Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר ידני או פורסטר אוטומטי?

Drora Geva
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עדיף לנסיעה בשטח, פורסטר ידני או פורסטר אוטומטי?

לנהג ממוצע תמיד עדיפה תיבה אוטומטית בשטח.

העברת הכח הרבה יותר רכה ומדוייקת, וניתן למנן את הכח במדוייק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסטר ידני מגיע עם LOW בניגוד לאוטומטי, לכן היתרון במקרה הזה לתיבה הידנית ברור מאוד.

בנוסף, תלוי איזה מודל. הגיר הרציף (מאז 2013 תאאא"ט) מתחמם ודי הרס את יכולות השטח שהיו לפורסטר לפני כן.

לי היה אוטומט טרום 2013, ובשטח הייתי מעדיף ידני. אבל בשטח טכני נהג ממצוע לא רוצה להתעסק עם הממסרת. לא שיש לפורסטר מה לחפש בשטח טכני.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
בנוסף, תלוי איזה מודל. הגיר הרציף (מאז 2013 תאאא"ט) מתחמם ודי הרס את יכולות השטח שהיו לפורסטר לפני כן.

לי היה אוטומט טרום 2013, ובשטח הייתי מעדיף ידני. אבל בשטח טכני נהג ממצוע לא רוצה להתעסק עם הממסרת. לא שיש לפורסטר מה לחפש בשטח טכני.

לי יש פורסטר ידני מודל 15'.

ואני יכול לומר לך שהרכב נפלא בשבילים/שטח קל בינוני.

לשטח טכני קשה הפורסטר לא בנוי ומשאיר את התחום לקשוחים ממנו.

לגבי הגיר הרציף במודלים החדשים. אכן בעייתי בשטח. הגיר מתחמם עד כדי כך שייתכנו מצבים בהם תידרש עצירה על מנת שהגיר יתקרר ויחזור לפעילות תקינה.

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...