Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי לאנצ'יה

Roy
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הועתק במלואו (פחות או יותר) מ-YNET, נראה לי שכאן מתרכזים רוב המומחים :wink: , לא יזיק ללקק :roll::lol:

השאלות נועדו לבדוק אם כדאי לי להתחיל להזיז כספים ולהזיז את התחת לחפש אחת.

כנראה זה מה שקורה כאשר האהובה רחוקה ממך, אתה מתחיל לפזול לאחרות. אני מקווה שהיא לא תעלב.

הרכב הראשון שנדלקתי עליו, בעיקר בגלל עיצוב מטורף, נוכחות של טנק בראמללה וטירוף נהיגה (לא שיצא לי). זאת כמובן הלאנצ'יה דלתא. כן... כן... מי שיודע על איזה דגם מדובר, יודע, מי שלא טוב נו.... (ונראה לי שכאן כולם יודעים).

OFF-TOPIC - איך משני שמות עילגים כמו לאנצ'יה ודלתא , יצא שם מדהים (כמו האוטו) איטגרלללללה....

יום אחד בעת נסיעה עם חבר, פתאום באה בלימה מטורפת וטיפוס מהיר על המדרכה מצידו, אני עוד לא קלטתי על מה ולמה.... אנחנו יוצאים מהרכב, עוברים מיצובישי, ואז.... במלוא תפארתה האדומה(לאחר טוטאל-לוס) היא שם, חונה, עם שלט מכירה. אני לא יודע איך החזקתי את עצמי מלקנות אותה, למרות השיפוץ המטורף שעבר עליה לאחר התאונה (שאסי מטורף).

.... לגבי הבלימה שחבר שלי עשה, כנראה הוא לא היחידי שמיטמטם כאשר הוא רואה רכב כזה, 10 דקות לאחר מכן מגיע כתב מסוים, בואו נקרא לו טל שביט לצורך הדיון, עם כריזמה אייר, גם הוא בולם עולה על המדרכה ומגיע במהירות לראות אותה.

אז ככה, זאת היתה ההקדמה לשאלות, והן :

אני יודע על שלוש כאלה, אחת צהובה נקיה מפגיעות, בטח ימכור אותה כאשר המשיח יבוא על חמור לבן וירצה להחליף את החמור.

שניה אצל אדון ורטהיימר.

שלישית, זאת כנראה האדומה הפצועה שראיתי (למרות הפציעה, העגל שעיצב את ה-WRX יכול ללמוד משהו ממנה על כוחניות).

הרביעית זאת ההיא מהמפגש? או אולי זאת השלישית לאחר שיפוץ?

האם אתם מכירים עוד? למכירה (כן, אני יודע שאני חולם באספמיה)?

אם לא, האם אתם יודעים אם ה-1.6 TURBO או ה-GT הגיעו עם הנעה כפולה זהה למלכה (כבר הבנתם את הראש שלי ומה אני מתכוון לעשות), או אולי יש כאלה ביבוא אישי, בעלות הנעה כפולה?

אם אני מוצא אחת, זה כנראה יהיה הפרוייקט שלי, אז גם השם שלי ישונה ל- roy-T16-HFS4.... דביל... אני יודע.... מה לעשות, זאת כנראה ההשפעה של החור באוזון על האונה הימינית שלי.

טוב, התפכחתי קצת, קודם נרים פרוייקט של (אוף אני אוהב את השם)

לאנצ'יה דלתא אינטגרלה 2.0 16V טורבו HF, אחרי זה אני אנסה (אני עאלק.... :wink: ) להפוך אותה ל-S4.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתא שהיתא שהיתה יום שישי במפגש היא לא אינטגרלה.

ה GT לא עם הנעה כפולה.

הS4 היא מפלצת שיוצרה במיוחד לgroup B בראלי וקשר בינה לבין דלתא סידרתית מקרי בהחלט, מדובר במפלצת עם הנעה כפולה ומנוע מרכזי!!!!! עם מגדש על ומגדש טורבו (יכול להיות ששניהם כפולים, אני לא זוכר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הדלתא שהיתא שהיתה יום שישי במפגש היא לא אינטגרלה.

