Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עקב אי ציות לתמרור תן זכות קדימה

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מעורבת בתאונה שבה אני הגעתי לצומת T עם מעבר חציה ותמרור "תן זכות קדימה". עצרתי לפני קו העצירה , והתקדמתי מעט, הסתכלתי לשני הכיוונים, היה נדמה לי שהצומת פנוי (כנראה לא גלשתי פנימה לאט לתוך הצומת ומהמקום בו עמדתי שדה הראיה היה מוגבל), ואז כשנכנסתי לצומת פגעתי בעוצמה ברכב (שברולט) הגיע מצד ימין שלי, הרכב חטף מכה בדלת , עשה חצי סיבוב במקום והתנגש ברכב אחר (מזדה) שהגיע מהצד הנגדי (משמאלי). נהג המאזדה התפנה באמבולנס בי"ח , עקב כאבים בצוואר. נהגת השברולט לא נפגעה אך רכבה ניזוק לגמרי.

אציין כ אין לי אף עבירה בעבר. אני נהגת זהירה ואחראית בד"כ.

בכתב האישום מופיע גם אי ציות לתמרור וגם נהיגה בקלות ראש

מה העונש לעבירה זו ? (מינימום/ מקסימום / טווח של שלילה...?)

המשפט בתחילת ספטמבר. האם יש לכם המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שנים יש לך רשיון?

באיזה דלת ספגת את המכה? קדמית אחורית?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רשיון כמעט 20 שנים. אצלי המכה קדמת רכב מתחת לפנס ימני קדמי (מכה קלה)ברכה שבו פגעתי (שבולט) זה בדלת האחורית צ של הנהג, גלגל יצא מהמקום.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך שלילה על תנאי וקנס 500-1500 ש"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...