Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראת צד שנגנבה

sht.yaniv
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לצערי אנשים רעים גנבו את זכוכית המראה השמאלית של הרכב שלי - הונדה סיוויק האצ'בק 2014.

לא שברו (לפחות לא למראית עין) אף חלק, והמנגנון של המראה עובד בצורה תקינה.

רציתי לדעת האם ניתן להשיג זכוכית חדשה במוסך מורשה והאם יש יתרון מלבד ה"מקוריות" וכמה בגדול זה אמור לעלות לי?

והאם ישנן אלטרנטיבות במקומות אחרים (אשמח שמי שמכיר משתף)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלופי באזור ה100 שקלים מקורי פי חמש בערך. לא זוכר לכוון אותך אבל יש הרבה שמתעסקים עם זה. ברר לגבי האזור שלך. אתה יכול גם לנסות אצל הזגג הקרוב אליך

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף מקורי. אפילו מפירוק.

לפעמים יהיה הבדל בגוון המראה. אותי זה יכול לשגע. קח בחשבון שגם לא תמיד במראה חלופית יהיה את הקימור בצד החיצוני להגדלת שדה הראייה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור המרכז יש את "הרקולס" שיתקינו לך זכוכית חליפית ב100-120 ש"ח. מנסיון אישי, איכותי בדיוק כמו המקור.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי איזה חלאות אדם, קרה לי עם רכב ישן שהיה לי (ניסן אלמרה 99), אך לי גנבו את שתיהן,

והכי גרוע זה שאני יודע מי זה, זה אדום מבוגר עם אוטובוס שככל הנראה הרכב שלי הפריע לו לעבור, וכמובן חניתי במקום חוקי לחלוטין, ידעתי מי הוא כי השכנים ראו אותו במצלמת אבטחה שלהם,

והחלק היותר גרוע זה שפניתי למשטרה עם הפרטים ועד היום לא קרה כלום, לא עצרו אותו ולא קיבלתי את הכסף שלי בחזרה, זה היה לפני כמה שני טובות.

אני קניתי תחליפיות ב200 שקלים, אך אני מציע לך לקנות מקוריות מפירוק, כי התחליפיות לא ישבו טוב, והמנגנון החשמלי לא עבד טוב הוא היה נתקע במצבים מסוימים כנראה בגלל גודל לא תואם ב100%.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו - הרקולס בת"א ברח' סלמה / דרך שלמה מול המשטרה.

יש להם מגוון של זכוכיות המתאימות למראות.

והם יתאימו זכוכית המתאימה למראה.

(החלפתי זכוכית למראה במאזדה 6 חדשה - המראה התנפצה מפגיעה של עגלת של סופר-מרקט.

הם הוציאו את הזכוכית המנופצת הישנה והתאימו זכוכית חדשה - הדביקו מאחור את גיליון

הפלסטיק עם מפשיר האדים - העבודה הייתה מדויקת הזכוכית מתאימה והמפשיר עבד טוב-מאוד)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מול משרד הרישוי בחולון חנות מראות ופנסים שקיבלתי מהם יחס מחיר ושירות מצויין. אני דיי בטוח שיהיה להם את המראה שלך במלאי.

נדמה לי אור חלפים או אור פנסים.

מציע לך לקחת מראה מקורית ולא חליפית

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...