Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - אאודי A8 החדשה נחשפת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברגעים אלו ממש אאודי חושפים את ה-A8 החדשה.

אתם מוזמנים להצטרף לשידור הישיר (עם ראז' מ"המפץ הגדול"... באיזה קטע?!)

*השידור נגמר, אנחנו מנסים למצוא את הוידאו המלא שלו. עד שנמצא אותו, תהנו מוידאו של הרכב עצמו.

הפרטים המלאים, עכשיו בכתבה במגזין.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהימה.

שפע התצוגות בתא הנוסעים שתורמים לעיצוב נקי ועתידני מחוסר כפתורים, נראים פחות נוחים מסידור כפתורים קונבנציונאלי, בטח לשליטה במזגן. ועדיין, הרכב נראה מדהים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב פנסי החזית משעמם. הגריל מרשים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מאוד מרשים -

היה שידור ישיר של אאודי עצמם שהפך לוידאו, אבל הוא היה בגרמנית ולכן פחות התאים לקהל היעד שלנו :roll: אנחנו מקווים שהוא יעלה בלי תרגום סימולטני בזמן הקרוב ואז נעלה אותו לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסרטון ניראה שיש הרבה פלסטיק שחור ומבריק, למה אנשים מתייחסים לזה בתור איזה חומר איכותי

המסכי מגע גם לא נראים אינטואיטיבים במיוחד, שזה דיי מפתיע

עשו מסך ייעודי לשליטה על המזגן וזה עדיין רק לחיצה? אי אפשר פשוט להחליק לטמפרטורה שרוצים בצורה זריזה?

חוץ מהדברים הקטנים האלה אני בטוח שהרכב מושלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מה שנראה כמו נצח, הצלחנו לקרוא את ההודעה של אאודי על ה-A8 החדשה ולהביא לכם את כל הפרטים (החשובים, אם באמת היינו מביאים את כל הפרטים לא הייתם יוצאים מכאן עוד שבוע) עליה בידיעה שבמגזין - תהנו.

אאודי-A8-2017-05.jpgאאודי-A8-2017-06.jpgאאודי-A8-2017-07.jpgאאודי-A8-2017-11.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וווואו, זו ספינת הדגל החדשה בשם A8?

דווקא לי משהו בעיצוב הנקי שלה בפנים מזכיר את הפאנמרה החדשה. אולי זה רק אני...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחוץ די דומה לכל האאודי החדשות, מבפנים פשוט תענוג. העתיד כבר כאן.

ואני חשבתי שבמרצדס E קלאס החדשה שנהגתי עליה כמות מערכות העזר האלקטרוניות היא מטורפת... וואו, נהיה לי כאב-ראש רק מלקרוא את כל מערכות העזר והמערכות האלקטרוניות. מפגן מרשים ומרהיב של טכנולוגיה.

ולאורך כל הכתבה אני חושב לעצמי "כ"כ הרבה מערכות אלקטרוניות, כ"כ הרבה דברים שעלולים להתקלקל"... :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...