Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר K&N ללאון FR

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אני מחפש לשפר מעט את הסאונד של הרכב, הבנתי שפילטר זרימה חופשית(בINBOX) יכול לשפר את המצב מעט.

אשמח לקבל קישור/מקט לפילטר מתאים של K&N או של חברה מומלצת אחרת.

בינתיים מצאתי את הפילטר הזה אשר לפי תבלאות התאמה של המוכר אמור להתאים אך אני רוצה להיות בטוח לפני שאזמין או לשמוע הצעה אחרת שלא תוריד לי אחריות(את שאר הירקות רק אחרי האחריות).

מדובר בלאון FR שנת 2017 מנוע 1.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה המקט של KN לפילטר אוויר מתאים לדגם שלך-33-3004

וזה קישור לקניה דרך איביי(הכי זול שמצאתי)-

http://www.ebay.com/itm/KN-AIR-FILTER-33-3004-REPLACEMENT-HIGH-FLOW-FILTRATION-/311891349395?epid=1425269968&hash=item489e2c4f93:g:M9AAAOSw2XFUkUxN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה רבה על המענה המהיר :) גם אני מצאתי את המקט הזה בפחות או יותר באותו המחיר.

אם יש אלטרנטיבות מעניינות יותר אשמח לשמועה :) כמו כן אשמח לשמוע על הדגשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי - פילטר אינבוקס לא ישנה את הסאונד.

פילטר פתוח אכן משנה את הצליל - במקרה של המנוע שלנו בצורה מאוד לא נעימה. הכוונה היא לרעש תמידי של יניקה אבל לא רעש נעים, אלא סטייל טרקטור.

מעבר לזה - עם פילטר פתוח הביצועים נפגעו אצלי משמעותית וחזרתי לסטוק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אתה מפחיד אותי עכשיו:shock:, פילטר פתוח אני מכיר את העיניין של הטרקטור,אני מחפש שהמנוע ישמע יותר חיי ולא עילם כמו עכשיו, גם אתה ניסית K&N או שחברה אחרת?

ומה חווית במחינת ביצועים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאון היה לנו פילטר INBOX של BMC (שנמצא כרגע באטקה) - שינויים קלילים בצליל (שומעים יותר SPOOL ויניקה) ושינויים קלילים בתגובות דוושה (מעט חדה יותר). מעבר לזה לא לצפות לשומדבר אחר.

היתרון של ה-INBOXים הללו הוא שניתן לנקות אותם אחת לשנה (במקום להחליף אחת לשנתיים בעלות כפולה / משולשת...).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^זה מה שאני מחפש, אני לא מחפש למשוך צומת לב בלחיצה,שהמנוע ירגיש מעט יותר חיי וישמע כך(פאביה 1.2 של חבר נשמעת יותר חייה מאשר המנוע של הלאון שלי).

וכן אני ארכוש גם ערכת ניקוי,ואנקה כל 10-15K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אתה מפחיד אותי עכשיו:shock:, פילטר פתוח אני מכיר את העיניין של הטרקטור,אני מחפש שהמנוע ישמע יותר חיי ולא עילם כמו עכשיו, גם אתה ניסית K&N או שחברה אחרת?

ומה חווית במחינת ביצועים?!

לא ניסיתי K&N, הטראומה שהפילטר הפתוח השאיר אצלי (סימוטה אדום 4") מנעה ממני להתעסק עוד במערכת יניקה.

ההרגשה היא שהמנוע פשוט מת, קצת כמו להשוות את הלאון שלי לפני תוכנה ולאחריה.

לא יודע אפילו מה הסיבה. השערה גסה - אוויר חם מתא המנוע במקום אוויר קריר מצינור היניקה מהטמבון.

אני לא ממליץ לך להתעסק יותר מדי בשיפורים ברכב הזה. מלבד תוכנה לא נגעתי בכלום. (התוכנה שווה זהב אגב, ההבדל מטורף)

תתענג על השקט היחסי בנסיעה רגועה איתו, וכשתרצה תרביץ קצת אחרי שתצרוב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הפילטר של kn ממוקם בדיוק כמו פילטר רגיל(באותה קופסת פלסטיק והאוויר מגיע אליו כמו לפליטר המקורי), ההבדל הוא בפילטר עצמו שמאפשר זרימת אוויר טובה יותר שהיא זאת שמקנה את השיפור.