ה GT לא עם הנעה כפולה.

2. הS4 היא מפלצת שיוצרה במיוחד לgroup B בראלי

3. וקשר בינה לבין דלתא סידרתית מקרי בהחלט, מדובר במפלצת עם הנעה כפולה ומנוע מרכזי!!!!! עם מגדש על ומגדש טורבו (יכול להיות ששניהם כפולים, אני לא זוכר).

1. כמו שניחשתי היא לא מקורית.

2. לגבי הS4, יוצרו גם גירסאות כביש (בדומה ל-205T16), באמת יש שם טורבו+סופר, אבל רק אחד מכל אחד :lol: .

3. לפי בירורים שעשיתי, השילדה והפח של ה-S4 זהה לחלוטין לזאת של האינטגרלה, בניגוד ל-205T16, בה שונתה השילדה, הוכנסה הנעה כפולה, משהו לא סטנדרטי בפיז'ו באותן שנים (בינינו גם היום זה לא סטנדרטי בפיז'ו).

אם אתה אומר מנוע מרכזי, אז זה כבר סיפור (לגבי הרישוי) להזיז את המיקום של המנוע.

אם ככה, כמו שכתבתי, אני רוצה להתחיל בבירורים לגבי אינטגרלה ומציאת "חומרי גלם" בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נהג בה בשביל המבחן (נראה לי לפני 2-3 גיליונות).

מה שהיה לו להגיד על האוטו, לאחר שראינו אותו יוצא ממיצובישי, זה "הכריחו אותי, אין מה לעשות", כששאלנו על היתרונות הוא אמר משהו בסגנון "היא נוסעת, גם זה יתרון במיצובישי"

ל-RSI, נראה לי שהיא לא מקורית במיוחד בזכות כל המדבקות, אם היא היתה מקורית לא היה לו רצון להדביק בכל חור HFTURBO. בנוסף לא זכור לי שראיתי דיפרנציאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי שתצבור קצת נסיון בנהיגה לפני שאתה רוכש מפלצות שיכולות ללמד אותך אותי ועוד 20 כמונו נהיגה מהי ?

אני אישית הייתי מאוד מפחד מלהחזיק בהמה כזו, אקזמפלר טוב ושמור, חבל שיהרס על ידי ילד (וגם אני ילד, זה לא שאני מנסה להתנשא).

פנטזיות לחוד ומציאות לחוד, אולי יום אחד שהשנתונים של הדלתה אינטגרלה ייכנסו לשנתוני האספנות, יהיה על מה לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה אמור פשוט להיות מטורף מדי, אני לא מאמין שגם אם אקנה אחד היום, אני אעבוד את ה-90 (או 3000 סל"ד).

המטרה היא לחפש אחת, לשפץ את מה שצריך במקרה הצורך, לשפר את רמת הנהיגה פלאים ורק אז לנסות ולדרוש מהרכב להראות את צדדיו הספורטיביים.

הסיכוי למצוא אחת כזו הוא כ"כ נמוך, שאני מוכן לשים אותה בצד ולא לנסוע עליה, אם רק אמצא אחת.

חוץ מזה, מצאתי EVO2 (לא מיצובישי, לאנצ'יה) ב-75K, רק לא נראה לי שאפשר להביא שנת 92 לארץ, לא משנה כמה קומבינות יש.

...אהה, ויש גם S4 גירסה חוקית לכביש, שנת 88, מוכנה לנסיעה... אוף... כואב לי.

התכנון שלי, לאחר שה-306 יוצאת מהסדנה, הוא לא רק לעשות מס' קורסים אלא להגיע לרמה מקצועית בנהיגה (אי-אילו שנים), לאו דווקא תחרותית (את הכסף כבר חסכתי).

יאשה!!!!! :evil::evil::twisted: , ככה אתה יודע ולא מספר... חכה, חכה, אני אהפוך את ה-RS להאצ'בק (טוב, זה לא קשה עם הבגאז' שלה...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...