסך של יפניות עומד מחוסר עבודה...

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטובה ציפור אחת בקנקן, משניים שצוחקים אחרונים, לפני שהגברת השמנה קיש קיש קרייה.

אה... לא.

לא "הכל יכול להיות", ויש דברים שהם שחור ולבן.

כשרכב נתקע, הוא נתקע. הוא לא 45% נתקע, והשאר נתון לפרשנות.

אולי אצלך זה תמיד שחור או לבן. במציאות יש הרבה אפור.

בכל אופן, גם הגרמניות נתקעות אז? זה טיעון חסר רלוונטיות לכלום בערך.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של הג'וליה היא שהמכירות לא ממריאות.

פחות מאלף מכוניות בארה"ב, וכאלפיים באירופה, זה אפילו מתחת לתחזית האנליסטים, של 40K בשנה, והרבה פחות מהתחזית של פיאט, ל-100 אלף.

פיאט הצליחו לייצר את מכונית הנהיגה הטובה בסיגמנט (לפחות בגירסה הבכירה), אבל זה לא מספיק. זה בטח לא מספיק עם אמינות של פעם. בטח ובטח לא בשוק האמריקאי.

זו בעייתה הגדולה של הג'וליה, ולא רמת האמינות.

כלל ידוע הוא, שמכונית שלא מצליחה היטב בשנתה הראשונה, ועל אחת כמה וכמה מכונית שהיה כל כך הרבה רעש סביבה, נגזר גורלה.

ואז פונים בדרך כלל לתרגיל המוכר - הנחות.

אבל זה קשה בג'וליה כי היא מכונית יקרה לייצור.

ואם זה לא עובד, אז פונים לעוד תרגיל - שנמוך מעמדה של המכונית ופנייה לפלח שוק נמוך יותר, בו היא תנסה להתחרות במאזדה 6, סובארו B4 ועוד שלל מכוניות מהסגמנט הזה.

אבל אז הם יאלצו למכור את המכונית בשולי רווח נמוכים מאד, ויפסידו תדמית.

וזה עוד לפני שהוצגו הב.מ.וו סדרה 3 החדשה והוולוו S60 החדשה.

חבל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה?

רציתם אלפא "כמו פעם", קיבלתם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה?

רציתם אלפא "כמו פעם", קיבלתם.

הלכתי להכין פופקורן.

הג׳וליה לא מצליחה בגלל המחיר הגבוה שלה, ביחס לתפיסת המותג בחו״ל-אנשי פיאט חושבים שמדובר בבייבי פרארי, בזמן שמותג אלפא נמצא בירידה.

גם בארץ יש כבר תלונות על כל מיני נורות תקלה. חבל, כי אני מאוד אהבתי את העיצוב וחוות הדעת על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מבין את ההמולה. זה לא שהולך מנוע או גיר...

ממה שאני מצליח לקרוא בשעת לילה זו:

חיישני שחיקת הבלמים צריכים חיזוק. יופי. לא דרמטי שהרי ממילא הם נבדקים בכל טיפול, אם כי כזכור כבר היו לקונצרן פאלטות בנושא אצל אבארט. נושאים אלקטרוניים - חלקם אכן חשובים בעיני, או בקיצור: לרכוש רכב שיוצר החל ממאי :-)

עדיף מאשר יצרן שלא מודה שיש בעיה... ובכל מקרה - ממילא הרכבים הבאים שלי יהיו מאחד מהם :-)

כידוע, הרכב השני שלנו הוא סובארו XV PREMIUM 2.0 בת שנתיים. רכב יפני!! אתמול נדלקה נורת לחץ שמן לצד ריצוד נורת S/S. שמן לא היה חסר. במוסך שמעו את הבעיה והורו לי לנהוג אליהם. גם ידעו ישר שהבעיה ביוניט שמן. החליפו ושחררו אותי אחרי כמה דקות. מה זה אומר? שכנראה יודעים שיש בעיה סדרתית כזו אבל לא מטפלים בה, למרות שהרכב היה אצלהם בטיפול לפני חודש. מצד שני - זה אותו יבואן כמו אלפא אז לך תבין :-) לו זה היה קורה לי בדרך לצפון והייתי צריך מייד לעצור את הרכב - הייתי מתחרפן שזו בעיה ידועה ולא מטפלים בה. אבל בגלל שזה קרה ליד הבית, ולאשתי בכלל, אז לא רתחתי. מזל שגם הרכב לא :-)

דווקא הסיבה להמולה ברורה, אורכם של הדיונים, גם כאן, העוסקים במותג ובמכונית הדגל שלו מצביעים על הסיבה. כמו שיש כאלו שחשוב להם, אפילו ברמה הרגשית שהאוטו יצליח, ישנם כאלו שמייחלים להיפך הגמור, גם אם התנין שמסדר להם דמעות עושה עבודה מעולה. לגוף הענין די ברור שבכלל לא משנה עד כמה האוטו מוצלח ועד כמה הוא עולה על יריביו וכנראה שכך הוא, כל חריקת פלסטיק או בורג רופף אינם פחות מקטסטרופה ככל שהדבר נוגע בגרף המכירות. מותג שכזה עם מוניטין אמינות מאוד בעייתי בעברו זקוק לאוטו שאינו פחות ממושלם בכדי להצליח. מה שיתקבל בסובארו, טויוטה, במרצדס או ב.מ.וו, כסוג של בלאי או פגם סביר, באלפא רומיאו יתקבל כעדות חותכת לכך שהאיטלקים עוד לא למדו לייצר מכוניות. אין סיבה שהמכירות ימריאו כשאנשים שממילא מאוד חוששים להכנס לטריטוריה בלתי מוכרת, קוראים דברים כאלו. עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...