אשמח שיתקנו אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי K&N, הטראומה שהפילטר הפתוח השאיר אצלי (סימוטה אדום 4") מנעה ממני להתעסק עוד במערכת יניקה.

ההרגשה היא שהמנוע פשוט מת, קצת כמו להשוות את הלאון שלי לפני תוכנה ולאחריה.

לא יודע אפילו מה הסיבה. השערה גסה - אוויר חם מתא המנוע במקום אוויר קריר מצינור היניקה מהטמבון.

אני לא ממליץ לך להתעסק יותר מדי בשיפורים ברכב הזה. מלבד תוכנה לא נגעתי בכלום. (התוכנה שווה זהב אגב, ההבדל מטורף)

תתענג על השקט היחסי בנסיעה רגועה איתו, וכשתרצה תרביץ קצת אחרי שתצרוב.

150 סוסונים כקגע מספיקים לי :) בתום אחריות(אם לא אמכור ואביא את חברתה עם מנוע1.8 או אחותה על ספידים עם 280-300 סוסונים) אתקין תוכנה, התוכנה אמורה תבאוריה להוסיף לי עוד איזה 20-25 סוסונים שמחים :-P(תקן אותי אם אני טועה).

אגב לגבי הפילטר, לא מדובר בקיט יניקה שלם, סך הכל בתחליף לפילטר מקורי מבת K&N שאמור להגדיל את זרימת האויר למנוע, עפ"י הבטחות כאלה האחרות מבטיחים שיפור של 5-10% שאני לא מאמין להם, מה שאני מחפש שישמעו טיפה יותר רעש יניקה(אם אפשר לכבל עוד סוסון או שניים אז למה לא)

עד כמה שאני יודע הפילטר של kn ממוקם בדיוק כמו פילטר רגיל(באותה קופסת פלסטיק והאוויר מגיע אליו כמו לפליטר המקורי), ההבדל הוא בפילטר עצמו שמאפשר זרימת אוויר טובה יותר שהיא זאת שמקנה את השיפור.

אשמח שיתקנו אותי אם אני טועה.

אכן מדובר בתחליף לפילטר המקורי אשר זהה במימדיו, על הדף מאפשר זרימת אויר הרבה יותר חופשית ומוסיף מעט צליל יניקה עשיר יותר אמור להוסיף יותר כוח אבל אני לא מאמין לזה כ"כ. החיסרון שזה פילטר שספוג בשמן ויעני מכניס יותר ליכלוך למנוע, את זה אבוק כבר.

בכל אופן הפילטר הוזמן מאנגליה מחכה שיגיע ולא יתקע לי איפשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנת כוח לא נראה לי שאני יוכאל להגיד משהו ללא דיינו, מה שכן אעדכן על הצליל+תגובת מצערת+השפעה על דלק.

מה שכן המחיר בחול נמוך משמעותית ממה שהוצע לי בארץ(360 שקל מאנגליה כולל משלוח וערכת ניקוי, בארץ בכל הצפון רק הפילטר לא ירד מ350).

אלון אתה רוצה לעשות ניסוי אם הפילטר שלי כשהוא יגיע?!:wink:

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון משני נסיעות לא ארוכות(30 ק"מ בסך הכל)

תגובת מצערת השתפרה מעט, המנוע מרגיש גם יותר ליניארי בתגובה למצערת עם הטיפוס בקיר הסלד.

צליל-בלחיצה בטווח הסלד שאני בדרך כלל נוהג בו אין השפעה(נשמע אותו הדבר,מה שכן הסלד נהיה מעט נמוך יותר בטווח המהירות השיוט הרגילה שלי-100 עד 120קמ"ש יש צניחה של 100-200 סלד לאומת הפילטר המקורי) מה שכן בלחיצה בריאה מעל ל4KRPM צליל יניקה נשמע חזק יותר והמנוע נשמע יותר נובח לאומת הפילטר המקורי.

לגבי כוח- אני לא יכול להעיד בוודאות,אפילו אם יש איזה שיפור הוא ממש זניח לפחות ככה זה נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כן זה פילטר אינבוקס שמחליף פילטר מקורי,אם הייתי עושה פתוח סביר להניח שהרעש היה הרבה יותר מורגש ועולי איזה פוש קטן בכוח,באינבוקס כמעט ואין שוני(לפחות מורגש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...